План роботи школи фахового росту для молодих вчителів 1-3 року роботи

Get Started. It's Free
or sign up with your email address
План роботи школи фахового росту для молодих вчителів 1-3 року роботи by Mind Map: План роботи школи фахового росту для молодих вчителів 1-3 року роботи

1. МЕТА:

1.1. визначити для молодих спеціалістів коло найбільш важливих питань, що виходять із Національної доктрини розвитку освіти і стосуються викладання предметів початкової ланки навчання; ознайомити молодих спеціалістів із сучасними навчальними технологіями та методами викладання предметів у початковій школі; допомогти молодим вчителям організувати самоосвітню роботу.

2. На засіданнях, які проводяться 3 рази за навчальний рік, членами ШФР розглядаються питання впровадження в процес навчання:  інноваційних технологій,  форм і методів інтерактивного навчання,  навчально-методична література,  здійснюється обмін досвідом,  обговорюються індивідуальні проблемні теми членів ШФР

3. І засідання

3.1. Тема: Компетентнісний підхід до роботи молодих спеціалістів початкової ланки з метою їх орієнтації на особистісно дієвий підхід до учнів.

4. ІІ засідання

4.1. Тема: Впровадження в навчально-виховний процес нових ефективних інноваційних технологій навчання та виховання, спрямованих на розвиток інтелектуальних та креативних здібностей учнів.

5. Основні завдання ШФР

5.1. створення умов для безперервного вдосконалення фахової освіти і кваліфікації молодих спеціалістів, підвищення їх психологічної компетентності;  вдосконалення фахової освіти і кваліфікації молодих спеціалістів, підвищення їх психологічної компетентності;  поглиблення знань з теорії та методики навчання і виховання;  сприяння оволодінню молодими вчителями основних нормативних документів, вивчення і використання у практиці сучасних досягнень психолого-педагогічної науки та передового досвіду;  розвиток ініціативи і творчості, новаторських пошуків вчителів;  апробація та впровадження нових освітніх технологій і систем.

6. ІІІ засідання

6.1. Тема:Сучасні технології формування компетентності молодшого школяра, розвиток його творчої особистості як інтегрованого результату навчальної діяльності.

7. Робота між засіданнями

7.1. 1. Вивчення передового педагогічного досвіду з проблеми: «Впровадження інноваційних технологій навчання в умовах запровадження Державного стандарту початкової загальної освіти». 2. Опрацювання методичної літератури та інструктивно-методичних матеріалів. Робота над підвищенням професійної майстерності молодих вчителів. 3. Опрацювання науково-методичних статтей по впровадженню інноваційних новинок у навчально-виховнийпроцес в журналах «Початкова школа», «Початкове навчання та виховання», газеті «Початкова освіта». 4. Моделювання нестандартних уроків в 1-4 класах. 5. Розробити матеріали інтерактивних форм навчання та виховання.