Найпопулярніші додатки для IOS

Get Started. It's Free
or sign up with your email address
Rocket clouds
Найпопулярніші додатки для IOS by Mind Map: Найпопулярніші додатки для IOS

1. Корисні

1.1. Кindle

1.2. Kindle - це кишенькова книга, яка завжди з вами. Є можливість завантажувати, як електронні, так і аудіокниги. Більш 850,000 оригінальних пропозицій від Kindle. Ви також зможете виділяти сподобалися абзаци і фрази, читати в темряві за допомогою спеціального підсвічування, шукати пояснення незнайомих слів.

1.3. Duolingo

1.4. Програма пропонує на вибір мови від англійського до корейського і арабського. Гарний, фактично, ігровий інтерфейс, можливість самостійно визначати завдання і навантаження, вивчати одночасно кілька мов - плюси Duolingo.

1.5. MyFitnessPal

1.6. Додаток, що сприяє поліпшенню вашого здоров'я, а саме, простий і зручний мобільний лічильник калорій. Ви зможете користуватися харчової базою даних, з більш ніж 4 000 000 найменуваннями з різних країн і кухонь світу, яка оновлюється щодня. Автоматично запам'ятовуються частіше вживані продукти, в наявності калькулятор харчової цінності рецептів. Є список фізичних вправ, з роз'ясненням їх цінності, можливість створювати свої і багато іншого.

2. Розважальні

2.1. BOOM

2.2. Новий притулок для музики з «ВКонтакте». У цьому додатку улюблені треки можна слухати повністю легально за символічну плату 149 рублів на місяць. BOOM дозволяє кешувати музику, надає рекомендації, а також має розділ з новинками і стрічку, в якій з'являється музика від всіх, на кого ви підписані.

2.3. Painnt

2.4. А Painnt, як зрозуміло з назви, це інструмент для художньої обробки фото. Пропущені через фільтри знімки перетворюються в картини, виконані в стилі відомих художників. На відміну від Prisma, що відразу ж спадає на думку, Painnt має величезну кількість фільтрів (більше 250) і зручне поділ на категорії. Як джерела можна використовувати фото з галереї або ваших соцмереж

2.5. Telegram Messenger

2.6. Telegram продовжує радувати користувачів новими функціями. В останньому оновленні з'явилися відеоповідомлення, платіжна система, за допомогою якої можна оплачувати товари і послуги через ботів, а також вбудовування медіафайлів в режимі перегляду Instant View.

3. Бізнес

3.1. Documents

3.2. З цим додатком ви зможете тримати всі свої документи під рукою, з зручністю переглядаючи і редагуючи їх.

3.3. У вашому розпорядженні повнофункціональний файловий менеджер, який розуміє безліч форматів, який можна підключити до хмарним сховищ і різних сервісів. PDF, .DOC, JPG або MP4 - немає ніякого значення, тому що вбудований перегляд вміє відкривати будь-які файли.

3.4. 1Password

3.5. Кращий менеджер паролів, в якому можна зберігати дані сайтів, кредитних карт, документів та іншу конфіденційну інформацію.

3.6. Просто введіть всі ваші дані один раз, і вам не доведеться згадувати їх всякий раз, коли вони знадобляться - вся інформація завжди буде у вас під рукою. Про збереження даних можна не турбуватися - вони будуть захищені за допомогою надійного 256-бітного AES-шифрування, а також єдиного майстер-пароля

3.7. В кишені

3.8. Відмінний менеджер і сейф для копій ваших документів і персональних даних.

3.9. Номер та серія паспорта, ІПН, номери банківських карт та інша важлива інформація - «ВКармане» буде пам'ятати все це за вас, потрібно просто додати один або кілька документів, і вони завжди будуть у вас під рукою. Всі додані дані будуть надійно захищені за допомогою Touch ID або пароля і 256-бітного AES-шифрування