Скрипт - це програма для Інтернету, написана на одній з мов програмування (найбільш поширений - P...

Get Started. It's Free
or sign up with your email address
Скрипт - це програма для Інтернету, написана на одній з мов програмування (найбільш поширений - PHP, Perl) і призначена для організації одного із сервісів сайту або виконує інші, корисні для сайту функції. Найчастіше скрипти взаємодіють з базами даний (наприклад MySQL) - які використовуються для зберігання даних і швидкого доступу до них. Для того, що б почати використовувати скрипт знань програмування не потрібно - хороший скрипт зазвичай забезпечений інсталятором, який сам створить потрібні конфігураційні файли і позбавить від "колупання" вихідного коду скрипта. Від Вас буде потрібно тільки ввести потрібні дані - наприклад, доступ до бази даних. by Mind Map: Скрипт - це програма для Інтернету, написана на одній з мов програмування (найбільш поширений - PHP, Perl) і призначена для організації одного із сервісів сайту або виконує інші, корисні для сайту функції. Найчастіше скрипти взаємодіють з базами даний (наприклад MySQL) - які використовуються для зберігання даних і швидкого доступу до них. Для того, що б почати використовувати скрипт знань програмування не потрібно - хороший скрипт зазвичай забезпечений інсталятором, який сам створить потрібні конфігураційні файли і позбавить від "колупання" вихідного коду скрипта. Від Вас буде потрібно тільки ввести потрібні дані - наприклад, доступ до бази даних.

1. Каталог веб-скриптів

2. Переваги та недоліки серверних скриптів

2.1. До переваг серверних скриптів порівняно з клієнтськими слід віднести: вихідний код серверного скрипта недоступний для перегляду через браузер користувача - значить захищений від злому; серверні скрипти дозволяють передавати дані із сервером і отримати відповідь; дозволяють встановлювати зв'язок із базами даних - немає потреби завантажувати на комп'ютер користувача великі обсяги даних; користувачу з сервера відправляється тільки результат виконання скрипта - це дозволяє прискорити завантаження всієї сторінки; користувач не може відключити в своєму браузері виконання серверних скриптів - значить можна бути впевненим, що веб-додаток завжди буде коректно працювати.

2.2. Але є в серверних скриптах і деякі недоліки: перш ніж виконатися, скрипт повинен бути откомпилирован або інтерпретований сервером; потрібне перезавантаження сторінки з сервера - додатковий час очікування для користувача; необхідне для виконання серверних скриптів програмне забезпечення може бути платним, тоді як для клієнтських скриптів воно взагалі не потрібно;

3. скрипти дозволяють організувати зміни частини сайту без перевантаження всієї сторінки і багато багато іншого

4. скрипти допомагають динамічного відображення веб-сайту

5. на скриптах засновані всі cms і форуми

6. залишати коментарі до вподобаним статей

7. Види скриптів

7.1. Perl

7.2. PHP

7.3. Java

7.4. Ruby

7.5. Visual Basic

8. спостерігати статистику відвідувань (лічильники відвідуваності) здійснювати записи в гостьових книгах

9. seo-скрипти, що допомагають просувати сайти, ці скрипти написання, використовуючи спеціальні програми автоматизації браузера - наприклад XHE.

10. при їх допомоги користувач отримує можливість звертатися до баз даних