Get Started. It's Free
or sign up with your email address
Rocket clouds
Склад by Mind Map: Склад

1. роздріб(вн.підрядник)

1.1. 1)Замовлення на переміщення здійснюється тільки на наявний товар на основному складі,переміщення з магазину на магазин до розгляду не приймається. 2)При прийманні товару здійснювати перевірку на термін придатності. 3)Виявленні розбіжності при прийманні товару повідомляти протягом двох-трьох днів,не довше! 1)Вхід на складську територію без працівника магазину чи складу забороняється! 2)В період відпускання кур’єрів вхід на магазин чи територію складу забороняється!

1.2. 3)Після проведення інвентаризації за:

1.3. Борги:Які знаходяться в продовж місяця..

1.4. Накладні: які не поїхали в рейс і не були вказані в маршрутному листі

1.5. Розбіжності по приходу товару: про які не було повідомлено до вказаного терміну

1.6. Склад відповідальності не несе!

2. гуртові продажі(вн.підрядник)

2.1. 1)Товар який їде на вибір завжди повертається в товарному вигляді: Техніка: запакована і коробка не пошкоджена Інструмент:відповідає артикулу на коробці і не забруднений,якщо майстер працює нагадати про гігієну або зробити презентацію із своїх рук. Крем-фарба або гель-лак: не може їхати на вибір! Торгові в більшості забезпеченні палітрами! 2)Реалізація товару повертається в товарному вигляді без стікерів абож надписів на коробках чи банках 3)Поставити відповідні години для подачі накладних на склад: 14 00; 16 00; 18 10; західний регіон і Львівська область. 4)Переміщення товару здійснюється на суму від 700 грн при умові якщо товар реалізовується і не повертається назад! 5) Заборонити формування ранкових накладних в поточний денний рейс,західний регіон Львівська область. 6)Львів: переміщення здійснюється тільки в накладну на майбутнє число,а не в поточний день. 7)Львів: максимальний термін подачі накладних в 11 40,маршрутний в період з 11 40 до 11 55! Водій відправляється в рейс з 12 00 до 12 10 8)Здійснювати переміщення останньої позиції на магазині забороняється. 1)Вхід на складську територію без працівника магазину чи складу забороняється! 2)В період відпускання кур’єрів вхід на магазин чи територію складу забороняється!

2.2. 3)Після проведення інвентаризації за: Борги:Які знаходяться в продовж місяця.. Накладні: які не поїхали в рейс і не були вказані в маршрутному листі Розбіжності по приходу товару: про які не було повідомлено до вказаного терміну Склад відповідальності не несе!

3. бухгалтерія (вн.підрядник)

3.1. Прихідні накладні вносяться чітко і здійснюється перевірка.

3.2. 1)Вхід на складську територію без працівника магазину чи складу забороняється! 2)В період відпускання кур’єрів вхід на магазин чи територію складу забороняється!

4. HR(вн.підрядник)

4.1. Загальні: 1)Вхід на складську територію без працівника магазину чи складу забороняється! 2)В період відпускання кур’єрів вхід на магазин чи територію складу забороняється!

5. директор (вн.підрядник)

5.1. 1) У вихідні дні на територію складу заходити тільки при супроводі робочої зміни магазину. 2) Склад не виконує роботу зав-госпа (ремонт столів,замків,дверей,зміна світильників і тд..)

5.2. 1)Вхід на складську територію без працівника магазину чи складу забороняється! 2)В період відпускання кур’єрів вхід на магазин чи територію складу забороняється!

6. бухгалтерія вн.клієнт

6.1. При виявленні у прихідній накладні розбіжностей (надлишок чи нестача товару ) прошу виділити будь яким кольором , щоб уникнути помилки при наборі)))

6.2. 1)Вхід на складську територію без працівника магазину чи складу забороняється! 2)В період відпускання кур’єрів вхід на магазин чи територію складу забороняється!

7. HR вн.клієнт

7.1. при відкритті вакансії на складі , зав.склад заповняє бланк замовлення (надам пізніше для вивчення)

7.2. вчасно попереджеати про відсутність /відпрошення/відпустку своїх підлеглих,заповнення табелю в гугл док онлайн

7.3. в період адаптації 1-2 міс динаміка поведінки : активність ,ініціативність

7.4. НАВЧАННЯ:вчасна видача промоматеріалів для стажування та навчання , раціональний розподіл між відділами

7.5. надання людинии для розфасовки тестувальної продукції.

8. гуртові продажі (вн.клієнт)

8.1. Якісно та оперативно підбір замовлень

8.2. Швидке переміщення

8.3. Замовлення рекламної продукції

8.4. Оперативне відправлення заявок Новою поштою

8.5. Замовляти товар з розрахунку на магазин та гурт

8.6. Повідомляти час доставки товару який вилетів

9. роздріб вн клієнт

9.1. 6.1. ТОВАР НАЛЕЖНОЇ ЯКОСТІ - при необхідності перевіряти товар, що відправляється на магазини 6.2. ВІДПОВІДЬ МАГАЗИНАМ - надавати магазинам відповіді (не через декілька днів) 6.3. ВОНИ ПРОМОВЧАЛИ_ МИ ПРЕМІЮВАЛИ - повідомляти мене про результат перевірок магазинів про невиявлення лишнього товару, якого немає у накладних 6.4. В НАС ТЕХНІЧНІ ПРОБЛЕМИ повідомляти мене- або магазини на пряму в чаті що товар сьогодні не приїде, бо там може бути товар який дуже чекають))))) 6.5. ОСОБЛИВЕ ПЕРЕМІЩЕННЯ часто дівчата замовляють товар під клієнта якого не має в нормах- не забувати про нього!!!!! 6.6. Я В КУРСІ при поступлені нового товару повідомляти мене- хоча б усно, щоб була можливість попередити дівчат, підготувати інформацію і проставити норми 6.7. ТОВАР ВСЕ Ж ДОЇДЕ НА МАГАЗИН - вирішити питання про складання товару у повному обсязі по накладних при його наявності