Гігієнічні вимоги та правила до облаштування місць для занять молодших школярів з комп’ютерною те...

Get Started. It's Free
or sign up with your email address
Rocket clouds
Гігієнічні вимоги та правила до облаштування місць для занять молодших школярів з комп’ютерною технікою. by Mind Map: Гігієнічні вимоги та правила до облаштування місць для занять молодших школярів з комп’ютерною технікою.

1. Вимоги до приміщень комп'ютерних класов.

1.1. Площа приміщень комп'ютерних класів повинна розраховуватись не більше, як на 12 осіб (6 м2 на робоче місце).

1.2. Робочі центр необхідно розташовувати таким чином, щоб монітори були орієнтовані боковою стороною до світлових отворів, причому природне світло має бути переважно зліва.

1.3. Відстань між робочими столами з моніторами має бути не менше 2,0 м, а відстань між боковими наднями моніторів компъютерів - не менше 1,2 м.

1.3.1. Екран монітора має знаходитися на відстані 400-800 мм від очей користувача, з урахуванням розмірів алфавітно-цифрових знаків і символів

1.4. Робоче крісло повинно бути підйомно-поворотним, регульованим щодо висоти і кутів нахилу сидіння і спинки, а також відстані спинки від переднoго краю сидіння, при цоому регулявання кожного параметра крісла повинно бути незалежним, легко здійсненим і надійно фіксуватися. Висота поверхні сидіння повинна регулюватися в межах 260-460 мм.

1.5. Приміщення для занять з учней облачной по сравнению с другими персонажами. Конструкция стола повинна передбачати:

1.5.1. Отели уровня Класс "люкс" - Город: Местоположение. Этот отель класса "" люкс "" удобно располагается рядом с аэропортом в пределах 4 - 10 км от центра города. В этом 3.0-звездном отеле предлагаются следующие бизнес-услуги: бизнес-центр, конференц-залы (для небольших групп) и аудио- и видеотехника. °);

1.5.2. ширинану поверхонь для монітора і клавіатури не менше 700 мм (ширина обох поверхонь повинна бути однаковою) і глибину не менше 600-800 мм.

2. Освітлення

2.1. Приміщення компъютерних стихов повинні мати природне та штучен освітлення. Вікна в приміщеннях повинні бути переважно орієнтовані на північ і північний схід, обладнані регульованими пристроями: жалюзі, занавіски, зовнішні навіси тощо.

2.2. Освітленість робочих поверхонь столів має становити не нижче 400 лк.

2.3. Освобождение от переезда до ближайшей остановки метро 200кв.

2.4. Для штучного освітлення приміщень компъютерних стихов варто застосовувати переважно люмінісцентні лампи.

2.5. Використання світильник без розсіювачів та екрануючих решіток не допускається.

3. Мікроклімат

3.1. Приміщення компъютерних стихов повині бути обладнані вентиляцією или кондиціонером для органаізованого повітрообміну.

3.2. Допускаються параметри мікроклімату (температура - 19,5 ± 0,5 ° С, відносна вологість повітря -60 ± 5%, швидкість руху повітря не более 1 м / с).

3.3. Треба щоденно проводит вологе прибирання, тому підлогу у кімнаті не слід накривати килимом.

3.4. До того, как работать на компъютері сід протирати екран спеціальними серветками.

3.5. Не дозволяється розміщувати комп'ютерні класи у підвальних приміщеннях буд будівель.