etsy satis artirma

Get Started. It's Free
or sign up with your email address
etsy satis artirma by Mind Map: etsy satis artirma

1. 13 etiket

1.1. Etiketlerinizi tek kelimelerle yüklemek daha çok kelime öbeği kullanmak daha iyidir. Örneğin, “özel bilezik”, “özel” ve “bilezik” den daha güçlüdür

1.2. uzun kuyruk anahtar kelimelr ekleyin. cunku cox mshur etikelrle reqabt yerine daha az meshur olan mehsulun ozelliyine uygun anahtar kelimlerden istifade edin.

1.3. 13 etiketin hamisi benzersiz olmalidir. ve adlardaki ve ketegoriylardaki ile ust uste dusmemelidir.

1.4. Ürününüzün uzmanı sizsiniz; bunun nasıl yapıldığını veya neyle ilgili benzersiz olduğunu belirten etiketler ekleyin.

1.5. Bir hediye için alışveriş yapan, ancak bir ürünün kimler için uygun olabileceğini tanımlayan etiketlerle bazı fikirlere ihtiyaç duyan alışveriş yapanlara verin. Hedef müşterinizi ve ideal hediye alıcısının kim olduğunu düşünün.

1.6. ozunuzu musterinin yerine qoyun. senin mehsulunla elaqeli hansi etikeleri axtaracaqlar

1.7. problemlerine hell axtaran bir musternin nece axtaracagini xeyal et (Örnekler: dolap organizasyonu, antrenman bantları, öğle yemeği kutusu çıkartması, kapalı bahçe)

1.8. Ürünlerinizin benzersiz stilini anlatan etiketler kullanın. Böylece, aradıklarını bilen alışveriş yapan kullanıcılar bunları bulabilir.

1.9. Bazı ürünler için ölçek anahtar olabilir. Doğru uygunluğu arayan müşterilere ulaşmak için ürünlerinizin boyutunu ve şeklini tanımlayan etiketler eklemeyi deneyin.

2. basliq

2.1. alışveriş yapan kullanıcıları kolaylaştıran kısa, net, açıklayıcı başlıklar yazmaya odaklanın.

2.2. nokte ve vergulden istiyfade daha anlasilabilir basliqlar ortaya cixarar

2.3. en açıklayıcı anahtar kelimelerinizi eklediğinizden emin olun,

2.4. uzun anahtear kelime listeleri eklemek alici casdira biler ve listeleri baglaya biler.

2.5. Alışveriş yapan kullanıcılar, arama sonuçlarına baktıklarında yalnızca başlığınızın ilk birkaç kelimesini görürler. Bu nedenle, öğenizin ne olduğunu açıklamak için bu alanı kullandığınızdan emin olun. Tanımlayıcı olmak ve ilgili kelimeleri ve kelime öbeklerini kullanmak önemli olmakla birlikte, başlıklarınız kısa ve okunması kolay olmalıdır.

3. kategoriler

3.1. kategoriler etiket gibi davranir (yani renk kategerosi girerken bunu tag gibi kullanma)

3.2. kategorilerde ekleneneleri taglarde kulanmamak gerektir

4. aciqlamalar

5. shipping

5.1. kargonun mumkun olduqca az olmasi

5.2. ucretsiz kargo secimini bezi mehsullarda bezen yoxla

5.3. Ayrıca, minimum miktarla eşleşen siparişlerde ücretsiz gönderim yapabilirsiniz. Bu da müşterilerin ücretsiz gönderimden yararlanabilmek için belirli sayıda ürünü satın almaları gerektiği anlamına gelir