Життєвий шлях Джека Лондона

Get Started. It's Free
or sign up with your email address
Rocket clouds
Життєвий шлях Джека Лондона by Mind Map: Життєвий шлях Джека Лондона

1. Народився Дж. Лондон 12 січня 1876 року у Сан-Франциско.

2. 1895 року він вступає до середньої школи і готується до вступу в Каліфорнійський університет. У бібліотеці він зачитується працями Дарвіна, Маркса і Енгельса, Спенсера, Фурьє, Прудона.

3. Дізнається про «золоту лихоманку» і вирушає із чоловіком сестри у 1897 році у Аляску.

4. 1899 рік став переломним моментом в житті Лондона, його твори «Північна Одіссея», «Син вовка» виходили друком у журналі «Атлантик манслі». На книжних полицях завдяки видавництву «Хоутон Міффлін» з’являється перша збірка оповідань письменника

5. Лондон був прихильником соціалізму. У 1985 р. Лондон вступив до Соціалістичної трудової партії Америки, але у 1916 році Лондон полишає партію. На його філософію життя впливали також праці Спенсера ( вчення про еволюцію та природний відбір) та Ніцше ( концепція сильної особистості).

6. Слід згадати навколосвітню подорож на яхті «Снарк», під час якої писався найвагоміший твір Джека Лондона – «Мартін Іден». У ньому найбільше висвітлені погляди письменника на життя, розуміння ним письменницької справи. Але не лише цим романом обмежується її значення. Лондон ввібрав в себе багато вражень та збагатив свої знання про світ, що було дуже сприятливим фактором для його подальшої праці письменника. Вирушило подружжя у 1906 році.

7. Впродовж шістнадцяти років своєї літературної діяльності Лондон створив 19 романів, 18 книг коротких історій і статей, три п’єси та 8 автобіографічних і соціологічних робіт.

8. Наприкінці свого життя письменник переживав творчу кризу. Він тяжко хворів і змушений був приймати морфій. 22 листопада 1916 року Джек Лондон помер. Лікарі діагностували передозування морфію. Але побутувала також і думка про самогубство Лондона.