Етикет користування електроного листування

Get Started. It's Free
or sign up with your email address
Rocket clouds
Етикет користування електроного листування by Mind Map: Етикет користування електроного листування

1. – У тексті листа дотримуйтеся зазначеної теми. Пам’ятайте, що багато людей щодня одержують десятки листів, тому викладайте свої думки чітко та лаконічно.

2. – Завжди зазначайте тему листа. Тема має якомога точніше відображати зміст повідомлення.

3. – Не надсилайте листів із вкладеними файлами великих обсягів. Це не лише сповільнює пересилання, а й може стати причиною повернення вашого листа, якщо на поштовому сервері встановлено обмеження на обсяг вкладеного файла.

4. – У відповіді наводьте уривки з листа, на який відповідаєте, а не весь лист. Цитувати потрібно лише ті фрази, що безпосередньо стосуються змісту вашої відповіді.

5. – Не пишіть увесь текст великими літерами. Такий текст дуже важко читати, застосовуйте великі літери до окремих слів, які необхідно виділити.

6. – Розбивайте текст на логічні абзаци. Це насамперед стосується листів з великим обсягом тексту.

7. – Перевіряйте помилки. По-перше, з грамотною людиною приємно мати справу, а по-друге, помилки в словах або при розставленні пунктуаційних знаків можуть призвести до двоякого тлумачення змісту повідомлення.

8. – Підписуйте лист. У підписі рекомендовано зазначати своє ім’я та адресу електронної пошти, а в діловому листуванні бажано додавати контактний телефон.

9. – Не затягуйте з відповіддю. Відповідати на листа слід упродовж доби.

10. – Будьте ввічливі. Це правило не потребує коментарів.