Get Started. It's Free
or sign up with your email address
Rocket clouds
Suņi by Mind Map: Suņi

1. Ir mazākā suņu šķirne pasaulē, kas izveidota Meksikā un nosaukta Čivavas štata vārdā par godu faktam, ka rietumu pasaule 1850. gadā šajā štatā atklāja čivavas suņu šķirni. Čivavas var izskatīties ļoti dažādi — tās var būt lielākas un mazākas, kā arī kažoka krāsa un apmatojuma garums var būt atšķirīgs.

2. Ir suņu šķirne, kuras dzimtene ir Sibīrijas ziemeļaustrumi, bet tālāk attīstijusies tā ir Aļaskā.[1] Skausta augstums šim sunim var sasniegt 53—60 cm, kucei 51—56 cm. Sibīrijas haskijam ir vidēji garš apmatojums ar pavilnu, šīs šķirnes standarts pieļauj visas krāsas un jebkuru krāsu kombināciju. Tiem var būt arī daļēji zilas acis.

3. Ir suņu šķirne, kas jau kopš seniem laikiem tika izmantota, kā aitu gans, vēl šīs šķirnes suņus izmanto dažādu lietu meklēšanai — narkotiku, sprāgstvielu u.c. Šīs šķirnes suņus ieguva, sakrustojot dažādas suņu šķirnes no Vācijas centrālajiem un austrumu reģioniem. Mūsdienās vācu aitu suņi piedalās izstādēs, apsargā cilvēkus vai ir ģimenes mīluļi.Vācu aitu suns nemainīgi ir starp pašām populārākajām suņu šķirnēm pasaulē.

4. Franču buldogs ir neliela izmēra suņu šķirne. Lai arī franču buldogs ir maza auguma, viņš ir spēcīgs, muskuļots un apveltīts ar izteiktu raksturu. Franču buldoga puika ideālā variantā sver aptuveni 12,5 kg, bet meitene ap 11 kilogramiem. Tas ir kompakta izmēra, drukns, ar savdabīgām "sikspārņa" ausīm. Franču buldoga kažoks ir gluds, īss un spīdīgs.

5. Izcelsme : Ķīna Svars : 6,3 - 8,1 kg Apmatojuma veids : īss, gluds, blīvi pieguļošs. Krāsa : melns, sudrabains, aprikožu, bēša ar melnu masku. Dzīves ilgums : 13 - 15 gadi Mopsis ir ķīniešu izcelsmes suņu šķirne.Patronāta valsts ir Lielbritānija.

6. Mopši

6.1. rr

7. Franču buldogi

8. Sibīrijas Haskiji

8.1. rr

9. Čivavas

9.1. rr

10. Aitu Vācu

10.1. rr