Публічні фінанси в забезпеченні сталого розвитку України

Get Started. It's Free
or sign up with your email address
Публічні фінанси в забезпеченні сталого розвитку України by Mind Map: Публічні фінанси в забезпеченні сталого розвитку України

1. 1.Теоретико-методичні засади концепції сталого розвитку в системі його фінансування

1.1. Теоретині засади і необхідність концепції сталого розвитку України

1.1.1. 1.1. Концепція сталого розвитку України березень-квітень (до всіх пунктів: Схеми, таблиці, огляд стратегій сталого розвитку)вказати Праці вчених з акцентами на доцільність.

1.2. Система фінансування збалансованого розвитку держави

1.2.1. 1.2. Система фінансування збалансованого розвитку держави червень-липень (купівля наших ідей нами ж у інших країн, стартапи, робітники з досвідом, монетизація ідей, безліч ідей не пройде апробацію, відбір та його ризики та недоліки, види ризиків) Ідея створення потенціалу для подальшого розвитку на підставі зростання, та виробництва продукту на світовому ринку.

1.3. Інструменти та засоби в системі державних фінансів

1.3.1. 1.3. Інструменти та засоби в системі публічних фінансів – вересень (рейтинг - осіб залучених у системі у публічні фінанси, здійснення стимулів чи санкцій) 2 Технології (1.блокчейн) (2.Біг-дата – відслідковування попиту збалансований розвиток = околиць не існує.) 2 Інструменти (1 стимули та важелі цифровий профайл позитивна негативні фін дисципліна) (позабюджетні фонди – інструменти на підставі складових) Недержавні пенсійні фонди.

2. 2.Аналіз ефективності публічних фінансів України згідно вимог сталого розвитку

2.1. 2.1 Аналіз концепції сталого розвитку України. (до всіх пунктів: Схеми, таблиці, огляд стратегій сталого розвитку)вказати Праці вчених з акцентами на доцільність.

2.2. 2.2 Аналіз системи фінансування збалансованого розвитку держави (до всіх пунктів: Схеми, таблиці, огляд стратегій сталого розвитку)

2.3. 2.3 Аналіз інструментів та засобів в системі публічних фінансів (до всіх пунктів: Схеми, таблиці, огляд стратегій сталого розвитку)

3. 3.Напрями та вектори інноваційної парадигми публічних фінансів України в умовах реформаційних перетворень на шляху до європейської інтеграції

3.1. 3.1 Пропозиції та рекомендації щодо впровадження нових концепцій сталого розвитку України. (до всіх пунктів: Схеми, таблиці, огляд стратегій сталого розвитку)

3.2. 3.2 Удосконалення системи фінансування збалансованого розвитку держави (до всіх пунктів: Схеми, таблиці, огляд стратегій сталого розвитку)

3.3. 3.3 Впровадження нових інструментів та засобів в системі публічних фінансів (до всіх пунктів: Схеми, таблиці, огляд стратегій сталого розвитку)