Get Started. It's Free
or sign up with your email address
Rocket clouds
Інтернет by Mind Map: Інтернет

1. Історія створення

1.1. У 1962 році Джозеф Ліклайдер (1915–1990), керівник Агентства передових оборонних дослідницьких проектів США (англ. Defense Advanced Research Projects Agency, DARPA) висловив ідею Всесвітньої комп'ютерної мережі.

1.1.1. Кто такий Джозеф Ліклайдер

1.1.1.1. американський науковець, відомий у науковій та ІТ-середовищі як JCR або «Лік» («Lick»). Ранні роботи були присвячені психоакустиці, наступні роботи — у сфері інформаційних технологій.

1.1.1.2. Закінчив університет Вашингтона, отримавши ступінь бакалавра відразу за трьома спеціальностями: фізика, математика та психологія. Докторську роботу написав по психоакустиці. У 1942 році працював у лабораторії при Гарвардському університеті.

1.2. Справа була в 1957 році, коли Міноборони Америки побачило потребу створити надійну систему передачі інформації на випадок війни.

2. Що таке інтернет ?

2.1. всесвітня система сполучених комп'ютерних мереж, що базуються на комплекті Інтернет-протоколів. Інтернет також називають мережею мереж. Інтернет складається з мільйонів локальних і глобальних приватних, публічних, академічних, ділових і урядових мереж, пов'язаних між собою з використанням різноманітних дротових, оптичних і бездротових технологій.

3. Сервіси Інтенету

3.1. Сервер (у мережі Internet) – це комп'ютер або програма, здатні надавати клієнтам (у міру надходження від них запиту) деякі мережні послуги.

3.2. Основні сервіси

3.2.1. Сервіс Mail Lists,Сервіс Usenet,Сервіс WWW,Сервіс IRC

4. Апаратні засоби мережі

4.1. електронні і механічні частини обчислювального пристрою, що входять до складу системи чи мережі

5. Значення для людини

5.1. Для людини Інтернет став частью життєдіяльності.Ми користуемся ним кожен день і кожний час.В теперішньому часі без Інтернету важко жити.Ми завжди можемо знайти потрібну інформацію ,коли треба. Мі спілкуемся друг з другом за допомогою Інтернета.Отже Інтеренет зайняв важливу роль в нашому житті