Комп'ютерні мережі

Get Started. It's Free
or sign up with your email address
Rocket clouds
Комп'ютерні мережі by Mind Map: Комп'ютерні мережі

1. Основні можливості комп'ютерних мереж Можливість швидкої передачі інформації на великі відстані; Оперативний пошук інформації; Обмін інформацією в режимі offline; Обмін текстовою, звуковою та відеоінформацією у реальному часі; Можливість збереження інформації, розміщеної на серверах Internet, на локальному комп'ютері для подальшої обробки; Можливість інтерактивності і оперативного зворотного зв'язку.

2. Комп'ю́терна мере́жа — система зв'язку між двома чи більше комп'ютерами. У ширшому розумінні комп'ютерна мережа — це система зв'язку через кабельне чи бездротове середовище, самі комп'ютери різного функціонального призначення і мережеве обладнання. Для передачі інформації можуть бути використані різні фізичні явища, як правило — різні види електричних сигналів чи електромагнітного випромінювання. Середовищами передавання у комп'ютерних мережах можуть бути телефонні кабелі, та спеціальні мережеві кабелі: коаксіальні кабелі, виті пари, волоконно-оптичні кабелі, радіохвилі, світлові сигнали.

3. Основні можливості комп'ютерних мереж Можливість швидкої передачі інформації на великі відстані; Оперативний пошук інформації; Обмін інформацією в режимі offline; Обмін текстовою, звуковою та відеоінформацією у реальному часі; Можливість збереження інформації, розміщеної на серверах Internet, на локальному комп'ютері для подальшої обробки; Можливість інтерактивності і оперативного зворотного зв'язку.

4. Класифікація комунікаційних мереж:Класифікація за областю дії Класифікація за топологією Класифікація згідно з використаними протоколами