Bir kafiye de sınıfın yazsın. Ortak Şiirimiz:

Proje ortaklarının sınıflarının birer kıta yazdığı ortak şiir.

Get Started. It's Free
or sign up with your email address
Rocket clouds
Bir kafiye de sınıfın yazsın. Ortak Şiirimiz: by Mind Map: Bir kafiye de sınıfın yazsın. Ortak Şiirimiz:

1. Filiz Söylemez: Kuşaktan Kuşağa Oyunlar oynadık / Şarkılar söyledik tekerlemeler yazdık / Bahçede oyunlarla güldük / 3-B sınıfı olarak iyi çalıştık / Sizler gibi iyi dostlar kazandık

1.1. Canan Karakaş: Daha önce bilmezdik böyle bir şeyi / Nasıl mutlu olduk gördünüz değil mi / Ellerimizle yaptık oyuncaklarımızı ilk defa / Sizler gibi iyi dostlar kazandık.

1.1.1. Ayşegül Alız: Okulda hiç mutsuz olmadık / Öğretmenimiz gibi bizler de oynadık / Oyunları nenemizden öğrendik / Oyuncakları ailemizle yaptık / Sizler gibi iyi dostlar kazandık.

1.1.2. Şerife Aksin: Teknoloji Bağımlılığına hiç takılmadık / Tablete telefona pabuç bırakmadık / Tüm arkadaşlarımızı bahçeye topladık / sizler gibi iyi dostlar kazandık.

1.1.3. Özlem Kanık: Teknolojiden uzak oyunlarla / Ailemiz, büyüklerimiz gibi hem de bu çağda / Güldük eğlendik hep beraber / Sizler gibi iyi dostlar kazandık.

1.1.3.1. Ertuğrul BARAN: 3-C olarak biz de eğlendik / Öğretmenimize haydi bahçeye çıkalım dedik / Teknolojik oyunları biz hiç sevmedik / Sizler gibi iyi dostlar kazandık.

1.1.4. Mehmet Çoban: Okulda herkes gülüyor oynuyor / Bahçeden çocuk gülücükleri geliyor / Eski zaman oyunları hiç unutulmuyor / Sizler gibi iyi dostlar kazandık.

1.1.5. Rukiye Erkan : 1-B ye tüm sınıflar katıldı / Bahçede 7 kiremitten kuleler yapıldı / Bizi görenler de geldi katıldı / Sizler gibi iyi dostlar kazandık.

1.1.6. Ahmet Özer: Oyunları büyüklerimizden öğrendik / Biz yeni oyunlarımızı çok sevdik / Herkese bahçeye gidelim dedik / Sizler gibi iyi dostlar kazandık.

1.1.7. Huriye Güler: 4. sınıf olduk ve çok eğlendik / Oyunları bahçede herkese öğrettik / Oyuncakları ailemizle okula getirdik / Kuşaktan Kuşağayı çok sevdik / Sizler gibi iyi dostlar kazandık.

1.2. Funda Ay Fartlı: Bahçeden içeri girmek istemedik / Büyüklerimizi de oyuna dahil ettik / Tüm öğrencileri projeye dahil ettik / Sizler gibi iyi dostlar kazandık.