Характеристики атмосфери(температура, тиск) Електричні, оптичні і магнітні явища в атмосфері. Йон...

Get Started. It's Free
or sign up with your email address
Характеристики атмосфери(температура, тиск) Електричні, оптичні і магнітні явища в атмосфері. Йонізація повітря. Озоновий шар. by Mind Map: Характеристики атмосфери(температура, тиск) Електричні, оптичні і магнітні явища в атмосфері. Йонізація повітря. Озоновий шар.

1. Що таке іонізатор повітря: шкода чи користь для людини

1.1. Використання іонізатора повітря підвищує кількість пилу в приміщенні, тому вологе прибирання необхідно проводити частіше, ніж зазвичай

1.2. Пристрої для іонізації повітря, які здійснюють штучне збагачення навколишнього середовища зарядженими частинками, здатні робити на людину як позитивне, так і негативний вплив. Результат залежить від потужності приладу і тієї концентрації аероіонів в приміщенні, яка досягається в результаті.

1.3. Корисна порада! Основне правило застосування іонізаторів повітря – не використовувати прилад цілодобово. Кожна модель запрограмована на конкретний період, який вона повинні працювати. Інформацію про це обов’язково надає виробник.

2. Іонізатори і озонатори повітря: шкода чи користь, особливості використання

2.1. Іонізатор повітря допоможе позбутися від таких негативних проявів алергії, як нежить, кашель, набряклість і запалення верхніх дихальних шляхів

2.2. Іонізатори використовуються в основному в профілактичних цілях, в той час як озонатори вважаються лікувальним приладом.

2.3. Корисна порада! При використанні в будинку іонізатора не варто відмовлятися від регулярних провітрювань приміщення. Більш того, кімнату обов’язково необхідно провітрювати кожен раз, перед тим як включити прилад.

2.4. Перед покупкою іонізатора повітря для дитячої кімнати необхідно детально ознайомитися з протипоказаннями використання даного приладу

3. Ефекти від використання іонізатора повітря: відгуки користувачів

3.1. Іонізатори повітря протипоказані людям із захворюваннями центральної нервової системи

3.2. Найчастіше покупці відзначають переваги іонізатора повітря:

3.2.1. 1)

3.2.1.1. «Купив портативний іонізатор в машину. Користуюся майже місяць, дуже подобатися. Повітря чисте і запахи прибирає. Рукою можна відчути іонний вітер. Хоча коли почалася волога погода восени почав відчуватися запах вогкості. Загалом я задоволений. Хочу тепер побутової в квартиру ».

3.2.2. 2)

3.2.2.1. «Придбали іонізатор з функцією озонового вітру і ароматизації. Прилад працює не шумно, відразу з’являється запах озону. Дитина займається спортом, і кросівки мають неприємний запах, з яким складно впорається навіть з постійною пранням і провітрюванням, – запах стійко тримається. Вирішила використовувати іонізатор. Склала все спортивне приладдя в пакет, в який помістила трубку з насадкою і включила пристрій. Після обробки чутно тільки різкий запах озону. Зручна і корисна річ, мені подобається на вихідних капати кілька крапель лаванди – релакс забезпечений ».

3.2.3. 3)«Купив через вічно закладеного носа в квартирі (хоча прибирання проводитися регулярно). Було важко дихати, можливо, тому що живу на 9 поверсі в центрі міста. З появою в домі іонізатора все пройшло. Раз на кілька днів завжди включаю в спальні на 15-20 хвилин. Спиться потім як під відкритим небом. З мінусів – висока ціна, вибрав із зволожувачем і вентилятором ».

4. Атмосфера — зовнішня повітряна оболонка Землі, яка є сумішшю певної кількості газів та водяної пари. Атмосфера утримується силою тяжіння Землі та обертається разом із нею.

4.1. Атмосфера — найлегша і найбільш рухлива повітряна оболонка нашої планети. Вона утворилася з газів, які виривалися з її надр під час вулканічних вивержень. Поява океанів і живих організмів на Землі змінила склад атмосфери.

5. Будова атмосфери:1)Тропосфера — найнижчий та найбільш щільний шар атмосфери потужністю від 8 км над полюсами до 18 км над екватором.2)Стратосфера простягається до 50-55 км. У стратосфері майже немає водяної пари, тому там не буває хмар, дощів, гроз, снігу.

6. Склад атмосфери: Головними компонентами атмосфери є азот (більше 78%) і кисень (більше 20%), а також ряд інших газів (до 1%) - аргон, неон, вуглекислий газ, метан, гелій, водень, криптон, ксенон, оксид азоту, озон, двоокис сірки. Деякі гази перебувають в атмосферному повітрі в слідових кількостях.

7. Чи варто купувати зволожувач-іонізатор-очисник повітря

7.1. Роблячи висновки, можна сказати, що очисник-іонізатор дозволяє помітно поліпшити якість життя. І, незважаючи на всі можливі побічні ефекти, позитивний вплив, яке він здатний надавати на організм у випадках правильного застосування, набагато більше, ніж ризики, пов’язані з його використанням. Головне – дотримуватися всіх правил і рекомендацій виробника, і тоді ви зможете по достоїнству оцінити всі переваги цього приладу.