Віртуальна поведінка особистості

Віртуальна поведінка особистостіАвтор: Олексюк Ірина

Get Started. It's Free
or sign up with your email address
Віртуальна поведінка особистості by Mind Map: Віртуальна поведінка особистості

1. Віртуальне навчання

1.1. Процес і результат комунікативної взаємодії суб'єктів і об'єктів освіти в віртуальному освітньому середовищі, специфіку змісту якої визначають конкретні суб'кти й об'єкти лише і під час самої взаємодії.

1.1.1. Переваги: розвиток креативності, вдосконалення навичок самоорганізації; зручність вибору часу і місця для навчання; поглиблення знань щодо використання сучасних технологій.

1.1.2. Недоліки: велике навантаження на зір; відсутність особистісного спілкування між викладачем та студентом; виникнення проблем з технічним обладнанням.

2. Віртуальний маркетинг

2.1. Система знань про пропозицію товарів на ринку на основі інформаційних технологій, інтегруючих діяльність у внутрішньому та зовнішньому середовищі підприємства.

2.1.1. Переваги: можливість здійснювати діяльність поза прив'язки до конкретної території або конкретного ринку; можливість скорочення часу на пошук партнерів, здійснення угод; зниження трансакційних витрат; зручність для споживачів.

2.1.2. Недоліки: шахрайство; збільшення конкурентів; проблема авторських прав на продукцію.

3. Віртуальне спілкування

3.1. Спілкування з віртуальним співрозмовником у віртуальному просторі за допомогою електронних засобів.

3.1.1. Переваги: можливість спілкування з багатьма людьми з різних куточків світу; можливість обміну інформацією у будь-який зручний час

3.1.2. Недоліки: неможливість безпосереднього візуально-аудіального контакту; анонімність; слабка регламентованість поведінки.

3.2. Тролінг - вид віртуальної коммунікації

3.3. Розробка завідомо провокаційних повідомлень з метою викликати конфлікти між учасниками мережевого співтовариства, "хвилю правок" (активне цілеспрямоване втручання в текст повідомлень у контексті пропаганди та нав’язування власної позиції), а також увести користувачів у безглузду конфронтацію.

3.3.1. Мотивами появи і розвитку "тролінгу" в мережі Інтернет можуть служити інтерес, цікавість, бажання самоствердитися, посперечатися, проявити дотепність, розважитися, бажання проявити агресію та негативні емоції.

4. Перебування у соціальних мережах

4.1. Переваги: нові знайомства; можливість самопрезентації; швидке замовлення товарів та послуг; спосіб передачі і отримання нової інформації.

4.2. Недоліки: шахрайство; відсутність цензури; виникнення залежності.