Курси підвищення кваліфікації учителів (викладачів) географії (природознавства) (14 квітня - 04 т...

Get Started. It's Free
or sign up with your email address
Курси підвищення кваліфікації учителів (викладачів) географії (природознавства) (14 квітня - 04 травня) Чайковська Оксана Віталіївна by Mind Map: Курси підвищення кваліфікації учителів (викладачів) географії (природознавства) (14 квітня - 04 травня) Чайковська Оксана Віталіївна

1. Тема 1. Профілактика професійних деформацій у педагогів (викладач Косигіна О.В.)

1.1. Надзвичайно корисним було дізнатися про стадії вигорання(«людина починає забувати слова, мовні звороти, робити помилки при написанні тексту….виснаження навіть після сну, відчуття спустошення (як фізичного, так і емоційного). Це безпричинний головний біль, тахікардія, безсоння, погіршення з боку органів зору, слуху, погіршення роботи ШКТ») Особлива подяка за вправи для попередження професійних деформацій та психосоматичних захворювань(«Внутрішній промінь», малюнок аквареллю, притча «Прямуйте своїм шляхом»)!

2. Тема 2. Методика розробки інструментів оцінювання (викладач Андрійчук О.І.)

2.1. Надзвичайно цікава інформація про Чингізхана. Гарна та інформативна презентація. Велика подяка за шкалу переведення в бали при оцінюванні тестів.

3. Тема 3-5. Сучасні підходи до конструювання компетентнісного уроку географії (природознавства) (викладач Щербань П.І.)

3.1. Петро Іванович, Ви, як завжди, на висоті!) Великий респект за цікаві і насичені матеріали. Прекрасні і цікаві презентації. Особлива подяка за види майнд меп, сама часто використовую на уроках, міксуючи зі скрапбукінгами. Мотиваційні виступи Н.Вуйчича теж використовую, особливо на виховних і батьківських зборах. Надзвичайно багаті на інформацію матеріали, все собі скачала)) (Методи, прийоми і технології:  створення інтелект-карти,  використання багаторівневих запитань відповідно до оновленої таксономії Блума,  мозковий штурм,  акваріум,  мозаїка,  ПРЕС,  змагання груп,  «шість капелюхів мислення»,  укладання таблиць,  спільний проект,  знайди помилку)

4. Тема 14. Аналіз програмно-методичного забезпечення навчання географії (природознавства) в умовах інклюзивної освіти (викладач Щербань П.І.)

4.1. Було цікаво дізнатися, оскільки також працюю в інклюзивному класі, що асистент такій дитині має не тільки допомагати опановувати шкільні предмети, а й підтримувати на перерві, у їдальні, а також допомагає вчителю у роботі. Не знала, що урок в інклюзивному класі триває, як і у звичайному, але протягом заняття такі діти мають час на розвантаження: учні можуть пройтися з асистентом, змінити діяльність.

5. Тема 15. Тематична дискусія «Формування в учнів ключових та предметних компетентностей на сучасному уроці географії» (викладачі: Смагіна Т.М., Мастеркова Т.В., Щербань П.І.)

5.1. Низький уклін за прекрасно підібрані матеріали курсів, за цікаві відео, за велику кількість важливих документів, за змістовні презентації, за інструменти і програми для проведення цікавих уроків!

6. Тема 6. Цифрові інструменти освітньої взаємодії в умовах Нової української школи (викладачі: Колеснікова І.В., Адамович І.В.)

6.1. Вражає наповненість різними видами інструментів та сервісів інтернету! Доступним було пояснення користування KAHOOT. Незнайомою і дуже цікавою стала для мене ігрова навчальна платформа Triventy. Щиро дякую!!!

7. Тема 7,8. Реалізація компетентнісного потенціалу в освітньому процесі (викладач Смагіна Т.М.)

7.1. Особлива подяка за корисні посилання, важливим для мене були матеріали по Фінансовій грамотності! Цікавим був семінар і вправи з картками «Демократія для всіх». Багато цікавого матеріалу екологічного спрямування (Кейс «Екологічна безпека і сталий розвиток»). Дякую!

8. Тема 9. Сучасні підходи до організації методичної роботи в закладах та установах освіти (викладач Печенюк А.П.)

8.1. Подяка за законодавчу базу. Цікаві і різноманітні методи корпоративного навчання ( коворкінг, фідбек, секондмент, менторінг, воркшоп та ін.)

9. Тема 10. Акмеологічний підхід як стратегічний орієнтир особистісно орієнтованої педагогічної освіти (викладач Дем'янчук О.О.)

9.1. Цікаво було дізнатися, що соціокультурним прототипом виникнення акмеології була така течія в російській поезії початку ХХ століття, як акмеїзм (А. Ахматова, З. Городецкий, М. Гумільов), а її природничонауковою передумовою стали дослідження Ф. Гальтона і В. Освальда про вікові закономірності творчої діяльності та І. Перна, що вивчав залежність її продуктивності від різних психобіологічних чинників. Відкриттям стала Я-концепція: – «Я» реалістичне в теперішньому часі; – «Я» ідеальне (тобто яким суб'єкт прагне бути, орієнтуючись на моральні норми); – «Я» динамічне (яким має намір стати в майбутньому в процесі свого розвитку); – «Я» фантастичне (яким бажав би стати, якщо це стало б можливим).

10. Тема 11. Атестація: можливості педагогічних працівників та виклики адміністрації (викладач Венцель Н.В.)

10.1. Надзвичайна цінність корисних посилань, прекрасне і скомпоноване зібрання необхідних для кожного вчителя посилань на законодавство! Дуже змістовні і корисні обидві презентації ( по отриманню катергорій та звань в презентації 1, та про права педагогів в презентації 2)

11. Тема 12,13. Аналіз програмно-методичного забезпечення навчання географії (природознавства) в умовах реформування освіти (викладач Щербань П.І.)

11.1. Подяка за корисні посилання, що дає можливість скачати плани. Дуже корисні і цікаві презентації на реалізацію наскрізних ліній. Абсолютно всі приклади прекрасно використовуватиму на своїх уроках, і міні-проекти з утилізації побутових відходів( 6 кл.), і оцінювати ризики ВІЛ-інфікування у різних ситуаціях; демонструвати негативне ставлення до вживання шкідливих для здоров'я людини речовин(9кл.)