Е-комерція для БЕРТА груп Summary

Get Started. It's Free
or sign up with your email address
Е-комерція для БЕРТА груп Summary by Mind Map: Е-комерція для БЕРТА груп Summary

1. Подальші кроки

1.1. 1. Визначити відповідальну особу всередині компанії, яка координуватиме запуск проекту. 2. Визначити стратегію та концепцію майбутнього рішення. 3. Пройти менторську сесію щодо запуску нового бізнесу – електронної комерції. Отримати рекомендації та перейняти досвід. 4. Обрати технологічного партнера та підписати договір про співпрацю. 5. Визначити KPI, яким буде вимірюватися успішність проекту.

2. Customer Journey – досвід клієнта

3. Хто може реалізувати ідею?

3.1. Інтернет-магазин

3.1.1. Швидкий запуск

3.1.1.1. Швидке розгортання онлайн-магазину на платформі Prom.ua за моделлю Фори. Доставка – кур’єрський сервіс Kabanchik.ua. Термін пілотування – 1 місяць у декількох магазинах в одному з районів Львова. У разі успіху – масштабування на весь Львів, а далі – на інші міста. Умови розгортання магазину на Prom.ua та пропозиція від Kabanchik.ua – за посиланнями.

3.1.1.2. Використання можливостей кур’єрської мережі Glovo. Після укладення відповідного договору до переліку учасників Glovo у Львові додаються магазини «Близенько». Клієнт отримує можливість робити замовлення з «Близенько», кур’єри збирають його і доставляють клієнтові додому. Вартість послуг мережі Glovo – 15% від суми чеку.

3.1.1.2.1. Сторони не дійшли згоди.

3.1.2. Розробка інтернет магазину

3.1.2.1. Brainlab – створення інтернет-магазину «під ключ»

3.1.2.1.1. Компанія готова надати веб-сайт для створення інтернет-магазину безкоштовно, а у якості партнерів проекту брати відсоток від кожного замовлення. Їй цікаво заробляти не менше 20 тисяч гривень на місяць. Просуванням в інтернеті займуться партнери компанії на платній основі.

3.1.2.2. OpenCart – Підтримка та розвиток інтернет-магазинів на CMS OpenCart по всіх напрямках (технічна підтримка + маркетинг + програмування)

3.1.2.3. Веб-студія NeoSeo. Спеціалізується на електронній комерції, створенні й просуванні інтернет-магазинів.

3.1.2.3.1. Як зробити внесок у припинення епідемії та водночас зберегти свій бізнес – пропозиція від компанії NeoSeo

3.1.2.4. Реалізація товарів на базі інтернет-магазину електроніки та побутової техніки Stylus.

3.1.2.4.1. Компанія має усі ресурси для реалізації проекту. Готові також на партнерські умови та інші варіанти співпраці.

3.1.2.5. Разработчики

3.2. Мобільний додаток – комплексне рішення, яке включатиме можливість замовлення товарів онлайн, програму лояльності, інструменти для кур'єра та адміністратора в магазині.

3.2.1. Maven ecommerce Magento Developers & Designers

3.2.1.1. Команда готова до співпраці щодо консультування та розробки e-commerce рішень для продуктового рітейлу. Направила комерційну пропозицію. Приділяє дуже велику увагу аналізу бізнесу, процесів та планів розвитку клієнту, ретельно вивчає ці питання, перш ніж пропонувати будь-яку технічну розробку.

3.2.2. Aoza Technologies

3.2.2.1. Команда готова до співпраці, направила комерційну пропозицію. Вартість робіт готова прорахувати після оцінки проекту. Раніше подібний проект робила за $20 000.

3.2.3. Rademade

3.2.3.1. Команда має є релевантний досвід розробки подібних продуктів (системи, що передбачають сайт, мобільні додатки для клієнтів та кур’єрів, а також ERP систему для колл-центру і кухонь). Готова до співпраці, терміни і вартість зможе назвати тільки після оцінки проекту. З досвіду команди, такі продукти потребують 2-4 місяці на розробку і $40 000-60 000.

3.2.3.1.1. Наступні кроки: - колл із БЕРТА груп, щоб скласти та обговорити ТЗ; - оцінка та уточнення ТЗ командою; - презентація оцінки, складу необхідних виконавців, термінів і бюджету; - підписання договору, оплата 1 місяця роботи; - колл з БЕРТА груп для обговорення пріоритетів на перший місяць роботи.

3.2.4. Skywell Software

3.2.4.1. Компанія готова до співпраці, вислала презентації по різних напрямах роботи. Має також власну розробку програми лояльності з елементами доданої реальності (AR).

3.2.5. Allatrack

3.2.5.1. Команда готова до співпраці. Відправила попередній кошторис. Вартість і терміни зможе уточнити й відкоригувати після докладнішого опису та технічного завдання.

4. Ідея

4.1. Онлайн-продажі – світовий тренд у розвиткові торгових мереж. До кінця 2020 року, за прогнозами, загальний обсяг продажів інтернет-магазинів у всьому світі перевищить 2 трильйони доларів США. Електронна комерція дає дистрибуторам можливості для монетизації постійно зростаючого споживацького попиту на закупівлі в інтернеті. Пропонуємо створити онлайн-платформу, яка дозволить замовляти товари з магазинів «Близенько» і здійснювати доставку замовлення у найкоротший термін.

5. Кейси

5.1. Найпопулярніші сервіси доставки, які співпрацюють з продуктовими маркетами

5.1.1. Сервіс онлайн-замовлення і доставки продуктів із супермаркетів Києва, Харкова, Дніпра, Одеси, Львова, Житомиру, Вінниці та Запоріжжя. Доставляє продукти з Ашан Україна, METRO Cash&Carry, Novus Україна, МегаМаркет, Фуршет. Вартість продуктів на сайті така сама, як у магазині. Доставку продуктів можна замовити з сьогодні на сьогодні.

5.1.1.1. Доставка їжі з ресторанів. Замовлення страв з улюблених закладів харчування у мобільному додатку, доставка їх ще теплими. Також доставляє продукти із супермаркетів Фора та Ашан Україна день у день.

5.1.1.1.1. Платформа і мобільний додаток для замовлення і доставки продуктів онлайн. Виконання замовлення і доставку здійснюють незалежні кур’єри, які співпрацюють з платформою. Сервіс Glovo діє у більш ніж 20 країнах і понад 140 містах. В Україні охоплює 19 міст. У більшості міст працює цілодобово.

5.2. Мережі, які пропонують онлайн-замовлення та/або доставку продуктів

5.2.1. У мережі Ашан доступна послуга «Доставка товарів»: - Київ: у магазин, на пункт самовивозу, на пункт обслуговування клієнтів гіпермаркету або у поштомат Нової пошти у чотирьох магазинах; - міста України – будь-яке відділення Нової пошти по Україні (вибирається при замовленні); - доставка додому (адреса заповнюється при замовленні). Замовлення можна зробити у мобільному додатку.

5.2.1.1. Сервіс «Обирай-забирай» – можливість замовити товар онлайн із забрати його з обраного магазину, оплативши на касі. Послуга діє в усіх областях України.

5.2.1.1.1. Онлайн-шопінг у «Сільпо». Клієнт, визначає магазин, який буде опікуватися його замовленням, обирає товари з каталогу на сайті і замовляє доставку або самовивіз. Послуга працює у всіх містах, де є магазини мережі «Сільпо».

5.2.2. Замовлення і доставка найнеобхідніших продуктів у місті Львів. Замовлення через гарячу лінію або сайт. Перелік продуктів на доставку обмежений. Оплата здійснюється при отриманні продукції виключно карткою через термінал. Мінімальне замовлення 250 грн. Максимальна вага замовлення не перевищує 20 кг. Можна замовити через EasyPay. Працює з програмою лояльносты Fishka.

5.2.2.1. ФОРА відкрила послугу замовлення і доставки продуктів на дім. Сервіс реалізовано а платформі Prom.ua, доставка – Justin. Замовлення продуктів онлайн, доставка у містах Київ, Бровари, Ірпінь, Бориспіль, Вишневе.

5.2.2.1.1. Інтернет-магазин, доставка і самовивіз доступні в усіх 92 магазинах мережі. Доставка працює у радіусі 1 км від магазину та здійснюється протягом години.

5.3. Онлайн-супермаркети

5.3.1. Інтернет-супермаркет продуктів харчування та товарів повсякденного попиту із доставкою «до дверей» додому або у місця загального користування. Доставка кур’єром у 4 містах України, також можлива доставка службами «Нова пошта», Укрпошта, Delivery.

5.3.1.1. Інтернет-магазин продуктів харчування. Працює у 6 містах Східної України. Онлайн-замовлення і доставка товарів широкого асортименту до дверей. Власна кур’єрська служба, низькі ціни.

5.3.1.1.1. Інтернет-ринок продуктів. Постачає свіжі й добірні продукти від перевірених дистрибуторів та виробників. Замовлення – через сайт. Доставка за допомогою власної кур’єрської служби із дотриманням усіх температурних режимів та цілісності кожного замовлення.

5.4. Формування і доставка готових продуктових наборів

5.4.1. Інтернет-супермаркет «Розетка», мережа АТБ і компанія «Нова пошта» запустили доставку продуктів харчування додому, щоб допомогти українцям дотримуватися карантину. АТБ формує пакети і продає усі продукти за мінімально можливою ціною. «Розетка» надає свій сайт для їх розміщення й обробляє усі замовлення безкоштовно. «Нова пошта» доставляє по собівартості замовлення покупцям додому. Доставка здійснюється в усі населені пункти України.

5.4.1.1. Gousto – онлайн-магазин рецептів і замовлення продуктів для приготування обраних страв із подальшою доставкою додому. Понад 40 нових рецептів щотижня. Сервіс обмежив реєстрацію нових клієнтів на період коронавирусу.

5.4.1.1.1. LYO Food Emergency Menu – готові до вживання ліофілізовані страви, які компанія виробляє вже 25 років. Ці страви не лише відповідають усім необхідним критеріям, а й є на 100% натуральними і смачними.

5.5. Соціальні проекти

5.5.1. Благодійний фонд «Життєлюб» реалізує проект, спрямований на організацію побуту людей похилого віку. Один з аспектів проекту – адресна доставка продуктів харчування на 2-3 тижні. На період карантину запровадив «підвішені» набори у супермаркеті «Розетка».

5.5.1.1. Соціально-благодійна ініціатива, присвячена питанням старості в Україні. Здійснює продуктову допомогу самотнім пенсіонерам у Києві (Шевченківський та Дніпровський райони), а також Львові та Дніпрі.

5.5.1.1.1. Citymeals on Wheels – організація забезпечує доставку обідів літнім жителям Нью-Йорка. Щороку наприкінці осені направляє велику коробку продуктів, яки не швидко псуються, кожному літньому клієнту.

6. Висновки прорахунку ризиків