Поняття веб-дизайну

Get Started. It's Free
or sign up with your email address
Поняття веб-дизайну by Mind Map: Поняття веб-дизайну

1. Сервер

1.1. апаратне забезпечення, виділене і / або спеціалізоване для виконання на ньому сервісного програмного забезпечення і зберігання цієї інформації.

2. Хостинг

2.1. послуга, що включає надання дискового простору, підключення до мережі та інших ресурсів для розміщення фізичної інформації на сервері, що постійно перебуває в мережі (наприклад Internet).

3. Вебсервер

3.1. це сервер, що приймає HTTP-запити від клієнтів, зазвичай веббраузерів, видає їм HTTP-відповіді, зазвичай разом з HTML-сторінкою, зображенням, файлом, медіа-потоком або іншими даними

4. Доменне ім'я

4.1. це адреса (ім’я) сайту в мережі інтернеті, яка складається з літер і цифр. Кожне доменне ім’я в інтернеті унікальне. Максимальна довжина доменного імені (між крапками) — 63 символи.

5. Адаптивні системи

5.1. системи у яких автоматично змінюється алгоритм керування з метою збереження показників якості при довільному зміщенні характеристик керованого об'єкта та зовнішніх умов.

6. Веб-сторінка

6.1. інформаційний ресурс, до­ступний у мережі World Wide Web, який можна переглянути у веб-браузері

7. Кросбраузерність

7.1. це технологія розробки сайту, при якій весь сайт правильно відображається в різних браузерах.

8. Верстка

8.1. поєднання персонального комп'ютера та спеціального програмного забезпечення для створення макету для друку в типографії або на принтері.

9. Тег

9.1. ознака даних; (релевантне) ключове слово або термін, що асоціюється або надається фрагменту інформації (зображенню, географічній карті, відео-кліпу тощо), описуючи в такий спосіб фрагмент та дозволяючи здійснювати класифікацію на основі ключових слів та пошук інформації

10. CSS

10.1. це спеціальна мова (мова стилів), за допомогою якої описують вигляду документів (як і де відображати елементи веб-сторінки), написаних мовами розмітки даних. Найчастіше CSS використовується для документів, котрі розмічені мовою HTML, XHTML та XML.

11. JQuery

11.1. популярна JavaScript-бібліотека з відкритим кодом

12. Back-end

12.1. серверна частина:завантаження інформації з сервера сайту;довідка повідомлень,пошук інформації

13. Front-end

13.1. інтерфейсна частина: відображення тексту, кнопок, зображень, анімацій

14. IP-адреса

14.1. унікальний ідентифікатор (адреса) пристрою (найчастіше комп'ютера), що підключений до інтернету.

15. Лонгрід

15.1. тип інформації, на прочитання якої у користувача потрібно більше часу, ніж зазвичай

16. Веб-сайт

16.1. це сукупність програмних, інформаційних, а також медійних засобів, логічно пов'язаних між собою. По суті ж веб-сайт — це віддзеркалення успішності фірми, її обличчя.

17. Посилання

17.1. в програмуванні об'єкт, який вказує на певні дані, але не зберігає їх.

18. Браузер

18.1. це спеціальна програма-оглядач, яка відіграє роль провідника між користувачем і мережею.

19. Гіпертекст

19.1. текст для перегляду на комп'ютері, який містить зв'язки з іншими документами («гіперзв'язки» чи «гіперпосилання»); читач має змогу перейти до пов'язаних документів безпосередньо з вихідного (первинного) тексту, активувавши посилання.

20. HTML

20.1. мова розмітки, або ще один спосіб зберігання інформації. За допомогою HTML ти позначаєш текст, вказуючи своєму веб-переглядачу, як він має розуміти позначений текст, так само як і на жорсткому диску інформація зберігається в блоках, кластерах, секторах, доріжкаx і тільки за допомогою, такої, визначеної структури твій комп'ютер розуміє, що треба, а що не треба зчитувати.

21. JavaScript

21.1. це мова програмування, що дозволяє зробити Web -сторінку інтерактивною, тобто такою що реагує на дії користувача.

22. WordPress

22.1. це популярна система керування вмістом сайту (CMS), яка має відкритий вихідний код та поширюється під ліцензією GNU GPL. На даний момент, WordPress найчастіше використовується для створення блогів на її основі.