Інтенсив-туризм

Get Started. It's Free
or sign up with your email address
Інтенсив-туризм by Mind Map: Інтенсив-туризм

1. Це вид ділового туризму; туристичні поїздки, що організовуються підприємствами та фірмами для своїх співробітників чи партнерів як винагорода за високі показники в роботі.

2. Мотив замовлення інсентиву – Просування нового продукту Створення ділерської мережі стимулювання продуктивності праці співробітників, збільшення обсягів продаж за допомогою туристських подорожей. Побудова команди

3. Географія інсентив-туризму за останні десятиріччя практично не змінюється: близько 80 % поїздок приходиться на Європу, 10 % - на США, 6 % - на країни південно-східної Азії, 4 % - на інші напрямки. США Європа 80% інші напрямки 4% Рейтинг інсентив - напрямків у європейських туристів очолюють Франція (Париж, Страсбург, Ніцца), Іспанія, Швейцарія, Австрія, Кіпр, США (Нью-Йорк, Флорида, Західне узбережжя), а також острови Карибського басейну. Що стосується основних країн-постачальників туристів, що заохочуються, то за даними європейської асоціації з інсентив-туризму SITE, тут лідирують США (близько 60 %), Великобританія (20 %), Німеччина (11 %). (див. рис. 1.3.2) В останні роки зросло число інсентив-туристів з Японії. Вітчизняні інсентив-групи в Європі поки що одиничні.

4. Як правило, практикують два види інсентив-турів: Індивідуальні тури - найчастіше ними нагороджують співробітників компанії, хоча деякі дарують путівки і своїм партнерам. Виїзні семінари, конференції, дилерські школи і т.д. – даний формат використовується для навчання партнерів, просування нових продуктів, спілкування і об'єднання партнерів навколо компанії-організатора туру.

5. Найбільш розповсюдженими цілями інсентив-туризму є: збільшення виробництва/збуту продукції (78 %), просування нового продукту, послуги (55 %), поліпшення морального клімату в колективі (50 %), підтримка купівельної спроможності споживача (29 %), ослаблення конкуренції (27 %), підготовка до високого сезону (22 %), активізація агентської мережі (22 %), підтримка продаж у низький сезон (17 %)

6. Спецефічні вимоги до інсентив- турів: 1 унікальність 2. фантазія та екзотика 3. винятковість 4. оригінальність