Інстурметнти для роботи з аудіо та відео

Get Started. It's Free
or sign up with your email address
Інстурметнти для роботи з аудіо та відео by Mind Map: Інстурметнти для роботи з аудіо та відео

1. Інструменти для обрізки

1.1. Відеоредактор для об’єднання, зміни розміру, масштабування, обрізки, прив’язки, обертання та вирізання ваших відео. OpenShot online - це відеоредактор, який надає такі функції: - Підтримка багатьох форматів відео, аудіо та зображень (на основі FFmpeg). - Необмежена кількість треків / шарів. - Змінення розміру, масштабування, обрізання, прив’язки, обертання та вирізання. - Відеопереходи з попереднім переглядом у режимі реального часу. - Композиція, накладання зображень, водяні знаки.

1.1.1. OpenShot - Google Workspace Marketplace

1.2. YouCut - відеоредактор.має такі особливості: створити відео з фото і музиці, монтаж відео, обрізка відео, об'єднати відео, уповільнення відео, прискорити відео, розмиття фону, додати текст до відео, без інтернету. YouCut: Програма, щоб редагувати, створювати відео – Додатки в Google Play

1.3. MovieStudio video editor - Google Workspace Marketplace MovieStudio - це відеоредактор, який виконує функції створення фільмів для створення, редагування та запису відео, а також змішування відео, аудіо, зображень та текстів. Це програма для створення фільмів, записування відео, редагування відео, редагування їх за допомогою інших відео, які ви можете імпортувати. MovieStudio також дозволяє додавати аудіо, зображення та тексти у ваші фільми та відео.

2. Інструменти для аудіо

2.1. Cloud Audio Recorder - Google Workspace Marketplace Cloud Audio Recorder - це веселий, простий і простий у використанні аудіо та диктофон. Цей звукозапис - це безкоштовний диктофон, який може вловлювати будь-який звук, голос, що видається мікрофоном вашого комп’ютера.

2.2. FindSounds - Browse for sounds Архів записів різних звукових ефектів. Тут можна знайти, прослухати та скачати різні звуки (від скрипу дверей до музичних інструментів) та використати для створення відеороликів чи презентацій.

2.3. Video Dictionary with Drive - Google Workspace Marketplace Знайдіть відео та пісню, що б ви не шукали. Отримайте відео, аудіофайл із Google Drive і відтворіть файл безпосередньо. Це програма, яка дозволяє користувачам швидко шукати, переглядати відео, фільми та слухати пісні в Chrome. Це допоможе вам знайти відео про все, що ви шукаєте, з його величезної бібліотеки відео.

3. Редактор відео

3.1. https://quik.gopro.com/ru/

3.2. Редактор Quik від GoPro дозволяє створювати з фото чи шматків відео цілісний ролик автоматично або вручну. Матеріал можна додавати з Галереї, GoPro Plus або з Live Photos. Додаток розпізнає обличчя та кольори. Можна налаштувати кадри і змінити будь-яку потрібну ділянку, вибирати стиль відео з ефектами і переходами, відредагувати шрифт, фільтри, інтенсивність фільтрів чи графіку.

3.3. надає можливість кожному створювати професійні відео та презентації з нескінченною універсальністю та інтуїтивно зрозумілим інтерфейсом перетягуванняВеличезна бібліотека відеороликів, зображень та звукових доріжок без роялті Почніть робити незабутнє відео чи презентацію, вибравши із сотні чудових та залучивши готові шаблони, завантаживши свій власний PowerPoint або створивши свій шедевр з нуля. Повна студія анімації з великим вибором персонажів, реквізиту, предметів та оформленого тексту.

3.3.1. https://workspace.google.com/u/0/marketplace/app/powtoon/267262502328Powtoon

3.4. Сервіс дозволяє доповнити навчальне відео корисними додатковими матеріалами (картинками, фото, коментарями, посиланнями, картами з Google Maps тощо). Можна також заздалегідь встановити автоматичну паузу або повтор у відео, - якщо це необхідно для кращої презентації.

3.4.1. PopkornMaker https://popcorn.webmaker.or g/

4. Зміна формату

4.1. аудіо, зображення, архівні файли з одного формату в інший. Цей конвертер файлів підтримує безліч форматів файлів і конвертує аудіо з MP3, WAV, MP4, M4A, OGG і інших. Цей конвертер файлів - це спеціалізований інструмент для перетворення аудіо, який дозволяє користувачам БЕЗКОШТОВНО змінювати формати ваших аудіофайлів практично в будь-який бажаний формат. Audio Converter - це простий і зручний інструмент, який дозволяє конвертувати аудіофайли з форматів FLAC, ACC, OGG, MP3, 3GP, AMR в інші. Ви можете вибрати свої файли з Google Диска, Dropbox. Конвертуйте такі файли, як зображення, архіви, аудіо та інші файли, в інші формати за допомогою цього безкоштовного і швидкого конвертера файлів.

4.1.1. https://youfiles.herokuapp.com/audioconverter/?state=%7B%22folderId%22:%220AIFvhWSiSGrmUk9PVA%22,%22action%22:%22create%22,%22userId%22:%22111379055917431998741%22,%22folderResourceKey%22:%22%22%7D

4.2. Сервіси, які дозволяють конвертувати відео та аудіо файли з одних форматів на інші. Це може знадобитися під час створення фільмів (наприклад, конвертувати відео зняте на мобільний телефон у формат відео, який підходить для монтажу). Приклад сайту безкоштовного відеоконвертера з додатковими сервісами для створення фільмів та колажів:

4.2.1. http://www.freemake.com/ru/free_video_conve rter/)

4.3. Cloud Converter - Google Workspace Marketplace Перетворіть ваші файли в інші формати зараз. Наш веб-сайт підтримує безліч різних форматів, таких як mp4, mp3 і т. Д. Послуга на 100% безкоштовна і на конвертування файлу зазвичай потрібно кілька хвилин, залежно від того, наскільки великий ваш файл.