Добрий день! Оберіть вид візи, який вас цікавить.

Get Started. It's Free
or sign up with your email address
Добрий день! Оберіть вид візи, який вас цікавить. by Mind Map: Добрий день! Оберіть вид візи, який вас цікавить.

1. Visitor Visa

1.1. Яка ціна даної візи?

1.1.1. Повний супровід по даній візі становить 300 фунтів. Ціна за переклади (якщо їх здійснюємо ми) рахується окремо, оскільки в кожного клієнта свій індивідуальний пакет документів. Окремо рахується консульський збір - 95 фунтів. Перед початком роботи ви оплачуєте завдаток - 150 фунтів, після подання вас на чергу - залишок.

1.1.1.1. Я можу замовити у вас переклад документів?

1.1.1.1.1. З перекладом документів є два варіанти. Перший - ми перекладаємо вам всі документи та завіряємо (оплата за переклад здійснюється окремо). Другий варіант - ви перекладаєте документи самостійно/в іншій компанії, але тоді всі документи повинні бути завірені компанією та перекладені адекватно. Тому що, якщо ви отримаєте в кінці відмову через помилку в перекладі (причина відмови буде описана в листі), то це не буде нашою провиною та оплату за нашу роботу ми не повернемо.

1.2. Який пакет документів необхідний?

1.2.1. Насправді, пакет документів є досить обширним, оскільки необхідно зібрати всі докази того, що вас тримає тут. Щоб ми змогли показати, що ви не маєте цілі залишатись в Британії. Пакет документів ми визначаємо індивідуально під кожного клієнта, адже в кожного своя міграційна історія та особливий випадок. Щоб визначити пакет документів саме під вас, необхідно записатись до на на консультацію.

1.2.1.1. Яка ціна консультації ?

1.2.1.1.1. Ціна консультації становить 30 фунтів. Нижче ви можете ознайомитись з суттю консультації. Якщо ви замовите консультацію і ми будемо з вами співпрацювати далі, то ціна консультації вирахується з загальної вартості візи, таким чином, ви не будете переплачувати.

1.2.1.2. Чи обов’язково записуватись на консультацію?

1.2.1.2.1. Звичайно, що ні. Якщо ви готові розпочати роботу вже зараз, то консультацію замовляти не обов’язково. Ви оплачуєте завдаток і ми одразу розпочинаємо роботу.

1.3. Чи підходить ця віза для довгострокового перебування?

1.3.1. Так, ця віза є мультивізою та найкращий варіант для довгострокової переспективи.

1.4. Який термін відкриття візи?

1.4.1. Насправді все залежить від вас: наскільки швидко ви зберете необхідний пакет документів. Наша робота виглядає так: ви проходите консультацію, отримуєте необхідний пакет документів і збираєте їх. Всі необхідні документи пересилаєте нам. Тільки після того, як ми отримаємо всі документи, ми розпочинаємо роботу над ними (оскільки нам необхідно бачити всю картину по документах), перекладаємо (якщо переклад здійснюємо ми). Цей етап нашої роботи (опрацювання документів, їх переклад і т.д.) займає близько 2 тижнів. Далі знадобиться близько тижня часу, щоб виловити безкоштовну чергу, на яку вас треба поставити. Опісля того, як ви подались на візу у візовому центрі, здали всю біометрику, чекаємо відповіді. Вона може надійти через 15 робочих днів (3 календарних тижні) або й довше. Також візовий центр залишає за собою право утримувати ваші документи до 6 місяців, хоча на практиці довше місяця цього не відбувається.

1.5. Працевлаштування на цій візі та інші аспекти заборони.

1.5.1. Офіційно працювати на цій візі не дозволено, лише неофіційно. Також ви не можете отримувати державні кошти, проживати у Великобританії тривалий період часу за рахунок частих відвідувань, одружитися чи зареєструвати цивільний шлюб або повідомити про шлюб чи одруження.

1.6. Чи треба їхати у візовий центр в Києві?

1.6.1. Так, вам необхідно буде з‘їздити туди лише раз для здачі біометрики та зробити фото.

1.6.1.1. А як я отримаю документи після отримання візи?

1.6.1.1.1. Є два варіанти: або ми замовляємо кур’єрську доставку прямо до вашого дому (ціна доставки 600 грн), або ви заберете їх самостійно.

1.7. Яка ймовірність отримати дану візу?

1.7.1. На даній візі є найбільше відмов, проте ми створюємо таку ціль поїздки в умовах карантину, яка дозволяє отримати візу з високою ймовірністю.

1.7.1.1. Які цілі поїздки ви можете створити?

1.7.1.1.1. Ми надаємо два варіанти: або ви їдете за запрошенням друга, члена сім‘ї (ціль поїздки - відвідини друга, родича), або ми купляємо курси в коледжі (ціль поїздки - навчання)

2. Tier 5 (сезонна робоча віза)

2.1. Яка вартість даної візи?

2.1.1. Оплата виглядає наступним чином: 300 євро завдаток + 300 євро необхідно мати на картковому рахунку для оплати консульського збору. Після того, як ви отримуєте візу - доплачуєте 900 євро. Тобто, загальна вартість візи - 1500 євро. У випадку, якщо ви отримали відмову у візі, ми повертаємо суму завдатку, але при умові, що у вас була чиста міграційна історія.

2.1.1.1. Чи треба окремо платити за вакансію?

2.1.1.1.1. Ні, в дану ціну входить повний супровід від нас, наша робота, переклади та ваше робоче місце на фермі/в теплиці.

2.2. Які переваги має робоча віза?

2.2.1. Цей вид візи має такі плюси: малий пакет документів, офіційне працевлаштування, швидко відкривається. Також вона має за собою можливість подачі на іншуренс (це наша картка платника податків чи ідентифікаційний код). Згідно цієї візи можна відкрити офіційно рахунок в банку, куди вам надходитиме зарплата.

2.2.1.1. Який термін відкриття візи?

2.2.1.1.1. Віза відкривається до 2 тижнів.

2.2.1.2. Чи займаєтесь ви створенням іншуренсу?

2.2.1.2.1. Так, ми допомагаємо податись на іншуренс в подальшому.

2.3. Яку роботи ви пропонуєте згідно цієї візи?

2.3.1. Ми пропонуємо роботу на фермах та в теплицях.

2.4. Яка оплата?

2.4.1. Оплата праці становить 8-10 фунтів за годину.

2.5. Який робочий графік?

2.5.1. Він складає 8-10 годин в день, 5 днів на тиждень.

2.6. Який пакет документів необхідний?

2.6.1. Пакет документів є стандартним і його ви можете уточнити в нашого працівника, який безпосередньо займається робочими візами. Михайло +380 (98) 095 80 67

2.7. Яка ймовірність отримати дану візу?

2.7.1. Ймовірність отримати візу досить висока, оскільки не треба аргументувати ціль вашої поїздки. Ви прямуватимете туди за запрошенням компанії, яка дає вам працевлаштування.

2.8. На скільки відкривається віза та чи важливий вік працівника?

2.8.1. Віза відкривається на 6 місяців. Так, вік важливий. В основному набирають працівників до 40 років (перевагу надають жінкам). Проте, в нашій практиці були випадку коли візу відкривали і 45-, 47-річним людям. Все залежить від вашої міграційної історії, си були у вас відмови, депортації і т.д.

2.8.1.1. Чи можу я продовжити цю візу, перебуваючи в Британії?

2.8.1.1.1. На жаль, ні. В цьому і полягає недолік цього виду візи. Якщо ви матимете бажання знову подаватись на сезонну робочу візу, то вам необхідно буде повернутись в Україну, перечекати пів року (згідно з вимогами британського законодавства) і лише після цього знову подаватись на сезонну робочу візу.

2.9. Чи обов’язково працювати на фермі/в теплиці?

2.9.1. Насправді ні. Наша компанія має певну домовленість з працедавцями. Ви матимете можливість піти з ферми/теплиці після 2-хтижнів карантину, якщо поясните нормально, що вас робота не влаштовує, або вона занадто важка для вас чи тому подібне. Але вам знадобиться обов’язково відсидіти 2 тижні карантину на фермі/теплиці і в жодному разі не тікати звідти, а спокійно пояснити те, що дана робота вам не під силу. Також не варто втікати з аеропорту, оскільки водій трансферу веде присутність всіх працівників, яких зустрічає і якщо вас не виявиться в списку, то компанія сповістить хоум офіс і проблеми розпочнуться і у вас, і в нас!

2.10. Чи зможу я працювати одразу як приїду на ферму/в теплицю чи необхідно витримати 2 тижні самоізоляції?

2.10.1. Так, вам необхідно витримати два тижні згідно умов ковіду, які ви маєте відбути на території місця роботи. На деяких фермах працівники приступають до роботи лише після закінчення цього періоду карантину. На інших - можна працювати вже під час терміну карантину. Це залежить вже від ферми, на яку ви потрапите. Проте, в обох випадках ви не маєте права виїжати за територію місця роботи поки не закінчаться цих 2 тижні.

2.11. Які умови проживання? Чи надаєте ви житло? Як мені знайти цю ферму/теплицю по прибутті?

2.11.1. Житлом на території ферми/теплиці забезпечує вас компанія. Щодо умов проживання, то ми можемо надати фото, які зробили наші клієнти, які вже там перебувають. Після вашого прибуття в Британію, в аеропорті вас зустрічає трансфер, який відвозить вас у місце роботи.

2.12. Чи ви співпрацюєте з якоюсь компанією?

2.12.1. Так, звичайно. Ми співпрацюємо з компанією Pro-Force, яка офіційно працевлаштовує людей у сільському господарстві Британії.

3. EU Settlement Scheme family permit (Віза на об‘єднання сім‘ї)

3.1. Хто може отримати дану візу?

3.1.1. Ця віза відкривається для близьких родичів європейця: чоловіка/дружини, дітей чоловіка/дружини до 21 року, батьків європейця, дідусів/бабусь європейця.

3.2. Умови/документи, які необхідні для відкриття цього виду візи.

3.2.1. Для того, щоб відкрити візу на об’єднання сім’ї комусь з своїх родичів, європеєць повинен був в‘їхати на територію Британії у 2020 році. Тобто, станом на 31 грудня 2020 року він вже мав перебувати в Британії. Тільки в такому випадку він зможе запрошувати когось зі своїх родичів туди. Також, в європейця повинен обов‘язково бути pre-settled або settled status. Окрім цього, нам знадобляться певні документи, які підтверджують спорідненість європейця з родичем, який відкриває візу, адреса європейця в Британії та інші. Стан стосунків між європейцем та його родичем повинен мати дію станом на 2020 рік. Пакет документів визначається для кожного клієнта індивідуально, оскільки кожен випадок унікальний та потребує детального вивчення. Пакет документів та відповіді на інші питання ви можете дізнати на консультації.

3.2.1.1. Що робити у випадку, якщо в мене/мого родича в Британії немає pre-settled/settled status?

3.2.1.1.1. Це не є проблемою. Європеєць може зробити його у нас. Тобто, ми можемо подати його на pre-settled чи settled status. Наша компанія надає таку послугу, оскільки в нас є працівники в Лондоні, які цим займаються.

3.2.1.2. Як можна замовити консультацію?

3.2.1.2.1. Консультацію ви можете замовити у наших працівників: Катерина - 063 82 72 779, 096 47 15 775, та Ірина (територіально знаходиться в Лондоні) - +447411232315. Нижче подаю фото, щоб ви зрозуміли, які питання розглядаються на консультації.

3.2.1.3. Чи обов’язково брати у вас консультацію?

3.2.1.3.1. Ні, це не є обов’язковим. Якщо ви одразу готові розпочинати з нами роботу, то оплачуєте завдаток та сконтактовуєтесь з нашими працівниками (Катерина - 063 82 72 779, 096 47 15 775, Ірина - +447411232315) і вони розкажуть вам подальший хід дій.

3.2.1.4. Яка ціна консультації?

3.2.1.4.1. Ціна консультації складає 50 фунтів. Якщо ви замовляєте консультацію, то при подальшій співпраці її вартість вираховується з загальної вартості візи. Таким чином ви не переплачуєте.

3.3. Який термін відкриття візи?

3.3.1. Насправді все залежить від вас: наскільки швидко ви зберете необхідний пакет документів. Наша робота виглядає так: ви проходите консультацію, отримуєте необхідний пакет документів і збираєте їх. Всі необхідні документи пересилаєте нам. Тільки після того, як ми отримаємо всі документи, ми розпочинаємо роботу над ними (оскільки нам необхідно бачити всю картину по документах), перекладаємо. Цей етап нашої роботи (опрацювання документів, їх переклад і т.д.) займає близько 2 тижнів. Далі знадобиться близько тижня часу, щоб виловити безкоштовну чергу, на яку вас треба поставити. Опісля того, як ви подались на візу у візовому центрі, здали всю біометрику, чекаємо відповіді. Вона може надійти через 15 робочих днів (3 календарних тижні) або й довше. Але зазвичай, на даний вид візи відповідь приходить приблизно через місяць часу. Також візовий центр залишає за собою право утримувати ваші документи до 6 місяців, хоча на практиці довше місяця цього не відбувається.

3.4. На скільки відкривається віза?

3.4.1. Віза відкривається на 6 місяців. Але по прибутті в Британію родич європейця одразу може подаватись на 5-річну візу (Residence card, картка члена сім’ї європейця).

3.5. Яка ціна даної візи?

3.5.1. Повний супровід по візі складає 500 фунтів (якщо присутня консультація, то її вартість вираховується). Переклади входять в ціну візи. Консульського збору на цей вид візи на даний момент немає. Перед початком роботи ви оплачуєте завдаток 250 фунтів, після подання вас на чергу - решту.

3.6. Які переваги візи?

3.6.1. Близькі родичі, яким виготовляється віза, матимуть можливість проживати на території Британії, працювати чи навчатись де забажають, а також вони матимуть права ідентичні до прав європейців. Під час перебування в Британії, вони можуть податись на 5-річну візу (Residence card - картка члена сім’ї європейця).

3.7. Важливо! На даний вид візи родичі європейців зможуть податись лише до червня 2021 року у зв’язку з виходом Британії з Європейського Союзу.

4. Загальні питання

4.1. Чи були у вас попередньо відмови у візі в Британію?

4.1.1. Ні

4.1.2. Так

4.1.2.1. Надішліть, будь ласка, при наявності лист відмови, щоб ми розуміли її причину.

4.1.2.1.1. У мене немає листа відмови.

4.2. Чи були у вас попередньо депортації з Британії?

4.2.1. Ні

4.2.2. Так

4.2.2.1. Опишіть умови депортації.

4.3. Чи були у вас попередньо візи у Британію?

4.3.1. Ні

4.3.2. Так

4.3.2.1. Напишіть коли були відкриті візи і який саме вид візи був у вас.

4.4. Способи зв‘язатись з нами

4.4.1. В залежності від виду візи, який вас цікавить, ви можете сконтактуватись з: Михайло (займається робочими візами) - +380 (98) 095 80 67; Катерина (займається всіма видами Visitor Visa та візами на об‘єднання сім‘ї) - 063 82 72 779, 096 47 15 775; Ірина (займається візами на об’єднання сім’ї, територіально знаходиться в Лондоні) - +447411232315