Online Mind Mapping and Brainstorming

Create your own awesome maps

Online Mind Mapping and Brainstorming

Even on the go

with our free apps for iPhone, iPad and Android

Get Started

Already have an account? Log In

Mediální mapaw by Mind Map: Mediální mapaw
4.0 stars - 1 reviews range from 0 to 5

Mediální mapaw

se speciálním zájmem o politiku, byznys a kulturu

Časopisy zdarma

GRAND Reality

GRAND Bydlení

GRAND Auto

GRAND Krásná & Zdravá

Recepty Prima Nápadů

FOTO Reality

MAFRA

vedení

deníky

rádio/TV

internet

Bauer Media

Vydavatelství časopisů a internetových médií určených především pro ženy, televizní diváky a pro mládež. největším časopiseckým vydavatelstvím v ČR Významnou součást portfolia tvoří časopisy pro ženy – od lifestylových až po servisní a příběhové. V roce 2011 vydavatelství Bauer Media prodalo 68 milionů výtisků, které si přečetlo přes 3,2 milionu čtenářů*. Vydavatelství Bauer Media v.o.s. vzniklo v roce 1991 jako dceřiná společnost Bauer Media Group, světové skupiny s více než 128 let trvající tradicí. Tento mediální koncern tvoří 277 firem s přibližně 8700 zaměstnanci v 15 zemích. Kromě Německa a České republiky působí vydavatelství také ve Velké Británii, Polsku, USA, Francii, Rusku, Rakousku, Španělsku, Číně, Slovensku, Mexiku, Rumunsku, Portugalsku a Ukrajině. Tradičně nejsilnějším produktem jsou tištěná média (396 titulů) vedle kterých skupina úspěšně rozvíjí i digitální projekty (112 produktů). Ústředí společnosti sídlí v německém Hamburku.

ženy

společnost

tv programy

děti a teens

bydlení a zahrada

příběhové

zájmové

BBPress media s.r.o.

největší vydavatelství regionálních periodik na Moravě a Vysočinězaložena v roce 1996 Průměrný měsíční náklad periodik činí cca 650.000 ks výtisků a čte jej přibližně 2,2 miliony čtenářů. transparentní systém distribuce periodik kameloty a stojany na nejfrekventovanějších místech + distribuce do domácích schránek

tituly

internet

VLTAVA-LABE-PRESS, a.s. (VLP)

Od roku 2009 je vlastníkem společnosti německý koncern Verlagsgruppe Passau. Pod VLP spadá Astrosat.

Vedení

Deník

RF HOBBY, s. r. o.

Vedení

Měsíčníky

Dvouměsíčníky

Čtvrtletník

GRAND PRINC MEDIA, a.s.

Vedení

BURDA Media 2000 s.r.o.

patřící do skupiny Burda Eastern Europe

vedení

tituly

BORGIS, a. s.

vedení

tituly

internet

EGMONT ČR, s.r.o.

dětské tituly

Economia a.s.

Economia je největším vydavatelstvím ekonomických a odborných periodik v České republice, podniká také na Slovensku prostřednictvím své dceřiné společnosti Ecopress. Byla založena v r. 1990 a od r.1994 do srpna 2008 byla jejím hlavním akcionářem Verlagsgruppe Handelsblatt. V současné době vlastní většinový podíl Economie společnost Respekt Media, a.s., jejímž jediným akcionářem je investor Zdeněk Bakala. Economia a. s. patří mezi největší vydavatele českého periodického tisku. V inzertních komoditách finance, auta a ICT patří Hospodářské noviny a týdeník Ekonom mezi inzertně nejžádanější tiskové tituly V celkové produkci 22 titulů převládá ekonomický a odborný tisk a všechny tituly vycházejí současně v elektronické verzi. Efektivnost inzerce v titulech společnosti Economia je mimořádně vysoká: U většiny titulů je vysoké procento předplatitelů, v průměru 82 % Čtenáři jsou oproti průměru populace ČR vzdělanější a častěji se podílejí na rozhodovacích procesech a používají elektronické formy komunikace. Čtenáři reprezentují zajímavou skupinu spotřebitelů s nadprůměrnými osobními i rodinnými příjmy. Při nákupu zboží vyhledávají především značkové výrobky, které vnímají jako záruku kvality výrobku. Novinkou v inzerci je výhodná kombinace prodeje tiskové inzertní plochy a internetové reklamy. Multimediální divize Nová média navíc provozuje přes 30 serverů s denní aktualizací, rozsáhlé databáze publikovaných informací, prezentované jako elektronické archivy tištěných titulů, zpravodajství pro mobilní operátoty a e-mailové servisy.

vedení

Hospodářské noviny

Ekonom

Respekt

Bel Mondo

EMPRESA MEDIA, a. s.

vedení

tituly

internet

Stratosféra

založeno v roce 1996 Antoninem Herbeckem a společností Strategie Současnými vlastníky vydavatelství jsou nizozemská vydavatelská společnost Sanoma - Hearst Prague B.V. a Beheer-en Belegginsmaatschappij Buka B.V.

vedení

tituly

internet

Mlada Fronta a.s.

založeno v roce 1945 a v současné době se právem řadí mezi největší a nejúspěšnější vydavatelské domy v České republice Vydává časopisy pro nejmenší čtenáře, silné lifestylové magazíny a stejný důraz klade na odborné tituly, které profesionálně mapují oblast ekonomiky, marketingu, obchodu, gastronomie, zdravotnictví, stavebnictví a architektury. Vydavatelství Mladá fronta od roku 2007 vydává ekonomický deník Mladá fronta E15 a v roce 2009 přichází s multiregionálním týdeníkem Mladá fronta Sedmička.

vedení

tituly

Sanoma Media

časopisy čte více než 1,5 milionu čtenářů, kteří představují 17 % populace ve věku 12-79 let*. Portfolio v současné době tvoří konzumní časopisy různého obsahového zaměření:

vedení

tituly

AGF Media

vedení

tituly

New node