Аналіз підручника

Get Started. It's Free
or sign up with your email address
Аналіз підручника by Mind Map: Аналіз підручника

1. Теми, які зазначені в програмі, в змісті підручника не відображаються. Проте загальна інформація розміщена в різних темах у підручнику.

1.1. Інформація з теми "Показники здоровя і розвитку дитини" (за програмою) розміщена в підручнику в темі "Яка ціна здоровя", але не повністю розкрита.

1.2. Матеріали з теми "Чинники, що впливають на здоровя" (за програмою) частинами містяться в підручнику в темах "Яка ціна здоровя", "Як зміцнювати своє здоровя", "Чому важливо поєднувати працю і відпочинок", "Як харчування впливає на здоровя людина".

1.3. Тема "Здоровий спосіб життя" (за програмою) частково розкрита в підручнику в темах котрі стосуються здоровя людини.

1.4. Тема "Корисні звички" частково пояснюється (за програмою) в темі "Яка ціна здоровя"

2. 1 клас

2.1. У даному підручнику немає інформації, яка б дала зрозуміти учню що таке "Основи здоровя".

2.2. Теми, які вивчають чинники, що впливають на здоровя або ознаки здоровя і хвороби у підручнику немає, можна знайти лише поодинокі вправи близькі до цих тем. Ознаки свого росту і розвитку учнів зможуть назвати вивчивши підручник, адже в ньому присутні кілька вправ та дослідження з цієї теми.

2.3. Там де згадувалось небезпека прийому ліків або інших речовин в підручнику немає.

2.4. Тема, яка б вчила поводженню учнів в школі в даному підручнику відсутня.

3. 2 клас

4. 3 клас

4.1. В підручнику є одна із 2 вказаних практичних робіт: вимірювання пульсу

4.2. Вимоги до навчальних досягнень

4.2.1. Учні НАЗИВАЮТЬ корисні і шкідливі вчинки,які впливають на здоровя, можуть визначити що таке здоровий спосіб життя на основі його чинників

4.2.2. Учні РОЗПІЗНАЮТЬ корисні і шкідливі звички, та розуміють важливість перших, та негативний вплив на життя та здоровя шкідливих звичок.

4.3. Вони уміють спостерігати за своїм здоровям різними способами (вимірювання пульсу, визначення температури) Уміють берегти своє здоровя та вести здоровий спосіб життяю Також самостійно вчитися, сприймати подану інформацію та працювати з нею.

4.4. Учні пояснюють, чому змалку слід турбуватися про здоровя. Пояснюють, що таке здоровий спосіб життя та цінність людського життя а також здоровя, також як потрібно харчуватися, щоб бути здоровим, як загартовуватися, щоб пристосовуватися до зовнішніх умов і тд. Тобто вони пояснюють, для чого потрібно берегти здоровя і як його берегти.

5. 4 клас

5.1. 1) Обкладинка занадто мяка; загалом не погано, але в порівняно з новими - не дуже яскрава

5.2. 2) Ілюстрацій достатньо, вони хорошої якості

5.3. 3) відповідає змісту, науково підтверджений матеріал

5.4. 4) відповідає віковим можливостям, але немає емоційного підгрунття; особливо не відрізняється чимось цікавим; багато завданнь на використання особистого досвіду, що мотивує до кращого вивчення теми

5.5. 5) завдання які використовуються в підручнику це практичні роботи, ігри. До них наявне пояснення способу виконання та часткові зразки

5.6. 6) Є завдання на часткове самостійне виконання (практичні роботи), вони сприяють саморозвитку. Проблемні питання лише по типу "пригадайте ситуацію з життя"

5.7. 7) Матеріал є послідовним, яскраво виражених звязків немає. Матеріал обгрунтований та відповідає змісту. Відповідає можливостям навчального процесу