Gyvo Žalio ekosistema

Get Started. It's Free
or sign up with your email address
Gyvo Žalio ekosistema by Mind Map: Gyvo Žalio ekosistema

1. Bendruomenės/asociac.

1.1. Asociacija “Už saugias technologijas” (Jarūnė Rimavičė)

1.2. Sakalas Gorodeckis (“Užupio respublika”, Lietuvos tautininkų ir respublikonų sąjunga)

1.3. Lietuvos Vietos Bendruomenių Organizacijų Sąjunga (Ramūnas Navickas)

1.4. Vystomojo bendradarbiavimo platforma (Justina Kaluinaitė)

1.5. Asociacija „Išsaugokime Vilniaus medžius“ (Pranas Gudaitis, Milda Laužikaitė)

1.6. Šimonių girios aktyvistų grupė (Simona, Barbora, Monika Domarkaitė, teisininkė)

1.7. Šančių bendruomenė (Vita ir Ed Carroll)

1.8. Girulių bendruomenė (Gintaras Ramašauskas)

1.9. Melnragės Bendruomenė (Marija Kalendė)

1.10. Saldutiškio Bendruomenė ()

1.11. JCI Lietuva (Jūrate Mažeikyte)

1.12. Miestų medžių grupės

1.12.1. Gargždai

1.12.2. Šiauliai

1.12.3. Šilutė (Marius Jatkonis)

1.12.4. Ozo bendruomenė

1.12.5. Antakalnio bendruomenė

1.12.6. Žvėryno bendruomenė (Danutė Jokubėnienė)

1.12.7. Ariogala

1.12.8. Klaipeda

1.12.9. Panevėžys

1.12.10. Kaunas

2. Aplinkosaugos NVO

2.1. BEF

2.2. Aplinkosaugos koalicija

2.3. Baltijos vilkas

2.4. Lietuvos Gamtos fondas

2.5. Lietuvos ornitologų draugija

2.6. Lietuvos entomologų draugija

2.7. KIDE

2.8. Klaipėdos bendruomenių asociacija

2.9. Studentų gamtininkų mokslinė draugija

2.10. žali.lt

2.11. Klaipėdos žalieji

2.12. Labanoro klubas (Andrejus Gaidamavičius)

3. Žaliosios iniciatyvos

3.1. Mila Monk (Miško maudynės)

3.2. Kūrybos kampas 360° (Giedrius Bučas)

3.3. Lašišos dienoraštis (Paulius Davidavičius)

3.4. “Pasimatuok eigulio kepurę” (Raimundas Ereminas)

3.5. "Žalia žinutė" (zero waste, Monika Levickaitė)

3.6. Urban earth lovers (Miglė Makuškaitė, Laura Prievelytė)

3.7. Eko musės (zero waste, Ineta Matuzevičiūtė)

3.8. Tušti narvai (Gabrielė Vaitkevičiūtė)

3.9. Precious plastic (Žiedūnė Morkūnaitė)

3.10. 9 Zuikiai (Sandra Galdikaitė)

4. Verslas

4.1. Suinteresuoti

4.1.1. Ona (Rolijona, Palanga)

4.1.2. Valdas (UAB Maksima)

4.1.3. Danas Arlauskas “Lietuvos verslo darbdavių konfederacija”

4.1.4. Remigijus Lapinskas

4.2. Resursursų naudotojai

4.2.1. Algis Gaižutis

4.2.2. VMG Pivoriūnas

4.3. Kūrėjai

4.3.1. MB „Žintis“ – Sveikatingumo namai direktorius Rokas Balčiūnas

5. Politika

5.1. Seimas

5.1.1. Aplinkos apsaugos komitetas

5.1.1.1. LR Seimo Aplinkos apsaugos komitetas: Aistė Gedvilienė

5.1.1.2. Ligita Girskienė

5.1.1.3. Kasparas Adomaitis

5.1.1.4. Romualdas Vaitkus

5.1.1.5. Linas Jonauskas (LSDP)

5.1.1.6. Arvydas Nekrošius

5.1.2. Seimo nariai

5.1.2.1. Linas Balsys (LSDP)

5.1.2.2. Tomas Tomilinas (LVZS)

5.2. Savivaldybės

5.2.1. Mantas Varaška (Kazlų Rūdos meras)

5.2.2. Sigutis Obelevičius (Anykščių meras)

5.3. Prezidentūra

5.3.1. Agnė Jakštienė

5.3.2. Jaroslav Neverovič

5.4. Vyriausybė

5.4.1. Eglė Kudzmanienė (Lietuvos įvaizdžio grupė)

5.4.2. Aušrinė Armonaitė

5.5. Partijos

5.5.1. Ieva Budraitė (Lietuvos žaliųjų partija)

5.5.2. Arminas Mockevičius

5.5.3. Gema Umbrasienė (Lietuvos žaliųjų partija)

5.5.4. Gintautas Paluckas (LSDP)

5.5.5. Modesta Petrauskaitė (LSDP)

5.6. EU

5.6.1. Virginijus Sinkevičius

6. Aktyvūs piliečiai

6.1. Aktyvistai

6.1.1. Gerda Šeirė (Neringa)

6.1.2. Eglė Abugelytė ()

6.1.3. Vaida Vilkė (ūkininkė)

6.1.4. Vaida Venskutonytė (NE Kaišiadorių ORO UOSTUI)

6.1.5. Gediminas Paplauskas (Pilietinė žiniasklaida)

6.1.6. Vitalija Petri (Belgija)

6.1.7. Alanas Petrauskas (“Laimės kelias”)

6.1.8. Eglė Januškienė (Kauno Ąžuolynas)

6.1.9. Valdas Vasiliauskas (gamtos fotografas)

6.1.10. Ieva Žigonė (San Vaja)

6.1.11. Rasa Valantinaitė (“Sengirės fondas”)

6.1.12. Erika ir Dainius Gintalai

6.1.13. Gedas S.

6.1.14. Eglė ir Titas (Strazdų auksas)

7. Specialistai

7.1. Aplinka

7.1.1. ORNITOLOGAI

7.1.1.1. Marius Karlonas (Ornitologas, “Ornitostogos”)

7.1.1.2. Boris Beclev (Gamtos fotografas, ornitologas)

7.1.1.3. Liutauras Raudonikis (ornitologas)

7.1.1.4. Gediminas Petkus (“Pažinkime paukščius drauge”)

7.1.2. Gamtininkai

7.1.2.1. Saulius Bartminas (vilkai)

7.1.2.2. Mindaugas Survila (“Sengirės” fondas)

7.1.2.3. Almantas Kublis (gamtininkas, Gamtinio ir ekologinio ugdymo skyriaus vedėjas at Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centras

)

7.1.2.4. Žydrūnas Preikša

7.1.3. Kiti

7.1.3.1. Martynas Nagevičius (Lietuvos atsinaujinančių išteklių energetikos konfederacijos prezidentas)

7.1.3.2. Rasa Tumasevičiūtė (Gamtos tyrimų centras)

7.1.3.3. Domantas Tracevičius (Žiedinė ekonomika)

7.1.3.4. Stanislovas Čepinskas (kraštovaizdžio specialistas, “Gyvas miškas”)

7.1.3.5. Žaneta Stašiškienė (KTU aplinkos inžinerijos instituto direktorė)

7.1.3.6. Justinas Kilpys (klimatologas)

7.2. Mokslininkai

7.3. Architektai

7.3.1. Jekaterina Lavrinec (miesto antropologė, urbanistė)

7.3.2. Audrys Karalius

7.3.3. Edmundas Benetis

7.3.4. Smulkiųjų projektavimo įmonių asociacija (Rokas Mazuronis)

7.3.5. Kauno architektūros ir urbanistikos ekspertų taryba (Jūratė Merkevičienė)

7.3.6. Jūratė Markevičienė (Valstybinė paveldo komisija)

7.3.7. Gintautas Tiškus - architektas urbanistas (Statybos ir architektūros teismo ekspertų sąjunga, Vilniaus miesto savivaldybės tarybos Visuomeninės miesto planavimo komisijos pirmininkas)

7.3.8. Tomas S.Butkus (architektas - urbanistas, poetas)

7.3.9. Aplinkos ir paveldo saugojimo sąjūdis (Rasa Kalinauskaitė)

7.4. Teisininkai

7.4.1. Saulius Dambrauskas

7.4.2. Rūta Visocnik

7.4.3. Rėda Bradišauskienė

7.5. Istorikai

7.5.1. Aivaras Lileika (istorikas)

7.5.2. Vykintas Vaitkevičius (archeologas, gidas)

8. Žaliosios bendruomenės/amatininkai

8.1. Amatininkai

8.1.1. Marius bitininkas (Miško sodai)

8.1.2. Almantas Rožėnas (Moliniai namai)

8.1.3. Paulius Chockevičius (miesto bitininkystė)

8.1.4. Mindaugas Malakauskas (permaculture design)

8.2. Žaliosios mokyklos

8.2.1. Forvardas

8.2.2. Melkio mokykla (Tadas Stasytis, Milda)

8.2.3. Girulių miško darželis

8.2.4. Patirčių slėnis

9. Menininkai

9.1. Muzikantai

9.1.1. Gediminas Žilys

9.1.2. Giedrius Širka

9.1.3. Jurgis Didžiulis

9.1.4. Giedrius Karaliūnas

9.1.5. Saulius Petreikis

9.1.6. Gediminas Mačiulskis

9.1.7. Clotilda

9.1.8. Monika Juškevičiūtė

9.1.9. Giedrius Arbačiauskas

9.2. Menininkai

9.2.1. Leonardas Pobedonoscevas

9.2.2. Aistė Žegulytė (filmų kūrėja)

9.2.3. Gintaras Varnas (režisierius)

9.3. Kiti

9.3.1. Ugnius Liogė

9.3.2. Rokas Zubovas (Čiurlionio anūkas)

10. Žiniasklaida/Media

10.1. Tv

10.2. Alternatyvi žiniasklaidą

10.3. Dienraščiai

11. Klasteriai/asociacijos (verslai susiję su žaliąja vizija)

11.1. Asociacijos

11.1.1. Lietuvos turizmo verslo asociacija

11.1.2. Turizmo asociacija

11.1.3. Lietuvos kaimo turizmo asociacija

11.1.4. Žygių organizacijos ir asociacijos

11.1.5. Viešbučių asociacijos

11.2. Klasteriai

11.2.1. Švariųjų technologijų klasteris (Cleantech) Julija Maslinskaitė

11.2.2. Socialinio inovacijų klasteris

11.2.3. Eko sodybų Klasteris

12. Institucijos

12.1. Aplinkosaugos sistema

12.1.1. Saugomos teritorijos

12.1.1.1. Mindaugas Lapelė (Dzūkijos nac. parkas)

12.1.1.2. Aukštaitijos Nac. parkas

12.1.1.3. Ramūnas Lydis (Žemaitijos nac. parkas)

12.1.1.4. Kristina Mudinaitė (Viešvilės rezervato direkcija)

12.1.1.5. Žuvinto biosferos rezervatas

12.1.1.6. Albertas Stanislovaitis (saugomų teritorijų tarnyba)

12.1.1.7. Agnė Jasinavičiūtė (stt kaštovaizdžio apsaugos skyrius)

12.1.1.8. Renatas Jakaitis (Punios šilas)

12.1.1.9. Darius Ramančionis (Kurtuvėnų regioninis parkas)

12.1.2. AAD

12.1.2.1. Olga Vebrienė

12.1.3. AAA

12.1.3.1. Rimgaudas Špokas

12.2. Ministerijos

12.2.1. SveikMin.

12.2.1.1. Asta Kandratavičienė (Visuomenės sveikatos departamentas),

12.2.1.2. Romualdas Sabaliauskas (Sveikatos mokymo centras)

12.2.2. AplinkMin.

12.2.2.1. Algirdas Klimavčius

12.2.2.2. Gintarė Krušnienė

12.2.2.3. Marijus Gailius

12.2.2.4. Marius Čepulis

12.2.2.5. Danas Augutis

12.2.2.6. Nerijus Kupstaitis

12.2.2.7. Simonas Gentvilas

12.2.3. Susisiekimo Min.

12.2.4. EiMin.

12.2.5. Žūm

12.2.5.1. Kęstutis Navickas

12.2.5.2. Donatas Dudutis

12.2.5.3. Kristina Simonaitytė

13. Etno/kultūra

13.1. Dainius Razauskas

13.2. Romuva

13.3. Vilniaus etninės kultūros centras

13.4. Gražina Kadžytė

14. Produktai/kūrėjai

15. KONSULTACIJOS

15.1. MONITORINGAS

15.1.1. Ekosisteminės paslaugos

15.1.2. Rekreacinis potencialas

15.1.3. Biologinė įvairovė

15.1.4. Gydančių miškų potencialas

15.1.5. CO2 absorbavimas

15.2. Tvarkymas