Порівняльна характеристика особливостей розміщення центрів машинобудування США, Канади та Бразилі...

Get Started. It's Free
or sign up with your email address
Порівняльна характеристика особливостей розміщення центрів машинобудування США, Канади та Бразилії, Автомобілебудування by Mind Map: Порівняльна характеристика особливостей розміщення центрів машинобудування США, Канади та Бразилії, Автомобілебудування

1. США

1.1. У США складають кожний 8-мий автомобіль світу.

1.2. Серійний випуск автомобілів, розрахованих на масового споживача, розпочався на початку ХХ ст.

1.3. За загальною кількістю складених автомобілів США поступається лише Китаю

1.4. Найстарішою автомобільною компанією у світі є Ford Motors, , яка була заснована у 1903 р.

1.5. Автомобільною столицею США є Детройт

2. Канада

2.1. Провідна роль належить автомобілебудуванню

2.2. Хоча за кількістю складених авто Канада посідає 11-те місце у світі та 4-те в Америці (після США, Мексики, Бразилії)

2.3. У Канаді немає власних національних підприємств із виробництва автомобілів. Там працюють філії американських та японських автомобільних компаній.

3. Бразилія

3.1. Бразильська автомобільна промисловість розпочалася із Chevrolet, який зійшов з конвеєра в 1925 році.

3.2. Не зважаючи на те, що активний розвиток бразильського автопрому почався лише в 1960-ті роки, заходи жорсткого захисту внутрішнього ринку від імпорту дозволяють Бразилії підтримувати значні обсяги внутрішнього виробництва і випереджати багато країн, які мають давнішу історію розвитку автопрому, зокрема Велику Британію та Францію.

3.3. Бразильську промисловість регулює Associação Nacional dos Fabricantes de Veículos Automotores (Anfavea), яка створена в 1956 році і включає в себе автомобілебудівників (легкові автомобілі, вантажні автомобілі і автобуси) та виробників сільськогосподарських машин у Бразилії. Anfavea є частиною Міжнародної організації Organisation Internationale des Constructeurs d’Automobiles (OICA), що базується в Парижі.