План уроку до теми: Проектування панно у техніці квілінг .

Get Started. It's Free
or sign up with your email address
План уроку до теми: Проектування панно у техніці квілінг . by Mind Map: План уроку  до теми: Проектування панно у техніці квілінг .

1. Прибирання робочих місць і майстерні

2. VII.Підведення підсумків заняття

3. VI.Закріплення вивченого матеріалу

4. V.Вивчення нового матеріалу

4.1. Панно - частина поверхні стіни, стелі, дверей, обмежена рамкою і заповнена живописом, мозаїкою або скульптурним рельєфом. Квіллінг - техніка, яка вимагає певних навичок і вмінь. У майстрів, які професійно займаються даними творчістю, завжди в запасі є у великих кількостях папір для квілінгу. Типи панно:  Тканинні - аплікації, вишиті і гобеленові картини, що виконуються будь-яким способом.  Деревянні - картини з бука, дуба, берези, сосни, липи та інших порід. Можливі варіанти поєднання різних видів дерева і створення об'ємних різьблених панно, прикрашених сріблом, бурштином та іншими каменями.  Камяні – картини з натурального каменю (мармур, граніт, базальт), що представляє собою сюжетну лінію або мозаїчне зображення.  Графічні - нанесені на полотно за допомогою останніх технологій друку якісні репродукції, авторські роботи художників, зображення і фотосюжетами.  Керамічні – це, сюжетні зображення великого формату не мають чітких меж. Створюються з окремих плиток, розташованих в певному порядку. Зображення з фактурної штукатурки і гіпсу також є сьогодні модною тенденцією.

5. Мета

5.1. НАВЧАЛЬНА засвоєння учнями нових знань квілінг, як конструкційний матеріал; формування практичних умінь і навичок; формування знань про виготовлення панно, правила внутрішнього розпорядку, безпеки праці в шкільній майстерні.

5.2. ВИХОВНА розвиток інтересу до творчої діяльності, прагнення до роботи з джерелами інформації; виховувати прагнення до досконалості виготовлення панно технікою квілінг та вміння застосовувати одержанні знання на практиці; формувати в учнів працьовитість, охайність, самостійність, уважність; викликати повагу до праці.

5.3. РОЗВИВАЮЧА розвиток образного мислення та творчої уяви, вмінь аналізувати, порівнювати, узагальнювати та робити висновки.

6. ТИП УРОКУ : засвоєння нових знань.

7. Хід уроку

7.1. І.Організаційна частина.

7.2. ІІ.Актуалізація опорних знань.

7.2.1. На уроці методом бесіди будуть розглянуті питання.Гра «Вибери правильний варіант»

7.3. ІІІ. Мотивація навчальної діяльності.

7.4. ІV.Оголошення теми, мети та завдань уроку

7.4.1. Метою сьогоднішнього уроку є: 1. Вивчення нової техніки квілінгу 2. Засвоєння знань з проектування панно з квілінгу 3. Формування умінь і навичок виготовлення панно 4. Ознайомлення з видами панно