Просування веб-сайту

Get Started. It's Free
or sign up with your email address
Просування веб-сайту by Mind Map: Просування веб-сайту

1. Методи просування веб-сайту

2. Просування засобами SMO ​​(SMM)

3. Просування картинками

4. Цілі SMO (SMM)

5. Просування за допомогою форумів; Створення та підтримка популярної теми в соціальних мережах; Написання і просування статей у тематичних соцмережах; Створення і просування новин в сервісах; Спонукання користувачів до додавання посилань на ресурс через написання інформативного і цікавого для користувача контенту; Організація конкурсів та опитувань з матеріальним заохоченням або без нього; Інші способи залучення відвідувачів на сайт за допомогою соціальних мереж: суворих стандартів і правил просування SMO (SMM) не визначено.

6. Просування картинками – один з досить молодих способів просування сайту. Полягає в розміщенні на ресурсі контенту з унікальними графічними зображеннями з прописаними метатегами. Пошукові роботи поміщають зображення на першій сторінці пошукової видачі, тим самим даючи користувачеві додаткову графічну інформацію, а власникам сайтів – можливість отримати унікальних відвідувачів. Завдяки тому що даний вид просування поки мало освоєний, відкриваються широкі можливості перед тими, хто його використовує.

7. Пошукове просування (SEO)

8. Способи просування офлайн

9. Заходи при SEO-просуванні

10. Аудит сайту. На даному, першому етапі просування, проводиться повне дослідження ресурсу, виробляється стратегія і рекомендації щодо подальшої оптимізації ресурсу. Оптимізація сайту. В ході цього етапу виконуються робота над ресурсом у відповідності зі стратегією та рекомендаціями, виробленими на етапі аудиту, а також інша робота, яка відповідає загальним вимогам оптимізації та просування. Безпосередньо просування сайту у пошуковій видачі.

11. Крім стандартного просування в мережі інтернет реклама сайтів може вестися і за межами віртуального простору. Наприклад, у вигляді зовнішньої реклами, листівок, реклами на радіо і телебаченні тощо. Такі рекламні кампанії приносять свої плоди у вигляді збільшення кількості цільових відвідувачів. Тому рекламу сайтів офлайн цілком доречно розглядати як ще один, додатковий інструмент просування.