Просування веб-сайту

Get Started. It's Free
or sign up with your email address
Просування веб-сайту by Mind Map: Просування веб-сайту

1. Методи просування веб-сайту

2. Пошукове просування (SEO)

3. Просування засобами SMO ​​(SMM)

4. Просування картинками

5. Способи просування офлайн

6. Заходи при SEO-просуванні

7. Аудит сайту. На даному, першому етапі просування, проводиться повне дослідження ресурсу, виробляється стратегія і рекомендації щодо подальшої оптимізації ресурсу. Оптимізація сайту. В ході цього етапу виконуються робота над ресурсом у відповідності зі стратегією та рекомендаціями, виробленими на етапі аудиту, а також інша робота, яка відповідає загальним вимогам оптимізації та просування. Безпосередньо просування сайту у пошуковій видачі.

8. Цілі SMO (SMM)

9. Просування за допомогою форумів; Створення та підтримка популярної теми в соціальних мережах; Написання і просування статей у тематичних соцмережах; Створення і просування новин в сервісах; Спонукання користувачів до додавання посилань на ресурс через написання інформативного і цікавого для користувача контенту; Організація конкурсів та опитувань з матеріальним заохоченням або без нього; Інші способи залучення відвідувачів на сайт за допомогою соціальних мереж: суворих стандартів і правил просування SMO (SMM) не визначено.

10. Просування картинками – один з досить молодих способів просування сайту. Полягає в розміщенні на ресурсі контенту з унікальними графічними зображеннями з прописаними метатегами. Пошукові роботи поміщають зображення на першій сторінці пошукової видачі, тим самим даючи користувачеві додаткову графічну інформацію, а власникам сайтів – можливість отримати унікальних відвідувачів. Завдяки тому що даний вид просування поки мало освоєний, відкриваються широкі можливості перед тими, хто його використовує.

11. Крім стандартного просування в мережі інтернет реклама сайтів може вестися і за межами віртуального простору. Наприклад, у вигляді зовнішньої реклами, листівок, реклами на радіо і телебаченні тощо. Такі рекламні кампанії приносять свої плоди у вигляді збільшення кількості цільових відвідувачів. Тому рекламу сайтів офлайн цілком доречно розглядати як ще один, додатковий інструмент просування.