Get Started. It's Free
or sign up with your email address
1.6. by Mind Map: 1.6.

1. Klientui: Kaip realybėje viskas vyksta su skausmo faktoriumi ir kokių veiksmų turi imtis pareigūnas, kai kvietęs asmuo atsisako visų pareigūno siūlymų?

2. Gamyba

2.1. DIZAINAS: Policijos pareigūno automobilio vidus, du pareigūnai iš nugaros. Rankoje telfonas / kompiuterio ekranas. Jame matoma tekstu pateikiama informacija. Visas tekstas ekrane apipavidalintas kaip policijos naudojamoje sistemoje (reikalingas screenshot pavyzdys).

2.2. Animacija: Policijos automobilis, iš nugaros matomi jame sėdintys paregūnai, iškvietimo garsas ir matomas telefonas, kompiuteris, kuriame matoma iškvietimo informacija.

2.3. Player: Animacija. Pateikiamas tekstas su TOLIAU, po kurio iššoka papildomos info tekstas ekrane. Su [TOLIAU], kuris veda į video su stop kadru.

2.4. Garso efektai: iškvietimo garsas.

2.5. Garso efektai: Policijos sirenos garsas.

3. Legenda

3.1. Skaidrė

3.1.1. Animacija

3.1.2. Dizainas

3.1.3. Video

3.1.4. Tekstas ekrane

3.1.4.1. GR

3.1.5. VO

3.1.6. Garso efektai

3.1.7. Player

3.1.8. Eiga

3.1.9. Komentarai

3.1.10. Komentarai klientui

3.1.11. Klausimas

4. Praneša kaimynė, kad gretimame bute vyksta konfliktas, girdimas moters šauksmas.

4.1. Tekstas ekrane: Papildoma informacija: - SAA atvejų yra buvę anksčiau.

4.1.1. Gamyba

4.1.1.1. Eiga: Matomas VIDEO, pareigūnai stovi už durų, girdisi triukšmas. Tada ekrane atsiranda klausimas ir ikonos aklam pasirinkimui. Pasirenka ikona1, viską praeina ir grįžta atgal, kad pažiūrėtų kitą. Jei pasirenka ikona 2, kai viską pereina, jam pasiūloma grįžti ir pažiūrėti kitą. Tik tada, kai peržiūri abi, programa leidžia eiti toliau.

4.1.1.2. Garso efektai: Duslus garsas, kaip kad girdidi už uždarytų durų: moteris šaukia baik, girdimas krentančių daiktų garsas.

4.1.1.3. Dizainas: Klausimas su atsakymo variantais.

4.1.1.4. Dizainas: dvi ikonos – viena su išlaužtomis buto durimis, kita su apversta, tarsi numesta kėde.

4.1.2. Bendras VIDEO siužetas: Atvykus į vietą pareigūnai girdi triukšmą, bet niekas neatidaro durų.

4.1.2.1. Stop kadras.

4.1.2.1.1. O dabar pasirink vieną iš galimų situacijos scenarijų.

5. Realus kliento pvz: Aš parodau, kad 2021-07-05 apie 12 val. grįžau į namus, esančius Šakių r., kur namuose buvo mano neblaivus sutuoktinis Gracijus. Kadangi G. buvo neblaivus, todėl aš jam papriekaištavau dėl jo nuolatinio girtavimo. G. vartojo alkoholį jau keletą dienų ir prieš tai jis yra turėjęs problemų dėl alkoholio vartojimo. Dėl to jis net keletą kartų ankščiau buvo vežtas į Vš.Į. "Šakių ligoninė" priėmimo skyrių. Papriekaištavus sutuoktiniui dėl jo nuolatinio girtuokliavimo šis supyko ir mums būnant virtuvėje jis pradėjo mane stumdyti bei mušti. Jis mane mušė rankomis ir keletą kartų įspyrė kojomis į įvairias kūno vietas, dėl ko aš jutau fizinį skausmą. Kiek kartų sudavė neatsimenu. Aš pagriebiau netoliese buvusį telefoną ir apie įvykį pranešiau bendruoju pagalbos telefonu. Tai išgirdęs Gracijus Mačys iškarto pasišalino iš namų. Kur šiuo metu jis gali būti nežinau, galimai tiesiog kur nors vaikštinėja. prieš išeidamas iš namų vilkėjo pilkos spalvos marškinėlius ilgomis rankovėmis ir tamsios spalvos kelnėmis. Prieš maždaug metus laiko buvau taip pat kviečiau policijos pareigūnus, nes taip pat vyko mūsų tarpusavio konfliktas, dėl ko pareiškimo neteikiau. Civilio ieškinio nereikšiu, iškeldinti sutuoktinio ar taikyti apsaugos priemones nepageidauju. Konflikto metu namuose daugiau asmenų nebuvo. Nepilnametis sūnus gim. 2014-02-10 konflikto metu buvo pas giminaitę AKCENTUOJAME skausmo sukėlimo momento fiksavimą . Alternatyvos -