Маса двох таких снігових барсів, як на фотографії, 80 кг. Яка маса чотирьох таких левів, якщо во...

Get Started. It's Free
or sign up with your email address
Маса двох таких снігових барсів, як на фотографії, 80 кг. Яка маса чотирьох таких левів, якщо вона у 5 разів більша за масу снігового барса? by Mind Map: Маса двох таких снігових барсів, як на фотографії,  80 кг. Яка маса чотирьох таких левів, якщо вона у 5 разів більша за масу снігового барса?

1. 2. Коротка умова (у вигляді таблиці)

1.1.  Яка маса двох снігових барсів? (80 кг)  У скільки разів маса одного лева

2. 1. Ознайомлення зі змістом задачі

2.1. Прочитайте задачу. - Про кого розповідається в задачі? (Про снігових барсів та левів) - Скільки було снігових барсів? (2) - Яка маса двох снігових барсів? (80 кг) - У скільки разів маса одного лева більша за масу одного снігового барса? (У 5 разів) - Про що запитується в задачі? (Яка маса 4 левів?) - Запишемо коротку умову задачі у вигляді таблиці.

3. 3. Пошук шляху розв’язання

3.1. - Чи можемо ми одразу відповісти на запитання задачі? (Ні) - Що треба знати, щоб дати відповідь на запитання задачі? (Треба знати один лев і скільки усього левів) - Чи відомо, скільки важить один лев? (Ні, не відомо) - Чи можемо дізнатись? (Так) - Що для цього потрібно знати? (Яка маса одного снігового барса і у скільки разів маса одного лева більша за масу одного снігового барса) - Чи відомо, яка маса одного снігового барса? (Ні, не відомо) - Чи можемо дізнатись? (Так) - Що потрібно знати, щоб відповісти на це запитання? (Треба знати, яка загальна маса снігових барсів і скільки було снігових барсів) - Нам це відомо? (Так)

4. 4. План розв'язування задачі

4.1. 1. Яка маса 1 снігового барса? 2. Яка маса 1 лева? 3. Яка маса 4 левів?

5. 5. Розв'язання

5.1. 1) 80 : 2 = 40 (кг) – важить один сніжний барс 2) 40 × 5 = 200 (кг) - маса одного лева 3) 200 х 4 = 800 (кг)

6. 6. Перевірка правильності розв'язання задачі - складання виразу

6.1. 80 : 2 х 5 х 4 = 800

7. Відповідь:

7.1. 800 кг - маса 4-х левів