Рослини Вінницької області, занесені до Червоної книги України

Get Started. It's Free
or sign up with your email address
Рослини Вінницької області, занесені до Червоної книги України by Mind Map: Рослини Вінницької області, занесені до Червоної книги України

1. Вінницької області

1.1. Аконіт Бессера

1.2. Альдрованда пухирчаста

1.3. Астрагал монпелійський

1.4. Беладонна звичайна

1.5. Береза темна

2. Житомирської області

2.1. Альдрованда пухирчаста

2.2. Астрагал піщаний

3. Луганської області

3.1. Астрагал

3.1.1. Астрагал донський

3.1.2. Астрагал крейдолюбний

3.1.3. Астрагал сарептський

3.1.4. Астрагал Цингера

3.1.5. Астрагал шерстистоквітковий

3.1.6. Астрагал яйцеплідний

3.2. Аспленій Гейфлера

3.3. Береза дніпровська

3.4. Білопавутинник бульбистий

4. Сумської області

4.1. Альдрованда пухирчаста

4.2. Астрагал шерстистоквітковий

5. Чернівецької області

5.1. Аконіт Бессера

5.2. Аконіт Жакена

5.3. Аконіт несправжньо-протиотруйний

5.4. Аконіт опушеноплодий

6. Закарпатської області

6.1. Айстра альпійська

6.2. Аконіт Жакена

6.3. Аконіт опушеноплодий

6.4. Алекторія паросткова, алекторія лозовидна

7. Львівської області

7.1. Аконіт Бессера

7.2. Аконіт опушеноплодий

8. Тернопільської області

8.1. Зіновать Блоцького

8.2. Зіновать Пачоського, рокитничок Пачоського

8.3. Зіновать подільська, рокитничок подільський

9. Чернігівської області

9.1. Смілка литовська

9.2. Сон розкритий

10. Запорізької області

10.1. Півонія тонколиста

10.2. Пізньоцвіт анкарський

11. Миколаївської області

11.1. Брандушка різнобарвна (пізньоцвіт різнобарвний)

11.2. Зморшок степовий

12. Харківської області

12.1. Волошка донецька

12.2. Зозульки м'ясочервоні (пальчатокорінник м'ясочервоний)

12.3. Зозульки травневі (пальчатокорінник травневий)

13. Волинської області

13.1. Булатка червона

13.2. Бульбохета майже квадратна

14. Івано-Франківської області

14.1. Зозульки плямисті (пальчатокорінник плямистий)

14.2. Зозульки серценосні (пальчатокорінник серценосний)

14.3. Зозульки травневі (пальчатокорінник травневий)

15. Одеської області

15.1. Катран татарський

15.2. Зіновать Пачоського, рокитничок Пачоського

16. Київської області

16.1. Білопечериця дівоча, гриб-зонтик дівочий

16.2. Герицій коралоподібний

17. Херсонської області

17.1. Зозулинець шоломоносний

17.2. Ксантопармелія грубозморшкувата, неофусцелія грубозморшкувата, пармелія грубозморшкувата

18. Дніпропетровської області

18.1. Грифола листувата

18.2. Неотінея обпалена (зозулинець обпалений)

19. Хмельницької області

19.1. Гронянка півмісяцева (ключ-трава)

19.2. Коручка чемерникоподібна (коручка широколиста)

20. Полтавської області

20.1. Булатка великоквітков

20.2. Булатка червона

21. Кіровоградської області

21.1. Плодоріжка рідкоквіткова (зозулинець рідкоквітковий)

21.2. Міріостома шийкова (міріостома дірчаста, міріостома стрижневидна)

22. Донецької області

22.1. Волошка Талієва

23. Рівненської області

23.1. Баранець звичайний

23.2. М'якух болотний (хаммарбія болотна)

23.3. Сон лучний (сон чорніючий, сон богемський)

24. Черкаської області

24.1. Вовче лико пахуче (боровик)

24.2. Коручка чемерникоподібна (коручка широколиста)