Що означає ім'я ЮЛІЯ

Get Started. It's Free
or sign up with your email address
Rocket clouds
Що означає ім'я ЮЛІЯ by Mind Map: Що означає ім'я ЮЛІЯ

1. Жіноча форма імені Юлій, походить від латинського слова "юліус" - "кучерявий, пухнатий".

2. У дитинстві Юлія - дуже ранима й уразлива дитина. Настрій у неї може мінятися миттєво. З веселої й життєрадісної дівчинки вона перетворюється в скривджену й мляву. Коли вона не в дусі, краще її не торкати, вона має здатність сама відновлювати свій гарний настрій.

3. Запекла сперечальниця, дуже неохоче визнає свою поразку в суперечці. Дуже чутлива- погано переносить чужі страждання й вигляд крові. Не любить залишатися одна а темряві й в обстановці, що викликає почуття тривоги.

4. Юлія вдало виходить заміж і складностей із чоловіком у неї звичайно не буває. Захоплена домашнім господарством. Для неї це головна робота, де вона намагається виявити всі свої найкращі якості й чому присвячує увесь свій час. Вона добре готує, уміє створити запаси солінь, варень, консервів.

5. Завжди рада прийняти гостей, і не тільки смачно нагодує, але й дасть можливість виговоритися. Вона радується успіхам друзів і не заздра. У Юлії серед захоплень головне - це книги. Вона сама багато читає й прилучає до читання чоловіка й дітей. Не дозволить нікому в родині нудьгувати й завжди вигадає яку-небудь розвагу.

6. Юлія красива, з хорошою спортивною фігурою, завжди модно одягнена, дуже жіночна. Цю її таємничість і чоловіки і жінки відчувають відразу, перші закохуються, другі - заздрять. Найбільшою ж Юлії це приносить мало щастя, або воно буває занадто швидкоплинним.

7. Юлія стримана, але й чуттєва, особливо, коли зустрічає людину, яка їй дуже подобається. Вона любить секс, але пристрасного бажання зазвичай не відчуває і легко досягає задоволення. Юлія цілком усвідомлює свою привабливість і любить маніпулювати чоловіками.

8. Колір імені: яскраво-жовтий