Online Mind Mapping and Brainstorming

Create your own awesome maps

Online Mind Mapping and Brainstorming

Even on the go

with our free apps for iPhone, iPad and Android

Get Started

Already have an account? Log In

Що означає ім'я ЮЛІЯ by Mind Map: Що означає ім'я ЮЛІЯ
0.0 stars - reviews range from 0 to 5

Що означає ім'я ЮЛІЯ

Жіноча форма імені Юлій, походить від латинського слова "юліус" - "кучерявий, пухнатий".

У дитинстві Юлія - дуже ранима й уразлива дитина. Настрій у неї може мінятися миттєво. З веселої й життєрадісної дівчинки вона перетворюється в скривджену й мляву. Коли вона не в дусі, краще її не торкати, вона має здатність сама відновлювати свій гарний настрій.

Запекла сперечальниця, дуже неохоче визнає свою поразку в суперечці. Дуже чутлива- погано переносить чужі страждання й вигляд крові. Не любить залишатися одна а темряві й в обстановці, що викликає почуття тривоги.

Юлія вдало виходить заміж і складностей із чоловіком у неї звичайно не буває. Захоплена домашнім господарством. Для неї це головна робота, де вона намагається виявити всі свої найкращі якості й чому присвячує увесь свій час. Вона добре готує, уміє створити запаси солінь, варень, консервів.

Завжди рада прийняти гостей, і не тільки смачно нагодує, але й дасть можливість виговоритися. Вона радується успіхам друзів і не заздра. У Юлії серед захоплень головне - це книги. Вона сама багато читає й прилучає до читання чоловіка й дітей. Не дозволить нікому в родині нудьгувати й завжди вигадає яку-небудь розвагу.

Юлія красива, з хорошою спортивною фігурою, завжди модно одягнена, дуже жіночна. Цю її таємничість і чоловіки і жінки відчувають відразу, перші закохуються, другі - заздрять. Найбільшою ж Юлії це приносить мало щастя, або воно буває занадто швидкоплинним.

Юлія стримана, але й чуттєва, особливо, коли зустрічає людину, яка їй дуже подобається. Вона любить секс, але пристрасного бажання зазвичай не відчуває і легко досягає задоволення. Юлія цілком усвідомлює свою привабливість і любить маніпулювати чоловіками.

Колір імені: яскраво-жовтий