ТЗН та їх можливості

Get Started. It's Free
or sign up with your email address
Rocket clouds
ТЗН та їх можливості by Mind Map: ТЗН та їх можливості

1. Система дистанційного навчання Moodle

1.1. Moodle має широкий набір функціональності притаманний платформам електронних систем навчання, системам управління курсами (CMS), системам управління навчанням (LMS) або віртуальним навчальним середовищам (VLE). Moodle — це безкоштовний веб-застосунок, що надає можливість викладачам створювати ефективні сайти для онлайн-навчання. Moodle можна використовувати як в навчанні школярів, студентів, так і при підвищенні кваліфікації, бізнес-навчанні.

2. Smart Technologies

2.1. Smart Response

2.1.1. Технологія Smart Response Technology припускає використання твердотільних накопичувачів (SSD) в якості кешу для жорстких дисків (HDD). Для того, щоб використовувати SRT-кешування, необхідно мати материнську плату, що підтримує технологію Smart Response Technology, SSD накопичувач об'ємом від 20 до 64 Gb і драйверів Intel Rapid Storage. Використання технології дозволяє прискорити повторювані операції, такі як запуск додатків, шляхом переміщення даних на швидкий носій (рос. тиринг, англ. tiering). Обмеження, що накладаються технологією на розмір SSD накопичувача, дозволяють виробляти бюджетне збільшення продуктивності системи за рахунок використання неактуальних моделей SSD

2.2. Smart Board

2.2.1. Інтерактивна дошка SMART Board це сенсорний екран, що працює як частина системи в яку ще включені комп’ютер та проектор. Технологія роботи дошки базується на принципі резистивної матриці, яка є найпоширенішою у світі та найбезпечнішою для здоров’я. Такі дошки прості у використанні та надійні. Інтерактивна дошка – зручний інструмент, як для організації навчального процесу, так і для проведення презентацій, семінарів, роботи ситуаційних залів та центрів. Дошка дозволяє контролювати всі програми одним дотиком, писати та малювати на поверхні цифровими чорнилами та зберігати всі записи. Дошка реагує на дотик пальця (або іншого предмета) як на клік мишкою. У комплекті постачаються бутафорські пластикові маркери, які можуть бути замінені будь-яким відповідним предметом.

2.3. Smart Notebook

2.3.1. Інтерактивна дошка — це гнучкий інструмент, що об'єднує в собі простоту звичайної маркерної дошки з можливостями комп'ютера. У комбінації з мультимедійним проектором стає великим інтерактивним екраном, одним дотиком руки до поверхні якого, можна відкрити будь-який комп'ютерний додаток або сторінку в Інтернеті й демонструвати потрібну інформацію або просто малювати. Усе, що Ви намалювали або написали, програмне забезпечення інтерактивної дошки дозволяє зберегти у вигляді комп'ютерних файлів, роздрукувати, послати по електронній пошті, навіть зберегти у вигляді Web-сторінок і розмістити їх в Інтернеті. При роботі з інтерактивною дошкою учень засвоює інформацію не тільки через аудіальний і візуальний канали сприйняття, але й через кінестетичний канал, який майже не використовується в сучасній педагогіці.

3. Windows Movie Maker

3.1. Відеоредактор Windows Movie Maker - це спеціальна програма з комплекту поставки Microsoft Windows XP, призначена для створення, редагування і монтажу відеороликів, які згодом можуть застосовуватися безліччю різних методів - в якості елементів презентацій, відеоуроків, а також можуть бути опубліковані в Інтернеті. Файли, що створюються за допомогою відеоредактора Windows Movie Maker, зберігаються на диск у форматі Windows Media, що дозволяє включати в єдиний пакет або відеозапис і відеозапис у поєднанні зі звуковою доріжкою (такі файли будуть мати розширення. Wmv), або тільки звукову доріжку без відеоряду (вона записується у файл з розширенням. wma). Всі ці файли можуть бути відтворені з використанням програвача Windows Media, що виконує для користувача в цьому випадку роль відеоплейєра.

4. Microsoft Sharepoint Designer

4.1. SharePoint може бути використаний для створення сайтів, що надають користувачам можливість для спільної роботи. Створювані на платформі SharePoint сайти можуть бути використані в якості сховища інформації, знань і документів, а також використовуватися для виконання веб-застосунків, таких як вікі і блоги, що полегшують взаємодію. Користувачі можуть керувати і взаємодіяти з інформацією в списках і бібліотеках документів використовуючи елементи управління, які звуться веб-частинами (SharePoint WebParts)

5. Front Page

5.1. у FrontPage передбачені засоби, які дозволяють навіть людям, не досвідченим в питаннях художнього оформлення, створювати привабливі Web-сайти. Головний такий засіб - це теми FrontPage. Тема - це професійно розроблений набір, який включає в себе колірну схему, набір шрифтів і графічні елементи, які ви можете використати як для оформлення окремих Web-сторінок, так і для всього Web-сайта. У FrontPage передбачені також можливість змінювати існуючі теми і створювати нові. Ваші старання будуть винагороджені тим, що розроблені вами теми можна буде використовувти в інших додатках Office

6. Audacity

6.1. Audacity — вільний багатоплатформений редактор звукових файлів, орієнтований на роботу з декількома доріжками. Дозволяє виконувати такі функції, як редагування звукових файлів (Ogg Vorbis, FLAC, MP3 і WAV), запис, оцифрування звуку, зміна параметрів звукового файлу, накладення треків і застосування ефектів (наприклад, приглушення шуму, зміна темпу і тону).