Фотожурналістика

Plan your lessons and the goals of your lessons as well as including important content

Get Started. It's Free
or sign up with your email address
Фотожурналістика by Mind Map: Фотожурналістика

1. Жанри :

1.1. документальна фотожурналістика По суті, це той же репортаж, але вже не укладений в жорсткі часові та редакторські рамки.

1.2. репортажна фотожурналістика Репортаж, це та ж робота з новинами, але розтягнута в часі - в середньому на тиждень. Хороший репортаж - це історія, і фотограф повинен уміти розповісти цю історію досить захоплююче і яскраво.

1.3. новинна фотожурналістика Щоденна зйомка поточних подій, не важливо - місцевого чи міжнародного масштабу. Матеріали, що відносяться до міжнародних подій, поставляють на світовий ринок такі агентства, як Reuters, AP та AFP, а локальні новини - прерогатива дрібніших і спеціалізованих агентств або тільки початківців кар'єру вільних фотографів.

2. книги фотожурналістики :

3. Фотожурналістика відрізняється від споріднених жанрів фотографії (таких як документальна фотографія, вулична фотографія і фотографія знаменитостей) такими характеристиками:

3.1. час — знімки мають значення в хронологічному контексті розвитку подій;

3.1.1. Task

3.1.2. Prerequisites

3.2. об'єктивність — ситуація передбачає, що фотографії чесно і точно відтворюють закарбовані події;

3.2.1. Task

3.2.2. Prerequisites

3.3. розповідність — знімки в поєднанні з іншими елементами новин інформують і дають читачеві чи глядачеві уявлення про суть подій.

3.3.1. Task

3.3.2. Prerequisites

4. Деякі відомі фотожурналісти [ред | правити вікі-тексДеякі відомі фотожурналісти [ред | правити вікі-текст] Анрі Картьє-БрессоАнрі Картьє-Брессон Пинхасов, Георгій Крюков, Сергій Усов, Андрій Биков, Борис Пилипенко, Сергій

5. Золота ерЗолота ера У «золоту еру» фотожурналістики (1930-і-1950-і) багато журналів (Picture Post (Лондон), Paris Match (Париж), Life (США), Sports Illustrated (США)) і газети (The Daily Mirror (Лондон) , The Daily Graphic (Нью-Йорк)) заробили репутацію і величезну аудиторію багато в чому завдяки фотографії та таким фотографам, як Роберт Капа, Альфред Ейзенштадт, Маргарет Бурк-Уайт, Вільям Юджин Сміт і слабкого розвитку новинний і репортажної телевізійної журналістики.Визнання у світі мистецтва [ред | правити вікі-текст] З другої половини 1970-х років фотожурналістика і документальна фотографія, пліч-о-пліч з художньою фотографією, все більше і більше займають місця в художніх галереяхУ «золоту еру» фотожурналістики (1930-і-1950-і) багато журналів (Picture Post (Лондон), Paris Match (Париж), Life (США), Sports Illustrated (США)) і газети (The Daily Mirror (Лондон) , The Daily Graphic (Нью-Йорк)) заробили репутацію і величезну аудиторію багато в чому завдяки фотографії та таким фотографам, як Роберт Капа, Альфред Ейзенштадт, Маргарет Бурк-Уайт, Вільям Юджин Сміт і слабкого розвитку новинний і репортажної телевізійної журналістики.Визнання у світі мистецтва [ред | правити вікі-текст] З другої половини 1970-х років фотожурналістика і документальна фотографія, пліч-о-пліч з художньою фотографією, все більше і більше займають місця в художніх галереях.