Мережа інтернет (заповнена)

Get Started. It's Free
or sign up with your email address
Rocket clouds
Мережа інтернет (заповнена) by Mind Map: Мережа інтернет (заповнена)

1. основні означення

1.1. URL-адреса - це ...

1.1.1. URL-адреса – це веб-адреса, яку ви вводите у веб-переглядачі, щоб перейти на веб-сайт. Кожен веб-сайт має URL-адресу.

1.2. Гіперпосилання - це ...

1.2.1. Гіперпосила́ння — це активний (виділеним кольором) текст, зображення чи кнопка на веб-сторінці, натиснення на яку (активізація гіперпосилання) викликає перехід на іншу сторінку чи іншу частину поточної сторінки.

1.3. Блог - це ...

1.3.1. Блоґ (Блог, англ. blog, від web log, «мережевий журнал чи щоденник подій») — це веб-сайт, головний зміст якого — записи, зображення чи мультимедіа, що регулярно додаються. Для блоґів характерні короткі записи тимчасової значущості.

1.4. Веб-сервер - це ...

1.4.1. Веб-сервер – це програма, служба або сервіс, запущений на якому-небудь комп'ютері. Завданням веб-серверів є надання доступу до даних, які на ньому розміщені по протоколах HTTP і HTTPS.

1.5. Сайт - це ...

1.5.1. Веб-сайт — це сукупність логічно зв'язаної гіпертекстової інформації, оформленої у вигляді окремих сторінок і доступної в мережі Інтернет.

1.6. Браузер - це

1.6.1. Браузер (оглядач, оглядач мережі або веб-оглядач) — програма, що дозволяє показ і взаємодію з текстом, малюнками і іншою інформацією присутньою на сторінках веб-сайтів у всесвітній мережі Інтернет або локальній мережі.

1.7. Соціальна мережа - це ...

1.7.1. Соціальна мережа – інтернет-співтовариство користувачів, об’єднаних за будь-якою ознакою на базі одного сайту, який і називається в цьому випадку соціальною мережею.

2. Види мереж

2.1. Локальна мережа

2.1.1. Локальна комп'ютерна мережа — комп'ютерна мережа для обмеженого кола користувачів, що об'єднує комп'ютери в одному приміщенні або в рамках одного підприємства.

2.2. Глобальна мережа

2.2.1. Глобальна мережа - це комп'ютерна мережа, яка охоплює величезні території. Глобальні мережі об'єднують комп'ютери, що розташовані на відстані сотень й тисяч кілометрів один від одногою. Наш відділ глобальних та корпоративних мереж виконує роботи з проектування та монтажу комп'ютерних мереж.