Публікація наукової статті у науково-метричній базі Google Scholar

Get Started. It's Free
or sign up with your email address
Публікація наукової статті у науково-метричній базі Google Scholar by Mind Map: Публікація наукової статті у науково-метричній базі Google Scholar

1. Особливості і технічні характеристики

1.1. Google Scholar дозволяє користувачам здійснювати пошук цифрової або фізичної копії статей, онлайн або в бібліотеках

1.2. Наукові» результати пошуку генеруються з використанням посилань з "повнотекстових журнальних статей, технічних звітів, препринтів, дисертацій, книг та інших документів, у тому числі обраних веб-сторінок, які вважаються «науковими».

1.3. Оскільки більшість наукових результатів пошуку Google це прямі посилання на комерційні журнальні статті, більшість користувачів зможуть тільки отримати доступ до короткої анотації статті, а також невелику кількість важливої ​​інформації про статтю, і, можливо, доведеться заплатити за доступ до повної статті.

1.4. Google Scholar так само легко використовувати як і звичайний веб-пошук Google, особливо за допомогою «Розширеного пошуку», який може автоматично звузити результати пошуку по конкретних журналах або статтях. Найбільш значущі результати пошуку за ключовими словами будуть перераховані по-перше, в порядку рейтингу автора, кількості посилань, які пов'язані з нею і їх ставлення до іншої наукової літератури, і також рейтингу публікацій журналу в якому вона надрукована.

1.5. Завдяки своїй функції «цитується в», Google Scholar надає доступ до анотацій статей, в яких процитована стаття котра розглядається. Саме ця функція, зокрема, забезпечує індекс цитування раніше доступний тільки в Scopus і Web of Knowledge.

1.6. Завдяки своїй функції «Статті по темі», Google Scholar представляє список тісно пов'язаних статей, ранжируваних в першу чергу по тому як схожі ці статті на первинний результат, але також з урахуванням значущості кожної статті.

2. Недоліки та критика

2.1. Значною проблемою Google Scholar є брак даних про його охоплення. Деякі видавці не дозволяють йому індексування своїх журналів. Журнали Elsevier не були включені в індекс до середини 2007 року, коли Elsevier зробив велику частину свого вмісту на ScienceDirect доступним для Google Scholar в веб-пошуку Google.

2.2. Google Scholar не публікує список обходу наукових журналів. Частота його оновлення також невідома.

3. Покрокові дії

4. Методичний посібник з використання пошукової системи Google Академія (Google Scholar)

5. Створення профілю автора

5.1. Необхідно зареєструвати профіль у бібліографічних посиланнях служби Google Академія.

5.2. Процес реєстрації є швидким та абсолютно безкоштовним.

6. Включення наукових публікацій

6.1. Якщо Ваші публікації вже розміщенні в Інтернеті то достатньо отримати дозвіл на сканування сайту видавництва.

6.2. анотація (щонайменше) до кожної роботи повинна бути доступна для користувачів, які не є передплатниками, що здійснюють пошук на Google і в Google Академія

7. Переваги показу контента на Google і в програмі Google Академія

7.1. Google і Google Академія можуть сприяти відображенню вашого контента в усьому світі. Досвід свідчить, що академічні видавці, які зробили свої роботи доступними для служб пошуку на Google, зазвичай спостерігають значне збільшення трафіка. Про схожі результати повідомлялось на декількох конференціях з видавництва та семінарах.