Роман «Хлопчик у смугастій піжамі» роман, написаний ірландським письменником Джоном Бойном.

Get Started. It's Free
or sign up with your email address
Роман «Хлопчик у смугастій піжамі» роман, написаний ірландським письменником Джоном Бойном. by Mind Map: Роман «Хлопчик у смугастій піжамі» роман, написаний ірландським письменником Джоном Бойном.

1. Історія, що відбувається під час Другої світової війни і показана крізь очі безневинного і нічого непідозрюючого про події, що відбуваються, Бруно, восьмирічного сина коменданта концентраційного табору. Його випадкове знайомство і дружба з єврейським хлопчиком по іншу сторону огорожі табору, кінець кінцем, приводить до найнепередбачуваніших і приголомшливих наслідків.

2. Герої                                                                         Бруно - головний герой, дев'ятирічний німецький хлопчик, який ще мало розуміє, що коїться навколо нього. Шмуель - його новий друг, який живе за колючим дротом. Ральф - батько Бруно, військовий офіцер, прагне зробити кар'єру, тому він з радістю погоджується на переїзд, незважаючи на думку інших членів сім'ї. Ельза - мати Бруно. Гретель - сестра Бруно. Фюрор - начальник Ральфа

3. Цитати                                                                                     «Іноді життєві обставини не залишають нам вибору, змушуючи робити те, що нам, можливо, не до душі.» «- Ми як близнюки, - сказав Бруно.   - Є трохи, -. Погодився Шмуель » «І тут він зробив щось, що було зовсім не в його характері: взяв тоненьку руку Шмуеля і міцно потиснув.- Тепер ти мій найкращий друг, Шмуель. Мій вірний друг на все життя. » «Не думай про біль, і він сам пройде.» «Розумному і невдача про запас.» «Будинок - не просто вулиця, або місто, або навіть будівлю, складене з цеглин та вапна. Будинок там, де знаходиться твоя сім'я. »

4. Роман, написаний ірландським письменником Джоном Бойном. Перша книга вийшла в 2006 році. Роман одразу ж був номінований на два десятка літературних премій, в тому числі і на British Book Award, виданий більш, ніж на 50 мовах. Це історія про невинність, про двох хлопчиків, розділених колючим дротом.

5. Сюжет                                                                         Історія очима дев'ятирічного німецького хлопчика - Бруно, який безтурботно живе в прекрасному п'ятиповерховому будинку в Берліні, разом зі своєю родиною і друзями. Одного разу Бруно приходить додому і виявляє, що покоївка Марія складає його речі в валізу, так як сім'я змушена переїхати в Аж-Вись, бо у батька нове важливе призначення по службі. Але нове місце Бруно не подобається, він нудьгує, хоче грати, але немає з ким. Тоді він вирушає досліджувати територію, яка виднілася йому з вікна, де люди розгулювали в однакових смугастих піжамах. Там він і зустрів свого нового друга - єврейського хлопчика, Шмуеля, сидячого по ту сторону огорожі. Виявилося, що обидва хлопці народилися в один і той же день, і, як здавалося Бруно, у них багато спільного. Вони регулярно зустрічалися біля огорожі, але час ішов і батьки вирішили, що Бруно з мамою і сестрою повинні виїхати назад до Берліна. Тоді він вирішив сходити попрощатися зі своїм другом. Саме в цей момент Бруно приходить божевільна думка, допомогти Шмуелю розшукати батька. Переодягнувшись, він стає схожим на інших в'язнів, в такому вигляді хлопчик пролазить на ту сторону огорожі.