СЕМІНАР ДЛЯ ВЧИТЕЛІВ З ВИКОРИСТАННЯ ІКТ В ОСВІТІ

Get Started. It's Free
or sign up with your email address
СЕМІНАР ДЛЯ ВЧИТЕЛІВ З ВИКОРИСТАННЯ ІКТ В ОСВІТІ by Mind Map: СЕМІНАР ДЛЯ ВЧИТЕЛІВ З ВИКОРИСТАННЯ ІКТ В ОСВІТІ

1. В рамках Всесвітнього дня науки за мир і розвиток (World Science Day for Peace and Development) був оголошений суперконкурс «ORT STEM CUP 2017» серед загальноосвітніх установ, що входять в мережу Всесвітньої ОРТ. Мета конкурсу – підвищити мотивацію учнів до STEM освіти, залучити інтерес школярів до інженерних і технічних спеціальностей, а також стимулювати розвиток інженерно-технічної творчості учнів. Нашим провідним завданням було - дати вчителям всю необхідну інформацію про даний конкурс та практично показати як можна реалізувати їхні ідеї в рамках даного проекту.

1.1. Сайт конкурсу

1.1.1. https://goo.gl/4JHCxl

1.2. Матеріали конкурсу Проект "Велика космічна подорож"

1.2.1. Доповідь

1.2.1.1. https://goo.gl/bcLnjE

1.2.2. Презентація

1.2.2.1. https://goo.gl/Fu9lQq

2. Відповідно до потреб та побажань школи нами був розроблений буклет "Stem-центр Сократ", який дає змогу познайомити потенційних вчителів, батьків та учнів з напрямами діяльності навчального закладу.

2.1. Буклет "Stem-центр Сократ"

2.1.1. https://goo.gl/camA8Y

3. Ми вирішили практично показати можливості використання ІКТ на уроках в початковій школі. Для цього, нами було розроблено системи інтерактивних завдань до кожного уроку з конктретної теми. В результаті ми отримали - карту знань, яка містить розроблені інтерактивні вправи до уроків з Природознавства (3 клас. Тема. Гірські породи. Ґрунти) та створений сайт, який вміщує як інтерактивні завдання, так і всі необхідні навчальні матеріали до уроків з Літературного читання (2 клас. Тема. Казка вчить, як на світі жить).

3.1. Карта знань

3.1.1. https://goo.gl/OQrY9k

3.2. Сайт

3.2.1. https://goo.gl/wwtCJH

4. Поставлені перед нами цілі та завдання були успішно досягнені та реалізовані. Зробивши відповідні висновки із отриманого досвіду, будемо і надалі вдосконалювати знання, вміння та навички використання ІКТ в освіті.

4.1. Матеріали практики

4.1.1. https://goo.gl/5H8D6h

5. Здійснивши моніторинг впровадження ІКТ в освітній установі, ми вирішили провести аналіз потреб вчителів з питань впровадження ІКТ у діяльність навчального закладу. Для цього було створено та запропоновано пройти вчителям анкету "ІКТ-компетентність вчилеля". Отримані результати анкетування дозволили нам в повній мірі побачити рівень ІКТ-компетентності вчителів та запропонувати шляхи вдосконалення їхніх знань, вмінь та навичок.

5.1. Анкета "ІКТ-компетентність вчителя"

5.1.1. https://goo.gl/VZ2K2V

5.2. Результати анкетування

5.2.1. https://goo.gl/ZOAAa5