Студентські роки - 1 курс

Get Started. It's Free
or sign up with your email address
Rocket clouds
Студентські роки - 1 курс by Mind Map: Студентські роки - 1 курс

1. Посвята першокурсників

1.1. Свято об’єднало членів Вченої Ради Київського університету імені Бориса Грінченка на чолі з ректором Віктором Олександровичем Огнев’юком, лідерів Студентського самоврядування Університету,Наукoвого товариства студентів, аспірантів, докторантів та молодих вчених Київський університет імені Бориса Грінченка, представників науково-професорського складу Інституту філології, першокурсників, їх батьків.

2. Вибори студради

2.1. Відбулися вибори Голови Ради студентського самоврядування, членів Ради студентського самоврядування, представників студентів у Вчену Раду Університету, представників студентів у Вчену Раду Інституту філології, представників студентів на Конференцію трудового колективу Університету та Інституту філології

3. Флешмоб до Міжнародного Дня миру

3.1. Інститут філології долучився до святкування Міжнародного Дня миру. За ініціативи студентської Ради інституту філології провели флешмоб “Голуб миру”.

4. День відкритих дверей

4.1. Відбувся День відкритих дверей, на який завітали школярі загальноосвітніх навчальних закладів м. Києва № 14, 64, 175, 139, 81, 9, 179, колегіума «Олімп», гімназії № 143, школи «Інтелект» та інших. Для гостей було запропоновано цілий ряд програмних заходів: відео-презентація «Яскраві миті в Інституті», консультативно-психологічний центр «Особистісний потенціал», фотосесія, рекламно-інформаційні матеріали.

5. "Ось ми які!" 2016

5.1. Студенти І курсу сміливо і творчо поринули у світ перевтілень, демонструючи свої акторські здібності та невичерпний потенціал. Завдяки запальним танцям, кумедним сценкам, веселим жартам першокурсників викладачі, співробітники інституту, гості заходу отримали неперевершену насолоду та гарний настрій. На завершення фестивалю учасникам і організаторам вручили солодкі подарунки, та фінал залишається відкритим – попереду університетський етап!

6. Диктант Національної єдності 2016

6.1. З нагоди святкування Дня української мови та писемності 9 листопада 2016 року в Інститут філології відбулось написання диктанту Національної єдності.

7. Вшанування пам'яті жертв Голодомору

8. «Словник Грінченка та сучасність»

8.1. 7 грудня 2016 року команда студентів Інституту філології (Василюк Олеся, Коваль Маргарита, Пасальська Анастасія, Брамирський Рустам, Зюбенко Дмитро) взяли участь у щорічному конкурсі на кращу інтерпретацію слів Словника Бориса Грінченка «Словник Грінченка та сучасність».

9. Новорічна вистава –«NY Grinch Show»

9.1. Учасники Новорічного шоу своїми вокальними виступами, майстерними танцювальними номерами, креативними відео та цікавими конкурсами поділилися з усіма запрошеними позитивними емоціями і створили феєричну передсвяткову атмосферу.

10. Благодійна ярмарка «Збережи тепло душі»

10.1. З нагоди відзначення Дня Інституту філології крім цікавих гостьових лекцій і майстер-класів кафедрами інституту та студентами було проведено благодійну ярмарку «Збережи тепло душі», благодійну виставку «Творча студентська майстерня», фото-сесію на фоні банера «Наш Грінченко», двохметрових абревіатур «ІФ», презентацію стенду «Родинний альбом».

11. Шевченківські дні

12. Свято до Дня Інституту філології

13. Відкриття фото-виставки

13.1. За ініціативи кафедри світової літератури на підтримку бійців АТО відбулося урочисте відкриття фото-виставки «Ось що несе Світу так званий «русский мир»…». Створена та організована фото-виставка віце-президентом, засновником громадської спілки «Вища координаційна рада у справах ветеранів війни та учасників АТО» Радченком Олексієм Петровичем.