Екстримальні професії

Get Started. It's Free
or sign up with your email address
Rocket clouds
Екстримальні професії by Mind Map: Екстримальні професії

1. Робота з тваринами

1.1. Дресирувальник

1.1.1. Процес дуже небезпечний, адже ніколи не можна передбачити, як поведе себе тварина в тій чи іншій ситуації. Ті, хто хоче стати дресирувальником, повинні сильно любити тварин і бути сильними духом.

1.2. Борець з крокодилами

1.2.1. Це розважальна програма для туристів, але це зовсім не гра для борця. Часто бувають випадки серйозних травм і навіть смертей серед представників цієї професії

2. Робота з природними ресурсами

2.1. Шахтарі

2.1.1. Це було завжди небезпечним заняттям, але останнім часом смертельні випадки серед шахтарів настільки часті, що цю діяльність можна назвати найнебезпечнішою в світі. Ризик бути заваленим під землею існує для шахтаря кожен раз, коли він опускається в шахту. Такі люди повинні мати прекрасне здоров'я і не боятися замкнутого простору. Адже їм всю зміну доводиться працювати на глибині десятків метрів під землею.

2.2. Бурильники на нафтових вишках

2.2.1. Мають справу з горючими матеріалами

2.3. Лісоруби

2.3.1. Можуть бути завалені при зрубі дерев. Фізична і професійна підготовка дуже важлива для таких занять.

3. Екстримальні професії

3.1. Перелік професій цього виду не довгий. До них ми відносимо каскадерів і альпіністів. Що стосується каскадерів, то сама по собі професія тісно пов'язана з ризиком, і ці люди прекрасно розуміють, на що вони йдуть. Те, що не може або боїться зробити проста людина або актор, зробить каскадер. Адже цього він і навчений. А кажучи про альпіністів, як професії, а не хобі, то ми маємо на увазі промислових. Це люди, які займаються обробкою будинків, мийкою скла у висотних будівлях і тому подібними заняттями.

4. Військові професії

4.1. Сапер

4.1.1. Одна з найнебезпечніших робіт, як у воєнний, так і в мирний час. Не дарма існує вислів, що сапер помиляється тільки один раз. У нього немає другого шансу. Люди цієї професії повинні мати стійку психіку і високу професійну підготовку.

4.2. Пожежник

4.2.1. Всі ми знаємо, як важлива допомога пожежної бригади, особливо в багатоповерхових будинках. Іноді люди опиняються в пастці через вогонь і дим, і тільки пожежники можуть врятувати їх.

4.3. Поліцейський

4.3.1. Завжди робота зі злочинною діяльністю пов'язана з небезпекою. Перестрілки і погоні бувають не тільки в кіно, але і в реальності. Захищаючи правопорядок, ці люди постійно ризикують своїм життям. І статистика показує, що багато хто з них гинуть при виконанні своїх обов'язків

5. Небезпечні робітничі професії

5.1. Електрик

5.1.1. Люди цієї професії піддаються постійній небезпеці. Статистика показує, наскільки висока смертність людей, які мають справу з струмом. Одна помилка може коштувати людині життя -

5.2. Будівельник

5.2.1. Це і кранівники, і штукатурщики, і малярі. Кожен з них ризикує життям, так як будівництво на висоті в будь-якому випадку є небезпекою. Для цих людей важливо не мати проблем з вестибулярним апаратом і не боятися висоти

6. це вид професійної діяльності, пов'язаний (постійно або в силу обставин, що склалися) з умовами праці, при яких на працівника впливають шкідливі і (або) небезпечні виробничі фактори, що обумовлює загрозу життю працівника і високий ризик розвитку захворювання в період трудової діяльності. У більшості екстремальних професій (наприклад, льотчики, рятувальники і т. Д.) Дуже велика плата за помилкові дії і права на помилку просто немає.