Опис досвіду роботи вчителя історії Гречка Володимира Сергійовича. Методична проблема: "Підвищенн...

Начать. Это бесплатно
или регистрация c помощью Вашего email-адреса
Опис досвіду роботи вчителя історії Гречка Володимира Сергійовича. Методична проблема: "Підвищення пізнавальної активності учнів на уроках історії через впровадження ІКТ " создатель Mind Map: Опис досвіду роботи вчителя історії Гречка Володимира Сергійовича. Методична проблема: "Підвищення пізнавальної активності учнів на уроках історії через впровадження ІКТ "

1. Результативність професійної творчої активності вчителя

1.1. • Виступ на міській школі молодого вчителя на тему: «Розподіл часу молодого вчителя» • Міський авторський майстер-клас по створенню інтерактивних плакатів на основі платформи THINGLINK (у співавторстві з Пічахчі І.М.)

1.2. • Виступ на обласному семінарі «Освітня траєкторія учня»

1.3. • Презентація міжнародного україно-литовського проекту «Дистанційне навчання для дітей із тимчасово окупованих територій»

1.4. • Виступ на круглому столі в Маріупольському краєзнавчому музеї на тему: «Реалізація та перспективи співпраці навчально-виховних закладів та Маріупольського краєзнавчого музею» • Участь в ІМС-презентації досвіду роботи із школами-партнерами ЗОШ №20 • Виступ на міському семінарі «Схід та Захід - разом» (презентація досвіду роботи) – Маріупольська ЗОШ № 65 • Виступ на круглому столі в освітньому окрузі №2 «STEM-технології» з доповіддю «Методика створення веб-квестів»

1.5. • Вебінар «Інноваційні технології та методики освіти» на тему: «Сучасний погляд на патріотичне виховання. Досвід Гайдамацької Січі» • Он-лайн курси «Критичне мислення для освітян» на платформі Prometheus.

1.6. 1. Стаття «Шляхи утилізації побутових відходів: японська модель» 2. Стаття «Міжпредметні зв’язки на уроках географії та англійської мови при підготовці учнів до ЗНО» 3. Збірник «Дидактичні матеріали: контрольні роботи. 5 клас» 4. Методичний посібник «Рекомендації по створенню інтерактивних плакатів на основі платформи THINGLINK» (у співавторстві з Пічахчі І.М.) – утверджений Методичною радою Міського науково-методичного центру (протокол №4)

1.7. Співавтор 4 веб-квестів: 1. «Подорожуємо Україною» - igra2017 2. «Назустріч літу» - https://leto2017mariupol.wixsite.com/leto 3. «Географічний марафон» - https://geomarafon.wixsite.com/gm2017 4. «Історичний квест» - https://istq2018.wixsite.com/is2018 Проект «Схід та Захід - Разом»: 1. Адміністратор сайту «Схід та Захід - Разом» -https://partnerschools2017.wixsite.com/dryzi

2. Професійно-особистісне зростання

2.1. «Удосконалення виховного середовища навчального закладу відповідно до вимог Державних освітніх стандартів та основних орієнтирів виховання» «Використання інноваційних технологій у викладанні історичних дисциплін, правознавства та курсу «Людина і світ»»

2.2. Вебінар «Інноваційні технології та методики освіти» на тему: «Сучасний погляд на патріотичне виховання. Досвід Гайдамацької Січі»

2.3. Он-лайн курси «Критичне мислення для освітян» на платформі Prometheus.

2.4. Сертифікат за участь у навчально-методичному семінарі для педагогів «Сучасні викладки та проблема солідарності в українському суспільстві»

2.5. Сертифікат за участь у семінарі для вчителів «Зміст та методика викладання курсу «Кроки до порозуміння» у 10 (11) класах загальноосвітніх навчальних закладів»

2.6. Сертифікат учасника тренінгу «HEART: зцілення та навчання за допомогою мистецтва»

2.7. Сертифікат учасника тренінгового курсу «Вчимося жити разом» в основній та старшій школі на засадах розвитку життєвих навичок

2.8. Міський проект «Європейські цінності – мої цінності» (команда у складі Холоша Тетяна, Персіані Кароліни, Кошелева Альона) - переможці

3. Інноваційна діяльність

3.1. Опановування технології змішаного навчання (на початковому рівні, на електронній платформі - http://www.prosvitcenter.org/uk/zmishane-navchannya)

3.2. Опановування технології дистанційного навчання (на достатньому рівні). Навчання відбувалось на базі МДУ (м.Маріуполь, 29-31 вересня 2017 р.)

3.3. 26 жовтня 2017 р. - презентація дистанційних курсів вчителів міста Маріуполя на базі МДУ.

3.4. • Створення сайту навчального закладу (адміністратор); • Створення сайту методичного об’єднання вчителів суспільствознавчих дисциплін міста Маріуполя (адміністратор); • Створення 4 спеціальних сайтів для Всеукраїнських веб-квестів. • Створення сайту міського проекту «Схід та Захід - Разом»

3.5. • Презентація веб-квесту та методики його складання на міському семінарі заступників директорів з ВР (лютий 2017); • Презентація сайт методичного об’єднання суспільних дисциплін на міській інструктивно-методичній нараді (січень 2018 р.) • Проведення відкритий уроків на базі школи з використанням інтерактивних плакатів (грудень 2016, грудень 2017 р.)

3.6. Самостійно опанував принцип створення web-сайтів на платформі wix, створення інтерактивних плакатів на платформі THINGLINK

4. Науково-дослідницька, експериментальна діяльність

4.1. • Творча група по впровадженню програми «Схід та Захід - разом» • Творча група по складанню методичного кейсу «Пам’ятні дати 2017-2018 н.р.» • Творча група по складанню завдань для фінального етапу військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») • Творча група по розробці веб-квесту для учнів 7-8 кл. на весняні канікули 2018 р. • Творча група по складанню методичного посібника до Дня Соборності України.

4.2. грудень 2015 – член журі міської олімпіади з географії. листопад 2015 – член журі міської олімпіади з історії. грудень 2015 – член журі міського турніру юних істориків. грудень 2015 – член журі перевірки контрольних робіт учасників МАН. грудень 2017 – член журі очного етапу захисту наукових робіт учасників МАН.

4.3. вересень 2015 – Авторська методична розробка «Дидактичні матеріали: контрольні роботи. 5 клас». грудень 2015 - стаття в Методичному віснику МНМЦ «Міжпредметні зв’язки на уроках географії та англійської мови при підготовці учнів до ЗНО» грудень 2015 - Підготовка конкурсного уроку з географії на участь у міському конкурсі на найкращий урок дослідження з географії 6-7 класів. (ІІІ м.) грудень 2016 – публікація на сайті МНМЦ власної розробки уроку «Військові дія 1648-1649 рр. в період Національно-визвольної війни під проводом Б.Хмельницького» січень 2017 – публікація на сайті МНМЦ власної розробки уроку «Реформація в Європі» жовтень 2017 – публікація на сайті МНМЦ методичного матеріалу «14 жовтня – День Захисника України» квітень 2018 р. – публікація уроку-подорожі «Європейський Союз: з чого все починалось?» у спецвипуску Вісник МНМЦ (квітень 2018 р.)

4.4. Конференція «Екологія та сталий розвиток». Тема статті: «Шляхи утилізації побутових відходів: японська модель» (Маріуполь)

4.5. Публікація статті «Реалізація Програми Національно-патріотичного виховання в загальноосвітніх навчальних закладах: із досвіду роботи» (Слов’янськ )