Технічні засоби навчання

Начать. Это бесплатно
или регистрация c помощью Вашего email-адреса
Технічні засоби навчання создатель Mind Map: Технічні засоби навчання

1. Audacity

1.1. — вільний багатоплатформений редактор звукових файлів, орієнтований на роботу з декількома доріжками. Дозволяє виконувати такі функції, як редагування звукових файлів (Ogg Vorbis, FLAC, MP3 і WAV), запис, оцифрування звуку, зміна параметрів звукового файлу, накладення треків і застосування ефектів (наприклад, приглушення шуму, зміна темпу і тону). Програма була випущена і розповсюджується на умовах GNU GPL. Працює під GNU/Linux, Mac OS X, Microsoft Windows, та іншими операційними системами.

1.2. Можливості[ред. • ред. код] Редактор Audacity забезпечує виконання наступних функцій: імпорт та експорт файлів WAV, MP3 (з використанням кодувальника LAME MP3), Ogg Vorbis, FLAC та інших форматів; запис з мікрофону, лінійного входу та інших джерел; запис з одночасним прослуховуванням наявних доріжок; запис до 16 каналів одночасно (необхідна багатоканальна звукова карта); ефекти і розширення як у комплекті постачання, так і встановлювані окремо (LADSPA або на функціональній мові Nyquist); індикатори рівня запису і відтворення; зміна темпу зі збереженням висоти тону; зміна висоти тону зі збереженням темпу; вилучення шуму за зразком; відтворення безлічі доріжок одночасно; зведення доріжок з різними якісними характеристиками з автоматичним перетворенням до характеристик проекту в режимі реального часу; запис результатів зведення у файли безлічі форматів, підтримуваних бібліотекою libsndfile[4]. функція вирізання голосу (Vocal Remover), для Windows та Mac OS X додатково поставляється GVerb

2. Windows Movie Maker

2.1. — це програмне забезпечення, за допомогою якого можна редагувати та створювати відео. Цей редактор був вперше включений у Windows Me. Оновлена версія програми включена в Windows XP, Windows XP Media Center Edition та Windows Vista. Після випуску Vista, робота над програмою була припинена. Відео, створене у Windows Movie Maker не має великої роздільної здатності, тому не є високоякісним.

2.2. Можливості Отримання відео з цифрової відеокамери Створення слайд-шоу із зображень Обрізання або склеювання відео Накладення звукової доріжки Додавання заголовків і титрів Створення переходів між фрагментами відео Додавання простих ефектів Створення відео у форматі WMV або AVI, а також налаштувати якість зображення.

3. Smart Technologies

3.1. — компания, занимающаяся производством интерактивных продуктов, известная больше всего своими интерактивными сенсорными досками, которые могут быть подключены к компьютеру и видеопроектору. Изображение компьютерного экрана проецируется на доску, работа с программами на которой осуществляется пальцами или пишущим инструментом. Вся работа, произведенная на интерактивной доске SMART Board, является цифровой, ее можно сохранить как электронный файл, изменить и использовать в дальнейшем. Интерактивные доски SMART Board являются ведущими в категории интерактивных досок с долей в 58 % в Соединенных Штатах и 47 % — в общем. Первая интерактивная доска SMART Board была выпущена в 1991 году. В то время это было единственное устройство на рынке, предоставившее возможность управления компьютерными приложениями касанием и функции письма в стандартных приложениях Microsoft Windows. На это изобретение в Комиссии США по патентам и торговым маркам было получено три патента. Впоследствии линейка продуктов SMART пополнилась ПО SMART Board, SMART Classroom, интерактивными ЖК-дисплеями SMART Podium и SMART Board (включая систему SMART Room System для Microsoft Lync), интерактивным столом SMART Table, системами оценки знаний SMART Response, облачным сервисом SMART amp. Всего на сегодняшний день (начало 2014 г.) во всем мире реализовано более 2,6 миллионов интерактивных досок SMART Board, используемых 50 миллионами учеников в 175 странах мира.

4. Moodle

4.1. (модульне об'єктно-орієнтоване динамічне навчальне середовище, яке може використовуватися як платформа для електронного, в тому числі дистанційного навчання. Moodle — це безкоштовна, відкрита (Open Source) система управління навчанням. Вона реалізує філософію «педагогіки соціального конструктивізму»[1] та орієнтована насамперед на організацію взаємодії між викладачем та учнями, хоча підходить і для організації традиційних дистанційних курсів, а також підтримки очного навчання.

4.2. Типова функціональність Moodle включає: Здачу завдань Дискусійні форуми Завантаження файлів Оцінювання Обмін повідомленнями Календар подій Новини та анонси подій (для різних рівнів: сайт, курс, навчальна група) Онлайн тестування Вікі