Публікація наукової статті у науково-метричній базі "Засоби для масажу"

Начать. Это бесплатно
или Регистрация c помощью Вашего email-адреса
Rocket clouds
Публікація наукової статті у науково-метричній базі "Засоби для масажу" создатель Mind Map: Публікація наукової статті у науково-метричній базі  "Засоби для масажу"

1. Масла для масажу

1.1. Мінеральне масло

1.1.1. Це продукт нафтопереробки, який часто очищають, ароматизують, і збагачують синтетичними компонентами і похідними натуральних речовин. Найбільш відомий представник даної категорії, лінія масел «Johnson's Baby». За консистенцією воно досить рідке і при використанні утворює на тілі слизьку водовідштовхувальну плівку. При постійному застосуванні може викликати сухість шкіри. З переваг мінеральних масел можна виділити їх відносну дешевизну.

1.2. Натуральне масло

1.2.1. Це продукт біологічного походження, що володіє рядом переваг, серед яких можна виділити цілющі, очищають, консервуючі, антисептичні властивості. У масажі використовують жирні рослинні олії (оливкова, мигдальне, персикове, авокадо, масло виноградних кісточок, олія паростків пшениці, і ін.) В чистому вигляді, або ж, що більш популярно, в поєднанні з різними ефірними маслами.

2. Тальк, присипки, рисова пудра

2.1. Найчастіше використовують тальк. Порошкові засоби для масажу здатні абсорбувати (поглинати) виділяємий шкірний жир, скрабувати верхній шар шкіри збільшуючи її гладкість, вони є чудовими осушувачами і суттєво зменшують потовиділення (особливо цінна властивість при масажі в теплу пору року), що також полегшує ковзання рук масажиста по тілу, очищають пори, володіють гіпоалергенними властивостями не викликаючи подразнень та алергічних реакцій, підходять для будь-якого типу шкіри.

3. Креми, гелі та мазі

3.1. Протизапальні та знеболювальні засоби

3.1.1. Пригнічують запальний процес в уражених тканинах, знімають біль і зменшують роздратування. Як правило, більшість препаратів цієї групи включають в себе кінський каштан, ефірні масла, арніку, Гепарія і ін.

3.1.1.1. До таких нестероїдних протизапальних препаратів (НПЗП) належать: Фіналгель, Артрозілен, Бен-Гей, Диклофенак.

3.2. Гіперемуючі

3.2.1. Засоби, які викликають активний прилив крові в зону втирання. Такі реакції прискорюють обмінні процеси в тканинах, що, в свою чергу, є сприятливим фактором для загоєння. Гіперемуючі припарати містять, найчастіше, зміїний або бджолиний яд, нікотинову кислоту, камфору і капсицину. Дія цих речовин направлена на розширення судин і активізацію м'язового тонусу.

3.2.1.1. Найбільш сильнодіючими мазями даної категорії є Дольпік і Финалгон. При використанні цих препаратів відчувається прилив тепла до масажованої області, а також легке печіння і поколювання.

3.3. Протинабрякові засоби

3.3.1. При травмах, внаслідок ураження дрібних, периферичних судин, і, отже, гіпоксії (кисневого голодування) тканин, погіршується місцевий кровообіг і відповідно загоєння ураженої ділянки. При цьому виникає болючий набряк. Спеціальні протинабрякові засоби сприяють усуненню хворобливих відчуттів, розсмоктуванню гематом, зменшують запальні процеси, нормалізують порушення кровооттока і фізичної працездатності в цілому.

3.3.1.1. До них відносяться такі препарати як: Гепароід, Гепаринова мазь, Венорутон, Лазоніл та ін.

4. Джерело статті: http://house-massage.ru/masla.html