Online Mind Mapping and Brainstorming

Create your own awesome maps

Online Mind Mapping and Brainstorming

Even on the go

with our free apps for iPhone, iPad and Android

Get Started

Already have an account? Log In

Ekspordiakadeemia neti-nipid by Mind Map: Ekspordiakadeemia neti-nipid
0.0 stars - 0 reviews range from 0 to 5

Ekspordiakadeemia neti-nipid

Vabandust, et lingikoguga aega läks - mul olid 2 järgmist päeva kah esinemised ja ettevalmistus tappis ära... -pets

Salesforce

Mõni aasta tagasi oli CRM (customer relationship management) väga kuum, nüüd on vaiksemaks jäänud. Salesforce on software-as-a-service lahendus, st midagi installida pole vaja ja kõik jookseb nende veebiserveris - ideaalne võimalus proovida järgi milline üks CRM välja näeb ja kas selles loodud tööprotsessid ka Sinu müüki võiksid edendada.

Trixbox

Ma väitsin, et vabavaralise VoIP-telefonijaama-softiga tuleb kah kaasa vaba CRM, aga viimastes versioonides ei tule siiski enam. Aga trixbox on ikkagi väärt vaatamist ja mõtlemist kas mugavalt hallatav ja paljude võimalustega telefonikeskjaam (mis jookseb suht suva arvuti peal) ei võiks mitte raskel ajal mõnda ärieelist luua...

Lihtsad vormid

Google Docs

Link viib ühe testvormi juurde :-)

Google Apps

Google Apps for Your Domain lubab kogu firma e-posti Google'i peale üle kolida, Docs ja Calendar ja Sites jne tuleb kauba peale. Tasuta kuni 50 kasutajat, edasi 40eur/a per kasutaja koos 99,9% toimimisaja garantiiga.

Surveymonkey.com

Küsitlus-soft mida mina kasutan, 20$ kuus. Sisuliselt ka posti-listi haldus, saab näha kes on juba vastanud ja saata meeldetuletusi jne.

Wik.is

Veebis sisu hoidmiseks võib olla mugavamaid vahendeid - blogi on hea uudisteks, viki koostööliseks dokumendiloomeks ja miks ka mitte kasutajaõpetuste hoidmiseks.

virtuaalmasinad

Tarkvarafirmadele - ma olen harjunud enne testima ja alles siis mõtlema kas ma teile üldse e-posti saadan. Allalaetavad VM-imaged on sageli mõlemale poolele mugavaim lahendus.

Sketchup

Tasuta 3D-soft - õpetaks seda oma klientidele, paneks oma tooted välja 3D-objektidena mida klient saab kasutada vms? Sketchupis tehtu on paigutatav mh Google Earth'i peale.

IP geolocation

Selle otsinguga leiab lahendusi ja andmebaase mis aitavad panna kodulehe tuvastama külastaja päritolu. Maa-täpsusega andmebaasi peaks saama väga odavalt (ma usun, et leiab ka tasuta - aga minu aeg maksab rohkem kui need paarteist dollarit :-).

GoogleMaps

Link viib kaardile kuhu lisasin mõned koda.ee asukohad... Olgu öeldud, et kui selline kaart oma kodulehele embedida saavad kliendid endale soovikorral "to here" sõidujuhised koostada ja välja trükkida :-)

Ekraaniviisorid

Äärmiselt mugav viis tarkvarakasutust demoda, mh peaks neid tegema kõigi e-riigi rakenduste kohta - sh ingliskeelsena, et saaks välismeediale näidata.

TechSmith Camtasia

Selle tarkvaraga teen mina ekraaniviisoreid (ja kuuldavasti valdav enamus ülejäänud inimkonnast). Maksab 300$ ehk üsna odav, link pakub 30p proovika allalaadimist. Salvesta sellega näiteks enesekriitika oma firma veebi surfates ja saada veebimeisrile :-)

Getsatisfaction

Toggl

Toggl sattus esile Getsatisfaction'it demodes - tegemist on töötundide kirja panemise veebilahendusega mida ma ise kasutan ning mille üht probleemi uurides selle kasutajatoe-rakenduse leidsin.

e-pood?

Vaata nende demosid ja mõtle, kas on ikka mõistlik lasta Eestis progeda... või kohandaks oma tegevust veidi nende pakutava töökorraldusega, äkki on sellest midagi õppida?

x-cart.com

interspire.com