Соціальні сервіси web2.0 у роботі вчителя

Get Started. It's Free
or sign up with your email address
Соціальні сервіси web2.0 у роботі вчителя by Mind Map: Соціальні сервіси web2.0 у роботі вчителя

1. Відносяться до так званих народних класифікаторів - соціальним сервісам, які дозволяють користувачам класифікувати різні записи: тексти, фотографії, закладки, використовуючи для цього ключові слова - теги. Ключові слова придумують або вибирають самі користувачі системи.

2. Cервіс електронної пошти

2.1. електронна пошта з інтелектуальним інтерфейсом, вбудованим чатом, потужним захистом від спаму, можливістю веб-доступу і роботи оффлайн.

3. Соціальні сервіси для організації спільної роботи з різними типами документів

3.1. Соціальний сервіс, призначений для спільного створення та редагування документів: текстів, презентацій, таблиць і малюнків.

4. Засоби для зберігання закладок

5. Соціальні сервіси для створення книжкових колекцій

5.1. Соціальні сервіси, щоб збирати власні колекції книг і управляти ними, обмінюватися книжками з друзями і дивитися, що вони читають.

6. Засоби для створення коміксів

6.1. Соціальний сервіс, призначений для створення, зберігання і перегляду коміксів

7. Засоби для створення електронних книг і буклетів

7.1. Сервіси для створення, оформлення і публікації електронних книжок, плакатів, постерів власного твору

8. Карти знань (англ. Mind map

8.1. Соціальні сервіси для створення карт знань

9. Сервіси для створення стрічки часу

9.1. Соціальні сервіси дозволяють розміщувати події в хронологічному порядку. Хронологія подій буде включати в себе фіксовану дату, опис, посилання. Деякі сервіси дозволяють також додавати текст, зображення, відеоролики та файли

10. соціальні аудіоосервіси

10.1. Соціальний сервіс, призначений для публікації, зберігання, прослуховування і коментування аудіозаписів.

11. Мережеві щоденники (блоги)

11.1. Сервіси, що дозволяють будь-якому користувачеві вести записи будь-яких текстів. За аналогією з особистими щоденниками блоги називають мережними щоденниками. Ведучий щоденник (блогер) може керувати доступом до своїх записів: робити їх відкритими всім бажаючим, визначеному колу користувачів або зовсім приватними.

12. Вікі (Wiki)-сервіси

12.1. Соціальний сервіс, що дозволяє будь-якому користувачеві редагувати текст сайту (писати, вносити зміни, видаляти, створювати посилання на нові статті).

13. соціальні Фотосервіси

13.1. Соціальний сервіс, призначений для публікації, зберігання, перегляду та коментування зображень. Може використовуватися персонально або з колективним доступом

14. соціальні відеосервіси

14.1. Соціальний сервіс, призначений для публікації, зберігання, перегляду та коментування мультимедійних презентацій, в тому числі, зі звуком і ефектами (на деяких сервісах). Є можливість вставки у блоги і сайти за допомогою коду.

15. Соціальні мережеві сервіси для зберігання мультимедійних презентацій

15.1. Соціальний сервіс, призначений для публікації, зберігання, перегляду та коментування мультимедійних презентацій, в тому числі, зі звуком і ефектами (на деяких сервісах). Є можливість вставки у блоги і сайти за допомогою коду.