Online Mind Mapping and Brainstorming

Create your own awesome maps

Online Mind Mapping and Brainstorming

Even on the go

with our free apps for iPhone, iPad and Android

Get Started

Already have an account? Log In

marketiX.cz by Mind Map: marketiX.cz
0.0 stars - 0 reviews range from 0 to 5

marketiX.cz

V plánu

Kvalita výrobků

Kazdy vyrobek by mel kvalitu, cim nizsi, tim by byla vetsi pravdepodobnost, ze pri pouziti delnikem bude tento delnik poskozen na zdravi. Kvalita vyrobku by byla dana kvalitou vstupu plus kvalita vyroby, ktera by se dala ovlivnit poctem delniku. Cili kvalitnejsi vyrobky by byly narocnejsi na vyrobeni cili drazsi. Mohl by byt ale specialni vyrobek nebo mozna i noviny, ktere by umoznovaly seradit vyrobky podle pomeru kvalita/cena. No tak pochopitelne ten kdo vice nakupuje ma vetsi pravdepodobnost a proto by se asi mel zasobit leky pro pripad nouze.

Jízdenky

Podnik na jizdenky. Jizdenku musi mit každý, kdo chce prijmout praci. Pocet potrebnych jizdenek je dan vzdalenosti od prace od domova. Domov bude prozatim kdekoli si hrac urci ve Vlastnostech (prestehovani bude za poplatek). Nebudou zadna kapacitni omezeni.

Zamítnuto

Restart hry

Více instancí hry

Zakazování soudruhů

Snižování ceny

Soud

Výpověď

Noviny graficky

Není rozhodnuto

Banka

Akciové společnosti

Výzkumný ústav

Plánuje se nový podnik - výzkumný ústav, který bude zaměstnávat jen dělníky na 20 úrovni ve zvolené technologii. K dokončení výroby (zlepšení technologie) bude potřeba 1000 jednotek. Vylepšena bude na 66% zvolená technologie (odpovídá kvalifikaci dělníků), v opačném případě náhodná tech. Bude vylepšena náhodná charakteristika z: stroje, beton, kusů, jednotek, počet suroviny, životnost o hodnotu 1 (nahoru nebo dolu). Pochopitelně nesmí klesnout pod 1.

Doprava

Škodlivé emise

Katastrofy

Provedeno

Dovolená vyžaduje nákup květin

Zápisník

Kazdy by mohl dat jednu verejnou a jednu soukromou poznamku k jinemu hraci. Verejne poznamky by se (anonymne?) zobrazovaly v profilu hrace.

Zasílání zapomenutého hesla

Změny v losech

Výhru by již nevyplácel marketix, ale majitel tovarny na losy. Ten by určil výhru, ta by se mu okamžitě strhla z účtu, zadal by dobu jak často se bude losovat, výherce by pak dostal peníze od marketixe (kvůli podvodům). Losovalo by se číslo do 1 do 1000 na přesnou trefu, pokud by bylo více výherců, dělili by se. Vsadit by se mohlo neomezený počet losů.

RSS