Google Форма

Get Started. It's Free
or sign up with your email address
Google Форма by Mind Map: Google Форма

1. Інструкція

1.1. 1. Зайдіть у свій обліковий запис Gmail (якщо Ви не користуєтеся поштою Google, для створення тесту Вам все ж таки доведеться її зареєструвати)

1.2. 2. Відкрийте сторінку docs.google.com/forms. У правому нижньому куті натисніть на кнопку “+” («Додати»). Форма для створення тестування відкриється автоматично

2. Робота з Google-формою: створення запитань і дизайн

2.1. 1. Додайте назву тесту та його опис

2.2. 2. Виберіть тип запитання

2.2.1. Текст (Text): короткий текстовий відповідь, який необхідно ввести самостійно. Зручно використовувати для ПІБ учня.

2.2.2. Текст абзацу (Paragraph text): довга текстова відповідь, що складається з кількох абзаців. Підійде для завдань з відкритою відповіддю.

2.2.3. Множинний вибір (Multiple choice): вибір однієї правильної відповіді з декількох.

2.2.4. Прапорці (Checkboxes): підходить для запитань з декількома правильними відповідями, які потрібно відзначити галочкою.

2.2.5. Виберіть зі списку (Choose from a list): вибір однієї правильної відповіді з списку, який випадає.

2.2.6. Сітка (Grid): таблиця для вибору однієї правильної відповіді в кожному рядку. Підходить для завдань, де потрібно встановити відповідність.

2.2.7. Дата (Date): питання на знання точної дати – число, місяць, рік. Час (Time): за зовнішнім виглядом і призначенням аналогічний Даті і має на увазі точне введення годин, хвилин і секунд.

2.2.8. Шкала (Scale): виставлення оцінки за заданою шкалою, наприклад від 1 до 5.

3. Додаткові налаштування Google Forms

3.1. Показувати індикатор проходження тесту (скільки питань пройдено, скільки залишилося) внизу сторінки.

3.2. Дозволити проходити тест тільки 1 раз для кожного користувача (у цьому випадку кожен учень обов’язково повинен мати обліковий запис Gmail).

3.3. Перемішувати питання. Якщо Ви зробите активною цю функцію, то для кожного учня питання в тесті будуть зображатися в різному, випадковому порядку.