одержання бажаної посади

Начать. Это бесплатно
или регистрация c помощью Вашего email-адреса
одержання бажаної посади создатель Mind Map: одержання бажаної посади

1. Складаємо резюме. tumblr_n8wrib4mgy1swvcsao1_540 Ось Ви й визначились чим хочете займатись в майбутньому, перечитали книги, відвідали курси, знайшли відповіді на питання, які Вас турбували. Що ж тепер робити з цими знаннями та вміннями, адже було б добре, щоб вони приносили Вам не лише задоволення, а й матеріальні блага. Більшість людей думає, що знайти хорошу роботу практично неможливо. Це дійсно так, якщо Ви так думаєте і нічого не робите, щоб спростувати цю думку. Якщо ж Ви складаєте меншість і прагнете знайти роботу своєї мрії, то варто підготуватись до неї. Необхідно чітко знати посаду, на яку Ви претендуєте. Обравши відкриті вакансії, складаємо резюме. Саме в такій послідовності, а не навпаки. Роботодавці не надто зацікавленні в шаблонних резюме, десятки яких вони переглядають щодня. Саме Ваше повинно їм запам’ятатись, виділитись серед інших, зацікавити та змусити запропонувати Вам роботу. Уважно перечитайте вимоги, які встановлюються до претендента. Не варто розчаровуватись, якщо Ви не відповідаєте всім вимогам, повірте, не всі кандидати ідеальні. Варто знайти ті Ваші сильні сторони, які можуть компенсувати навички, які вимагаються, але якими Ви, на жаль, не володієте. Не слід брехати в резюме. Якщо ця брехня випливе (а так і станеться), то це погано вплине на Вашу репутацію та й на подальшу співпрацю також. Бувають вимоги, які Ви можете набути в короткі терміни. Зважте на свої можливості, якщо впевнені в намірі їх опанувати, то записуйте їх і негайно приступайте до їх вивчення. Пам’ятайте, що роботодавці хочуть бачити зацікавлення їх компанією чи установою, бажання працювати та досягати більшого, Ваше прагнення та ентузіазм.

2. Готуємось до співбесіди Правильно складене резюме принесло очікувані результати і Вас запросили на співбесіду. До неї також варто ретельно підготуватись. Ви вже склали певне враження своїм резюме, тому тепер при першій особистій зустрічі з роботодавцем, потрібно закріпити його впевненість у тому, що Ви потрібні цій компанії. tumblr_nmcdwk8D051qc1ogno1_540Ознайомтесь з доступною в інтернеті інформацією про дану компанію. Це покаже Вашу підготовленість та зацікавленість у діяльності компанії. Заздалегідь продумайте свої відповіді на запитання, які найчастіше задають на співбесідах (їх перелік викладений нижче). Безперечно неможливо передбачити всі можливі варіанти розвитку подій, адже деякі компанії практикують нестандартні запитання, щоб визначити рівень вашого креативного мислення, хід думок та здатність знаходити вихід з непередбачуваних ситуацій. Проте, якщо Ви не будете здатні навіть відповісти на найбільш поширені, про що дальше можна буде говорити. Не забувайте про зовнішній вигляд, який повинен повністю відповідати дрес-коду фірми, якщо він встановлений, якщо ж ні, то охайний та стриманий стиль покаже Вас з найкращої сторони. Як казав Дональд Трамп: «Одягатись треба для тої роботи, яку хочете мати, а не для тої яку маєте». Задавайте питання, щоб визначити всі плюси та мінуси пропонованої посади, діяльності компанії та моментів, які залишились для вас не достатньо зрозумілими. Приходьте на співбесіду вчасно. Якщо ви не знаєте місцевості або Вам потрібно їхати з іншого кінця міста, враховуйте час, який можуть зайняти затори, пошук офісу чи інші раптові моменти. Будьте впевнені в собі та зберігайте спокій.

3. Дайте самому собі відповідь на питання «чого я хочу?» Ось декілька порад, які допоможуть Вам визначитись зі своїми прагненнями та встановити конкретні та реальні цілі, які Ви в подальшому досягатимете.

4. Читайте книги tumblr_mm6m1jvNpR1r78kbwo1_540Будь то художня література чи наукова, романи чи детективи, статті чи енциклопедії. Чи варто й говорити про їх користь? Художня література збільшує словниковий запас, розвиває уяву, допомагає підтримувати розмову, розширювати кругозір. Проте варто звертатись і до спеціальної літератури в тих галузях, які Вам більш-менш цікаві. Можливо Ви знайдете саме те, що Вас зацікавить, допоможе визначитись з вибором, якщо ні, в будь-якому випадку, Ви отримаєте знання в різних сферах життя, які потім зможете поглибити і орієнтуватись в різних питаннях.

5. Знайомтесь з новими людьми Варто підтримувати хороші відносини зі своїми знайомими та знайомитись з новими людьми. Серед своїх нових знайомих Ви можете натрапити на цікавих особистостей, які Вас надихатимуть, підкинуть хорошу ідею або ж і допоможуть з її реалізацією. Людина, котра зробила Вам добро скоріше допоможе Вам знову, ніж та, котрій допомогли Ви.

6. Вчіть мови Який вид діяльності Ви б не обрали, знання мов підвищує Ваш статус як інтелектуально розвиненої людини, так і хорошого працівника. Існує безліч можливостей як безкоштовних, зокрема в мережі Інтернет, так і платних курсів та репетиторств, де Ви безпосередньо спілкуєтесь з викладачами чи навіть носіями мови. Недарма кажуть: «Скільки мов ти знаєш, стільки раз ти людина»

7. Подорожуйте tumblr_o0ydu5Arlt1rqkkx7o1_540Відвідуйте нові міста, країни, цікаві та відомі куточки своїє країни чи світу. Ви отримаєте нові враження, знайомства, натхнення. Вивчення нових культур, традицій, архітектури дає змогу розвиватись Вам інтелектуально та емоційно, дає вміння розробляти маршрути, графіки, складати чіткі плани, орієнтуватись в невідомих місцевостях та знаходити вихід з непередбачуваних ситуацій.

8. чіть мови Який вид діяльності Ви б не обрали, знання мов підвищує Ваш статус як інтелектуально розвиненої людини, так і хорошого працівника. Існує безліч можливостей як безкоштовних, зокрема в мережі Інтернет, так і платних курсів та репетиторств, де Ви безпосередньо спілкуєтесь з викладачами чи навіть носіями мови. Недарма кажуть: «Скільки мов ти знаєш, стільки раз ти людина»

9. Відвідуйте семінари, тренінги чи курси pexels-photo-1-1024x683 Знову ж таки в Інтернеті ви можете знайти сайти, де пропонують безплатні тренінги, онлайн-освіту та інші можливості навчатись не виходячи з дому і все, що Вам залишається зробити це зареєструватись і слухати лекції, виконувати завдання та отримувати знання, визначаючи ту сферу, яка Вам більше до вподоби. Тренінги, семінари, круглі столи та інші події проводяться, я переконана, як в багатьох університетах та і в інших закладах Вашого міста.