Технічні засоби навчання

Начать. Это бесплатно
или регистрация c помощью Вашего email-адреса
Технічні засоби навчання создатель Mind Map: Технічні засоби навчання

1. Мультимедійний проектор

1.1. Малогабаритні, легкі, прості у використанні, виключно надійні проектори знайшли широке застосування: в навчальному процесі; для демонстрації ілюстраційні матеріалів на конференціях і презентаціях; в роботі диспетчерських пультів, центрів управління різними об'єктами військового та цивільного призначення; для створення різноманітних тренажерів; в шоу-бізнесі і в рекламній справі; для створення домашніх кінотеатрів.

2. Сенсорна дошка

2.1. - подання заздалегідь підготовленої інформації; - оброблення інформації під час її подання; - створення інформації безпосередньо на дошці; - використання інформації з інших додатків(Microsoft Word, Excel, Power Point та ін.); - створення композицій з текстових та графічних фрагментів; - зберігання створених матеріалів та відтворення їх у процесі демонстрації; - записування процесу створення і подання навчальної інформації; - відтворення інформаційних процесів тощо.

3. Інтерактивний стіл

3.1. Область застосування подібних систем безмежна: від дизайнерів та видавців до медиків і швачок. Сфери застосування можуть бути різними: публічні бібліотеки; ресторани; кафе; навчальні заклади; офіс керівника (столи для переговорів); штатний офіс (місце співробітника).

4. Інтерактивний сенсорний дисплей

4.1. Сенсорні екрани на вокзалах беруть участь в організації пасажирських перевезень. У цих місцях вони є важливою складовою частиною інформаційних та реєстраційних пристроїв. Сенсорна панель застосовується в закладах охорони здоров'я - лікарнях, поліклініках. Пристрої надають безпосередню допомогу персоналу та пацієнтам, допомагають зменшити чергу і скорочують кількість помилок. Touch panel використовується в платіжних терміналах і банкоматах. Новітня техніка дозволяє клієнтові швидко отримати гроші або сплатити комунальні послуги, автоматизація даної сфери суттєво економить наш час. Сучасні ноутбуки, фотоапарати, вбудовувані монітори і мінікомп'ютери найчастіше забезпечені touch screen. Сьогодні людина має масу можливостей для роботи і відпочинку, такі технології - це комфорт і економія часу.

5. Планшет

5.1. Основна функція планшетних ПК полягає в створенні умов для користування інформацією.

6. Графічний планшет

6.1. застосовуються як для введення зображень в комп’ютери способом, максимально наближеним до того, як створюються зображення на папері, так і для звичайної роботи з інтерфейсами.

7. Документ-камера

7.1. -можливість демонстрації в будь-який момент будь-якого об'єкта зі столу вчителя або парти учня дозволяє « оживити» процес викладання, зробити його більш наочним і переконливим, і, як наслідок, більш результативним; -документ-камера допомагає встановити зворотний зв'язок між учителем і класом, підвищити мотивацію учнів. Це відбувається , наприклад, під час аналізу контрольної роботи або розбору домашнього завдання на екрані в реальному часі, з коментарями вчителя, коли весь клас бере участь у цьому процесі; - у вчителя з'являється більше можливостей гнучко реагувати на ситуацію, привносити в урок необхідний елемент інтерактивності і діалогу. У відповідь на запитання учнів можна, сидячи за робочим столом, на звичайному листку паперу накидати схему або формулу, відображаючи її в процесі появи на екрані; -значно спрощується процес підготовки до уроку. Досить викреслити на стандартному аркуші формату А4 необхідний графік, скопіювати ілюстрацію з рідкісною або навпаки щойно отриманої книги і все це можна вже на наступному уроці використовувати як навчальний посібник, доступне для перегляду і вивчення всьому класу; -істотно економиться час вчителі, як під час підготовки до уроку, так і під час проведення самого уроку - будь-яке письмове завдання з листа, миттєво через документ-камеру і проектор може бути продемонстровано всьому класу; розширення арсеналу доступних технічних засобів ведення уроку стимулює вчителя до творчого пошуку і освоєння нових форм і методів навчання. В навчальному процесі документ-камера використовується для того, аби показати аудиторії, наприклад, географічну карту або комах або хімічний дослід

8. Система відеоконференцзв'язку

9. Система інтерактивного тестування

10. Дистанційне навчання

11. Електронний посібник

11.1. Застосування електронних посібників у навчальному процесі дозволить: - змінити процес викладання дисципліни з урахуванням досягнень у тій чи іншій галузі; - за умов використання інформаційних технологій підвищить кваліфікацію викладача; - підвищить якість навчання внаслідок розширення можливостей навчання, різноманітності форм і видів подання навчальної інформації

12. Смартфони

12.1. Смартфони, як і планшети, електронні книжки можуть застосовуватися у навчанні і мають великий потенціал до того аби стати найрозповсюдженішими засобами дистанційного навчання. Вони зручні переважно тим, що дозволяють зробити навчальний процес географічно та ситуаційно незалежним, автономним. В той же час, мобільне навчання підтримує можливість проводити тестування, перевірку знань учнів у реальному часі. Значною перевагою можна вважати те, що навчання з використанням мобільних пристроїв не відокремлене від реального життя. Тобто, якщо учні сидять у класі і вчитель розповідає корисні для них речі, то потім, навіть якщо урок відклався в пам*яті, учні можуть у реальному житті не зуміти знайти паралель і не використати свої знання на практиці. Мобільне ж навчання дозволяє зруйнувати таку стіну між теорією й реальним життям.

13. Електронні книжки

13.1. Застосування на уроках електронних підручників покращить рівень знань учнів. Адже завдяки доступу до Інтернету і використанню різних інтерактивних завдань, діти отримують більше нової інформації, більше розвиваються

14. Mac

14.1. Історично склалося, що комп'ютери Macintosh широко використовуються у сфері комп'ютерної графіки, поліграфії та звукозапису.

15. iPhone

15.1. Основна функія полягає в тому,що iPhone застосовується як телефон.

16. iPad

16.1. Основна функція планшетних ПК полягає в створенні умов для користування інформацією.