Публікація статті у науково-метричній базі Google Scholar

Начать. Это бесплатно
или регистрация c помощью Вашего email-адреса
Публікація статті у науково-метричній базі Google Scholar создатель Mind Map: Публікація статті у науково-метричній базі Google Scholar

1. Особливості Google Академії

1.1. Google Scholar дозволяє користувачам здійснювати пошук цифрової або фізичної копії статей, онлайн або в бібліотеках.

1.2. «Наукові» результати пошуку генеруються з використанням посилань з "повнотекстових журнальних статей, технічних звітів, препринтів, дисертацій, книг та інших документів, у тому числі обраних веб-сторінок, які вважаються «науковими».

1.3. Google Scholar так само легко використовувати як і звичайний веб-пошук Google, особливо за допомогою «Розширеного пошуку», який може автоматично звузити результати пошуку по конкретних журналах або статтях.

1.4. Завдяки своїй функції «Статті по темі», Google Scholar представляє список тісно пов'язаних статей, ранжируваних в першу чергу по тому як схожі ці статті на первинний результат, але також з урахуванням значущості кожної статті.

2. У чому переваги включення видань в Google і Академію Google?

2.1. Google і Google Академія дозволяють різко збільшити популярність і доступність видань у всьому світі. Досвід показує, що видавці наукової літератури, які співпрацюють зі пошуковими службами Google, зазвичай спостерігають істотне збільшення трафіку. Про аналогічні результати повідомлялося на різних видавничих конференціях і семінарах.

3. Як створити профіль автора?

3.1. Можна зареєструвати профіль у бібліографічних посиланнях служби Google Академія. Швидко та безкоштовно.

4. Як включити наукові публікації видавництва в Google і Академію Google?

4.1. Якщо ваші видання вже розміщені в Інтернеті, то достатньо отримати дозвіл на сканування сайту видавництва. Користувачі, які приходять на сайт з Google або Google Академія і які не є передплатниками, повинні мати можливість щонайменше прочитати повний реферат кожної статті.

5. Методичний посібник з використання пошукової системи Google Академія

6. Функція «цитування» в Google Scholar

7. Покрокові дії