ТОП найкращих міст України

Get Started. It's Free
or sign up with your email address
ТОП найкращих міст України by Mind Map: ТОП найкращих міст України

1. Житомир - красиве місто з багатою культурною спадщиною і дивовижними пам'ятками природи. Продовжує список найкрасивіших міст України Житомир, розташований в центральній частині держави, на його північно-заході. В ньому гармонійно переплітається старовинна краса і активний ритм сучасного життя. Населений пункт був заснований в 884-му році.

2. Вінниця - старовинне місто, що розкинулося на мальовничих берегах річки Південний Буг Вінниця – сучасний, красивий і затишний місто, візитною карткою якої віднедавна є найбільший у Європі фонтан Roshen, з 3Д графікою, підсвічуванням і музичним супроводом, побудований на річці Південний Буг, біля острівця «Фестивальний».

3. Умань - чудове, туристичне місто України. Серед найкрасивіших міст України, гідну нішу займає Умань – населений пункт Черкаської області, який прославився своїм чудовим, доглянутим Софіївським дендропарком, прикрашеним фонтанчиками, мармуровими статуями і водоймами з витонченими лебедями.

4. Івано - Франківськ - приголомшливе місто з «європейським обличчям» Туристам буде цікаво відправитися в гостинне місто Івано-Франківськ — культурний центр на заході, один з найкрасивіших міст України. Тут добре в будь-яку пору року! Влітку Івано-Франківськ потопає в зелені і квітах! Прекрасний він і взимку!

5. Біла Церква - прекрасне місто з красивим дендропарком на берегах річки Рось. Біла Церква — одне з найцікавіших і найкрасивіших міст Київської області. Він розкинувся на берегах річки Рось. Старовинний населений пункт заснований в 1032-му році князем Ярославом Мудрим.

6. Харків - учасне, красиве місто України, яке динамічно розвивається. Харків є першою столицею України. Це амбітний місто прогресивних технологій, науки і високорозвиненої індустрії, швидкісних комфортабельних поїздів метрополітену і «бурхливе» студентське життя!

7. Київ - історичний центр і одне з найкрасивіших міст світу. Київ – столиця України і красиве місто, який згідно з рейтингом, за популярністю займає шістдесят перше місце в світі і входить в ТОП-20 найкращих населених пунктів Європи!

8. Кам'янець - Подільський - "місто-квітка" на камені. Головною його визначною пам'яткою є «Стара фортеця» – видатний зразок українського фортифікаційного мистецтва XVI століття, який приваблює щорічно тисячі туристів з усіх куточків України. Архітектурний пам'ятник при князях Коріатовичах служив резиденцією феодала. «Стара фортеця» знаходиться у відмінному стані і налічує одинадцять башт. Найдавніша з них носить назву «Денна".

9. Чернівці - «Український Париж» з приголомшливими пам'ятками. «Український Париж» з приголомшливими пам'ятками.

10. Львів - середньовічне місто. Старовинне, романтичне, таємниче місто Львів з багатою культурною спадщиною та величними пам'ятками архітектури завжди було в центрі уваги туристів не тільки з України, а й ближнього зарубіжжя.

11. Запоріжжя «колиска» українського козацтва. Запоріжжя-відоме місто України, яке славиться неповторним багатством культурної спадщини, приваблює туристів приголомшливо красивою природою, старовинними і сучасними об'єктами архітектури.

12. Яремче - мальовнича "Перлина" Карпат. Яремче – чудове місто, одне з найкрасивіших місць Західної України. Розташоване воно в мальовничій долині річки Прут, в горах на Івано-Франківщині. Через населений пункт прокладена дорога, що веде до вершини українських Карпат – Говерли. Вперше згадка про Яремче з'явилася в 1787-му році. Якщо вірити легенді, місто було назване на честь Яреми Голодованця – першого поселенця.

13. Полтава - місто з численними культовими спорудами, музеями та пам'ятниками. Полтава – дивовижне місто на річці Ворскла, відомий ландшафтним, дендрологічним парком, що розкинувся на площі – сто двадцять чотири гектари. Він розташований на території, де колись відбувалася знаменита Полтавська битва.

14. Дніпро - ритмічне місто на берегах Дніпра, що йде в ногу з часом. Серед інших міст України, які варто відвідати туристу, слід зазначити Дніпро. Він розкинувся в східній частині країни, на берегах річки Дніпро. Населений пункт у багатьох людей асоціюється виключно з індустрією. Але це далеко не так! Дніпро має чудові парки, характеризується сучасними бульварами і проспектами. Тут функціонує велика кількість театрів і музеїв.

15. Луцьк - красиве, старовинне місто на мальовничому березі річки Стир. Цікавою пам'яткою і гордістю міста Луцька є, овіяний легендами, замок Любарта, зведений в XIV столітті в готичному стилі. Архітектурний об'єкт входить до переліку визнаних чудес України, характеризується мостами, арками і вежами, що отримали назви - «В'їзна», «Владичу» і «Стирову».